Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gen. Kiszczak - patriota, bojownik o wolność i demokrację?

2900
#falco nieaktywny
8 listopada 2015r. o 10:17


pokaz patriotyzmu?
a może tylko odniesienie się do ''korzeni'' w imię powiedzenia o ''koszuli''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 listopada 2015r. o 10:32
~ napisał(a): ...

Sukieneczko z falbankami tylko jeden może być Król w lesie Nagi Król KogloMoglowaty Pituś :P :P :P


A szkoda, też chciałbym zostać Królem. Czy nie mogła byś , Droga , charakterystyczna Nieznajoma przenieść Swe zainteresowania na mnie . Pieprzyć Papugę :D


Dopisane 08.11.2015r. o godz. 10:32:

Mógłbym Ci coś o teoriach spiskowych opowiedzieć , trujących chemitralach i żydobanksterce. Na poezji się nie znam. Ale Papuga też się nie zna na poezji :D

No to komu będziesz hołdować , Jemu , czy mnie ? :D

Zdeklaruj się wreszcie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2015r. o 10:58
;) Błekitna Sukieneczko na wietrze wiesz że jak zadzierasz kuperek to wszystko widać a Nagi król jest Lepsiutki Pitusiński i taki łatwy :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 listopada 2015r. o 11:04



"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 listopada 2015r. o 11:17
~ napisał(a): ;) Błekitna Sukieneczko na wietrze wiesz że jak zadzierasz kuperek to wszystko widać a Nagi król jest Lepsiutki Pitusiński i taki łatwy :P :P :P


Qurcze. Dobry Stwórco , jak to jest możliwe , że przegrałem kolejną babę z Papugą ? :| Wychodzi mi na to , że geopolityka , historia , fizyka kwantowa, Święta Geometria i zdrowy rozsądek mają się tak do poezji , jak piącha do facjaty :D

Baby, na jakim Wy świecie żyjecie ? Szczególnie Ty , Droga infantylna Niewiasto ? :)

Dziubdziusiu Ty mój :)

Twój ruch :) A zwasz Waćpanna , że jesteś stronnicza z tym nastawianiem kuperka :D Bo kuperek można dać wszystkim , ale ważny jest Ten Jedyny :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 listopada 2015r. o 11:42
''jedyny''

a to dobreeeee!!!! :D



Dopisane 08.11.2015r. o godz. 11:42:




może czas zapomnieć o ''kiszczakach'' ;)
dla wielu będzie to ponad siły.... :D :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 listopada 2015r. o 12:32
Wypowiedz się proszę Piotrze na temat pochówku generała Kiszczaka ./ tylko w temacie /

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 listopada 2015r. o 12:43
to może ja pierwszy....
będzie mu łatwiej ;)

uważam że powinien mieć pogrzeb jak każdy kto był u władzy w tamtych latach i odpowiedni do stanowiska jakie zajmował ...
dlatego gen. Jaruzelski leży na Powązkach

czy to odpowiednie miejsce?...to samo pytanie można zadać odnośnie Wawelu...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza