Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 22:35
~xl napisał(a):
~ napisał(a):
~xl napisał(a): Zastanawiam się , ilu z was piszących tutaj przeciwników PIS jest katolikami. Cokolwiek to znaczy. Ilu posyła dzieci do komunii i daje na msze za swoich zmarłych. Ilu z was ma dzieci i je chrzci w KK , nawet jeśli sami nie wierzycie a chodzicie tylko z tradycji do KK.
Zastanawiam się kto was pochowa jak umrzecie i kogo wołacie jak ktoś odchodzi z waszych bliskich? No zapewne księdza.
Ale Pójdźmy dalej. Dlaczego więc szkalujecie i opluwacie rząd , który jest przecież pro-katolicki, pro-chrześcijański. Rząd który podkreśla swoją więź z KK i się z nim na każdym kroku utożsamia?
TO tak jak byście przepraszam za wyrażenie s....i we własne gniazdo.
Rząd który jest jak najbardziej za tym by Polska pozostała Katolicka chrześcijańska.
Pytam sie was opluwaczy, po kogo pobiegniecie jak ktos umrze co? Ano po tego plebana co jest za pisowcami :)
Plujecie na Prezydenta który jak by nie patrzeć nie wstydzi się swojej wiary i ją demonstruje, i choć osobiście w wielu kwestiach się nie zgadzam uważam że to jest dobra postawa. A klepanie że nie należy wiązać polityki z wiarą jest głupie. Bo jeśli by nie wiązał wiary z polityka tylko prywatnie gdzieś tam sobie chodził , to kwiczeli byście że po kryjomu , po cichutku , że udaje że nie jest sobą , ze sie wstydzi .

Ja jestem Katolikiem i przeciwnikiem PIS ,co ma piernik do wiatraka.Ksiądz jest urzędnikiem Kościoła i nie powinien mieszać się do polityki ,jednak to czynią ,ale wiara w Boga nie oznacza wiary w Księdza.Udajesz uczonego a jesteś tępy ,przecież statystyki podają że w Polsce jest 90% katolików .A jeśli jest faktycznie tylu katolików to dla czego PIS ma poparcie co 20 Polaka.




Jak co ma do tego??? Jeśli jesteś prawdziwym katolikiem , to nie rozumiem twego sprzeciwu na rząd pro- katolicki , któremu zależy na krzewieniu Katolicyzmu itd. cokolwiek to znaczy.
Nie będę sie wypowiadać co do twojej mądrości , bo nie jestem tobą by wyzywać cię od tępaków tak jak ty mnie......"katoliku"

Powiedz kiedy w Polsce był zakaz chodzenia do Kościoła ,powiem ci jedno, Kościół najwięcej zyskał za komuny ,ponadto przez ostatnie osiem lat bronił ci ktoś wyznawać jakąkolwiek wiarę,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 22:37
falco napisał(a): gdybym się wstydził nie pisał bym o swoim Ojcu zwłaszcza tutaj ,wiedząc jakie indywidua będą się tego faktu trzymać ...

Jesli sie nie wstydzisz, to prosze napisz, po ktorej stronie koksiaka stal Twoj Ojciec, jak sam pisales zawodowy wojskowy, 13 grudnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 22:41
synalek hipokryta zaraz się wyłże jakąś bajeczką o bohatyrze falco co od kołyski walczył o demokrację :/ buuuuhahahahaaa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 22:47
chyba kpisz sobie ...
zapytaj skorna ile lat miał kiedy ogłoszono stan wojenny ...
;)

wy tutaj jesteście od przypinania ''łatek'' wszystkim i mnie w to nie wciągniecie...
dlaczego ?...bo jeszcze słowa nie napisałem a wasze wypowiedzi kipią nienawiścią ...
tą samą którą zarzucił mi nie tak dawno chyba xl który już mnie chciał nawet zamykać...

który tu napisze ile miał lat w stanie wojennym?...tyle co Duda?
który tu napisze że w chwili ogłoszenia stanu wojennego odbywał służbę wojskową i musiał wyjść na patrol ...
wiem,wiem ...jesteście jak ten Piotrowicz
byłem w PZPR ALE TYLKO PO TO BY WALCZYĆ Z KOMUNĄ... :D


Dopisane 13.12.2015r. o godz. 22:47:

~xl napisał(a): Co z tego że miał 8 lat ? Może go rodzice uświadomili o sytuacji w Państwie. Co w tym śmiesznego?



:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 22:48
~xl napisał(a): Co z tego że miał 8 lat ? Może go rodzice uświadomili o sytuacji w Państwie. Co w tym śmiesznego?

Pisiorki co wy wiecie o Stanie Wojennym .Moją jednostkę poderwał alarm i wyjazd do Wrocławia do Pafawagu łamać strajk ,każdy z nas miał kałacha i 90 sztuk ostrej amunicji jednak nikt nie miał zamiaru używać broni tak na prawdę to pracownicy nas częstowali gorącą herbatką i czasami walnęło się kielicha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 22:51
falco napisał(a): chyba kpisz sobie ...

Nie kpie. Nie odwazylbym sie kpic z Ciebie. Pytanie proste jak budowa cepa. Jesli sie nie wstydzisz to, napisz prosze, po ktorej stronie koksownika byl Twoj Ojciec, sam podales informacje ze byl zawodowym wojskowym, 13 grudnia. Odpowiedz na pytanie nie powinna Ci sprawic najmniejszej trudnosci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 22:53
odpowiedz mi jeden z drugim '...ze''
jak to jest że tak wybitny ''opozycjonista'' wstał w południe i spokojnym krokiem udał się do kościoła niczego nie zauważając po drodze...przez nikogo nie niepokojony?...
zapewne był w ciężkim szoku dowiadując się o fakcie dopiero z ambony... :D
kto mi odpowie?

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 22:57
Falco....sam przypinasz łatki a potem odbijasz piłeczkę . Klepiesz mantrę o "...ach" itd. Wałkujesz jak nakręcony , pilnujesz aby twoja wypowiedź była zawsze widoczna jacy to pisowcy są straszni
:) Przypinasz mi łatke pisowca i oceniasz że włażę pod sukienkę księdzu. Ja się tylko pytam dlaczego nie cierpicie krzewicieli katolicyzmu i rządu pro- katolickiego, skoro jak mniemam wielu z was się za katolików uważa i chrzci dzieci i posyła do komunii.Dlaczego próbujecie zwalczać rząd pro -kościelny? Powiniście być zadowoleni jako prawdziwi katolicy???

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza