Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

211
skorn
13 grudnia 2015r. o 23:27
falco napisał(a): wy tutaj jesteście od przypinania ''łatek'' wszystkim

falco napisał(a): wasze wypowiedzi kipią nienawiścią ...


Radziłbym ci poczytać swoje własne posty w tym temacie. Jesteś liderem w jednym i drugim. Najbardziej żenujące jest to, że jesteś już po 50-ce, a czytajac twoje posty mam wrażenie, że czytam teksty gimnazjalisty, który urwał się z lekcji.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 23:30
~xl napisał(a):
~ napisał(a):
~xl napisał(a): Falco....sam przypinasz łatki a potem odbijasz piłeczkę . Klepiesz mantrę o "...ach" itd. Wałkujesz jak nakręcony , pilnujesz aby twoja wypowiedź była zawsze widoczna jacy to pisowcy są straszni
:) Przypinasz mi łatke pisowca i oceniasz że włażę pod sukienkę księdzu. Ja się tylko pytam dlaczego nie cierpicie krzewicieli katolicyzmu i rządu pro- katolickiego, skoro jak mniemam wielu z was się za katolików uważa i chrzci dzieci i posyła do komunii.Dlaczego próbujecie zwalczać rząd pro -kościelny? Powiniście być zadowoleni jako prawdziwi katolicy???

Słuchaj Buraku katolik to nie tak jak ty zalążek dźihadysty,katolik ma rozóm i wolną wolę.




Od dżichadystów to proszę mi nie ubliżać ty "rozómie" A skoro jstes katolikiem to dlaczego zwalczasz rząd pro-katolicki??????

Tumanie nie pouczaj bo ''dżichadystów''pisze się przez samo h .ponadto co to za wyraz,, jstes'',weź się za ortografię a nie za politykę głąbie.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 23:31
każdy rząd wpieprzający sie w moje życie -czy to katolicki czy protestancki -będzie tak traktowany jak ten traktuję ...
może dlatego prezio o takich jak ja powiedział ''gorszy sort''

no cóż ...znamy już ''spieprzaj dziadu'' więc to również mnie nie dziwi ;)

teraz popisz sobie z goverem a może dojdziecie do tego kto był po której stronie ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 23:33
falco napisał(a): kto był po której stronie ...

Napisz prosze, nie wstydz sie, po ktorej stronie koksiaka byl Twoj Ojciec, zawodowy wojskowy, 13 grudnia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 23:35
gover napisał(a):
falco napisał(a): kto był po której stronie ...

Napisz prosze, nie wstydz sie, po ktorej stronie koksiaka byl Twoj Ojciec, zawodowy wojskowy, 13 grudnia?

I po co Ci takie informacje pajacu?

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 23:36
masi napisał(a): I po co Ci takie informacje pajacu?

Dlaczego mnie nazywasz pajacem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 23:38
Bo jesteś dla mnie pajacem :)
Co w tym dziwnego?

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 grudnia 2015r. o 23:39
falco napisał(a): prezio o takich jak ja powiedział ''gorszy sort''


Nic o tobie nie powiedział.

Pełna wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego w programie "W punkt" Telewizji Republika:
“To powrót do metod z lat 2005-2007, ale także z czasów rządu Jana Olszewskiego, czyli też naszych, bo to był też rząd Porozumienia Centrum. To się powtarza. Ten nawyk donoszenia na Polskę zagranicę. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort właśnie w tej chwili jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony.


Dałeś się urobić przez media niczym... ...y przez plebana. To właśnie miałem na myśli mówiąc, że jesteś taki sam, tylko, że po drugiej stronie barykady. Kolejny pożyteczny idi*ta. Możesz teraz iść poskakać z Giertychem w obronie demokracji. ; )

Zastosowana autokorekta


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza