Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 23:02
~xl napisał(a): Falco....sam przypinasz łatki a potem odbijasz piłeczkę . Klepiesz mantrę o "...ach" itd. Wałkujesz jak nakręcony , pilnujesz aby twoja wypowiedź była zawsze widoczna jacy to pisowcy są straszni
:) Przypinasz mi łatke pisowca i oceniasz że włażę pod sukienkę księdzu. Ja się tylko pytam dlaczego nie cierpicie krzewicieli katolicyzmu i rządu pro- katolickiego, skoro jak mniemam wielu z was się za katolików uważa i chrzci dzieci i posyła do komunii.Dlaczego próbujecie zwalczać rząd pro -kościelny? Powiniście być zadowoleni jako prawdziwi katolicy???

Słuchaj Buraku katolik to nie tak jak ty zalążek dźihadysty,katolik ma rozóm i wolną wolę.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 23:02
falco napisał(a): odpowiedz mi jeden z drugim '...ze''

Nie oddalem glosu na PiS. A Ty odpowiedz na banalnie proste pytanie. Po ktorej stronie koksiaka byl Twoj Ojciec, ktory wedlug Twojej informacji byl zawodowym wojskowym, 13grudnia. Odpowiedz tez bedzie, mam nadzieje,banalnie prosta. Oczywiscie, jesli zechcesz zaszczycic nas Twoja banalnie prosta odpowiedzia.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 23:05
~xl napisał(a): Falco....sam przypinasz łatki a potem odbijasz piłeczkę . Klepiesz mantrę o "...ach" itd. Wałkujesz jak nakręcony , pilnujesz aby twoja wypowiedź była zawsze widoczna jacy to pisowcy są straszni
:) Przypinasz mi łatke pisowca i oceniasz że włażę pod sukienkę księdzu. Ja się tylko pytam dlaczego nie cierpicie krzewicieli katolicyzmu i rządu pro- katolickiego, skoro jak mniemam wielu z was się za katolików uważa i chrzci dzieci i posyła do komunii.Dlaczego próbujecie zwalczać rząd pro -kościelny? Powiniście być zadowoleni jako prawdziwi katolicy???



ty pytasz dlaczego?
bo kiedy widzę krzyż nawet w miejskiej toalecie to zastanawiam się ile w tym jest wiary a ile idiotyzmu?
[img=1450044356_9usx93f.jpg]

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 23:07
~ napisał(a):
~xl napisał(a): Falco....sam przypinasz łatki a potem odbijasz piłeczkę . Klepiesz mantrę o "...ach" itd. Wałkujesz jak nakręcony , pilnujesz aby twoja wypowiedź była zawsze widoczna jacy to pisowcy są straszni
:) Przypinasz mi łatke pisowca i oceniasz że włażę pod sukienkę księdzu. Ja się tylko pytam dlaczego nie cierpicie krzewicieli katolicyzmu i rządu pro- katolickiego, skoro jak mniemam wielu z was się za katolików uważa i chrzci dzieci i posyła do komunii.Dlaczego próbujecie zwalczać rząd pro -kościelny? Powiniście być zadowoleni jako prawdziwi katolicy???

Słuchaj Buraku katolik to nie tak jak ty zalążek dźihadysty,katolik ma rozóm i wolną wolę.




Od dżichadystów to proszę mi nie ubliżać ty "rozómie" A skoro jstes katolikiem to dlaczego zwalczasz rząd pro-katolicki??????

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 23:10
Falco... i dlatego zwalczasz rząd pro- katolicki będąc katolikiem??? ( no o ile jesteś bo tego nie wiem , ale dzieci chrzciłeś do komunii posyłałeś?)
Bo w toaletach wiszą krzyże? Naprawdę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 23:15
a ty naprawdę nie wiesz co piszę pisząc tylko i aż o krzyżach w toaletach?
więc może zacznijmy drukować papier toaletowy z emblematem krzyża?
czy wtedy dopiero podniesiesz wrzask że to profanacja... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 23:17
falco napisał(a): ty pytasz dlaczego?

Dlaczego nie odpowiesz na proste pytanie? Po ktorej stronie koksownika byl Twoj Ojciec, zawodowy wojskowy, 13 grudnia. Wierze, ze sie nie wstydzisz, i odpowiesz na banalnie proste pytanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 23:19
Wiem o czym piszesz , nie martw się o to. Czemu nie odpowiesz na pytanie czy jako katolik o ile nim jesteś , taka uporczywa agitka i nagonka na rząd katolicki jest normalna? Pytam jako osoba nie należąca do KK i nie wielbiąca księży :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu