Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gen. Kiszczak - patriota, bojownik o wolność i demokrację?

~ niezalogowany
7 listopada 2015r. o 21:49
ta najbardziej po prawej:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 listopada 2015r. o 21:55
a jaka ta jest?
potrafisz ją określić?
napisz...chętnie poczytamy[img=1446929704_l5ykdm5.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2015r. o 22:43
falco napisał(a): a jaka ta jest?
potrafisz ją określić?
napisz...chętnie poczytamy[img=1446929704_l5ykdm5.jpg]


On chyba myśli "co ja qrwa teraz zrobię? Przecież teraz niczym już ludziom nie wytłumaczę że te obiecanki to było tylko takie wyborcze pierd.olenie i nie da się ich zrealizować" :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2015r. o 22:44
falco napisał(a):
powiedz mi dlaczego premiera Bonda jest ważniejsza od spraw społeczeństwa któremu ''coś '' się obiecało?

trzeba być kompletnym głupkiem by nie widzieć zagrywki ''...ów'' z datą 12 -go
żaden ''...'' nie pojedzie na żaden szczyt bo tam trzeba by było jasno określić swoje zdanie
i wyszło by ''szydło z wora'' ;)
tutaj mogą -bo na to im się pozwala- traktować nas jak głupków a Polskę jak własny ''folwark''
UE to już inny poziom ,inni ludzie
;)


Wszyscy razem - za niepokalanym kawalerem - "Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie".

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2015r. o 22:47
falco napisał(a):
[img=1446929704_l5ykdm5.jpg]


Sen o potędze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 listopada 2015r. o 23:07
a mnie się wydaje że jego przewodnią myślą jest ''dali się''wydymać ale na pewno jeszcze o czymś zapomniałem-co to jest...?''
przyznam się ze się myliłem :)
nie górnicy ,nie pielęgniarki ani nauczyciele a ''frankowicze ''dzisiaj protestowali jako pierwsi...
fajne transparenty mieli -''prezydencie gdzie obietnice?''
no właśnie ...
gdzie? :D było ich tak wiele że trudno o wszystkich ''pamiętać'' :D

mam pomysł dla ''prezia''
niech unijny szczyt przeniesie na Wiejską i po problemie ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 listopada 2015r. o 0:04
Oczywiście masz rację Papugo, potrzebna jest , jak raczyłeś stwierdzić " kuracja wstrząsowa " , ale i walka z wiatrakami się przydaje , zgodnie z dewizą " cel uświęca środki " :D
Ta sama dewiza przyświeca sprzedawcom Boonda . Tyle tylko , że Boond kasę zarabia , a głupki nie mogą się ze sobą dogadać , kto kraj nad Wisłą ma reprezentować w kwestii islamskiego najazdu ... kasę tracąc :|

Zaś jeśli o eurokołchoz chodzi , to oczywiście znasz moje zdanie :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
8 listopada 2015r. o 6:44
~ napisał(a): CUDA PREZESA: ... ?

I to są cuda? Dobre sobie :D
A to nie cud?, że w kraju, w którym ponoć komuna upadła, głównym arbitrem i moderatorem polityki był „komandos” z ’68 r., którego tatuś – komunista został skazany przed II WŚ, w II RP, za zdradę kraju, a brat był aktywnym, stalinowskim prokuratorem w procesach politycznych. To dopiero cud, a Ty mi tu z Jarem wyskakujesz :D.

Sokole, nowy rząd nie został zaprzysiężony, ba, nawet się jeszcze nie uformował, a Ty już z obietnic chcesz rozliczać? Szybki jesteś, nie powiem :D
Absencja na tuskowym szczycie jest w doborowym towarzystwie, premier Wielkiej Brytanii też tam się nie wybiera.
No i popatrz, ani pod płotem, ani pod stertą śmieci, ani potajemnie w nieznanym miejscu, jak to było w zwyczaju formacji , z której Kiszczak się wywodził, tylko normalnie, w rodzinnym grobie na prawosławnym cmentarzu na Woli w Warszawie. Doceń tę różnicę cywilizacyjną.

A w temacie:
http://wpolityce.pl/polityka/270916-andrzej-gwiazda-i-prof-wojciech-roszkowski-o-kiszczaku-to-jedna-z-najbardziej-zlowrogich-postaci-prl

Pozdrawiam czule :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.