Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~xl niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 10:33
~Polską rządzili bezwzględni mordercy napisał(a): Masa masą, ale że Komoruski to gangster służb to żadna tajemnica. Polecam książki i filmiki z Wojciechem Sumlińskim.
Bije z nich zgroza, jak liczne ważne osoby w państwie latają na posyłki u gangsterów.
Na Komoruskiego jest tyle papierów, że trzeba by oddzielne archiwum budować ;)
Słuchajcie Sumlińskiego, czytajcie "Z mocy bezprawia" albo "Kto naprawdę zabił księdza Popiełuszkę"
http://demotywatory.pl/3837938






dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 10:50
~xl napisał(a):
~Polską rządzili bezwzględni mordercy napisał(a): Masa masą, ale że Komoruski to gangster służb to żadna tajemnica. Polecam książki i filmiki z Wojciechem Sumlińskim.
Bije z nich zgroza, jak liczne ważne osoby w państwie latają na posyłki u gangsterów.
Na Komoruskiego jest tyle papierów, że trzeba by oddzielne archiwum budować ;)
Słuchajcie Sumlińskiego, czytajcie "Z mocy bezprawia" albo "Kto naprawdę zabił księdza Popiełuszkę"
http://demotywatory.pl/3837938







dokładnie

Za to teraz dorwali się do władzy bezwzględni IDIOCI i SZALEŃCY.

Unia be ale euro cacy ,jednego eurocenta Unia nie powinna dać tym OSZOŁOMOM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 11:05
~ napisał(a):
~xl napisał(a):
~Polską rządzili bezwzględni mordercy napisał(a): Masa masą, ale że Komoruski to gangster służb to żadna tajemnica. Polecam książki i filmiki z Wojciechem Sumlińskim.
Bije z nich zgroza, jak liczne ważne osoby w państwie latają na posyłki u gangsterów.
Na Komoruskiego jest tyle papierów, że trzeba by oddzielne archiwum budować ;)
Słuchajcie Sumlińskiego, czytajcie "Z mocy bezprawia" albo "Kto naprawdę zabił księdza Popiełuszkę"
http://demotywatory.pl/3837938



dokładnie

Za to teraz dorwali się do władzy bezwzględni IDIOCI i SZALEŃCY.

Qrwa, a ile Niemcy nam ukradli w czasie II wojny światowej? Oddali coś z tego co zrabowali? A jak zniszczyli nasz kraj? Czy naprawili szkody, zapłacili za nie? Ty tępaku, żadnej łaski nam nie robią. To ty jesteś idiotą i powinieneś wy.....ć do sprzątania ulic w Berlinie, ty po,,,,sie


Unia be ale euro cacy ,jednego eurocenta Unia nie powinna dać tym OSZOŁOMOM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 11:19
~xl napisał(a): W pale się nie mieści co to za złodzieje i gnębiciele! Lepper dobrze gadał tylko niestety przypłacił to życiem.


A tak z innej beczki . Oto co świadek koronny "Masa " powiedział:


W czasie rządów Lecha Kaczyńskiego doszło do likwidacji WSI. Służb, do których "Pruszkowa" nawet nie chciał Pan porównywać. Mówił Pan: "przy nich to my byliśmy mafia trzepakowa".

Cała ta esbecja, ludzie z WSI...

Jakie mają dziś wpływy?

Nieograniczone. Tylko dziś nie latają jako wywiad, tylko jako biznesmeni. Kliki układowe, kolesiostwa, przyjaźnie zawarte w wojsku, na szkoleniach, wyjazdach. Z pełnym dostępem do służb, CBŚ, CBA. Dziś mówimy o nich "szara strefa", a w następnym dziesięcioleciu powiemy wprost: mafia.

Na czym polega ich siła?

Mają haki na wszystkich. Ta cała stara esbecja, WSI, może roztoczyć przed każdym czerwony dywan do gigantycznej kariery. Haki na polityków, którzy przecież są upier... w tym gównie od karku po pięty. Czemu oni nie chcieli weryfikacji? Rozliczeń komuny? Wchodzimy już w politykę, ale przynajmniej wiem, dlaczego krzyczano o Okrągłym Stole, że to zdrajcy.

Grupa pruszkowska robiła niezłe interesy z WSI. Dlaczego nie zgodził się Pan zeznawać na ten temat?

Powiedziałem Mierzewskiemu wprost, że nie powiem ani słowa. Nie chcę z nimi zadzierać. Uwierzcie mi, żaden program świadka koronnego by mi nie pomógł. Pewnie komuś się kiedyś wszystko znudzi i powie, jak to wyglądało. Zanim go upier..., to będzie sensacja na całą Polskę. Wspomnicie moje słowa.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 11:36
~ napisał(a):
~xl napisał(a): W pale się nie mieści co to za złodzieje i gnębiciele! Lepper dobrze gadał tylko niestety przypłacił to życiem.


A tak z innej beczki . Oto co świadek koronny "Masa " powiedział:


W czasie rządów Lecha Kaczyńskiego doszło do likwidacji WSI. Służb, do których "Pruszkowa" nawet nie chciał Pan porównywać. Mówił Pan: "przy nich to my byliśmy mafia trzepakowa".

Cała ta esbecja, ludzie z WSI...

Jakie mają dziś wpływy?

Nieograniczone. Tylko dziś nie latają jako wywiad, tylko jako biznesmeni. Kliki układowe, kolesiostwa, przyjaźnie zawarte w wojsku, na szkoleniach, wyjazdach. Z pełnym dostępem do służb, CBŚ, CBA. Dziś mówimy o nich "szara strefa", a w następnym dziesięcioleciu powiemy wprost: mafia.

Na czym polega ich siła?

Mają haki na wszystkich. Ta cała stara esbecja, WSI, może roztoczyć przed każdym czerwony dywan do gigantycznej kariery. Haki na polityków, którzy przecież są upier... w tym gównie od karku po pięty. Czemu oni nie chcieli weryfikacji? Rozliczeń komuny? Wchodzimy już w politykę, ale przynajmniej wiem, dlaczego krzyczano o Okrągłym Stole, że to zdrajcy.

Grupa pruszkowska robiła niezłe interesy z WSI. Dlaczego nie zgodził się Pan zeznawać na ten temat?

Powiedziałem Mierzewskiemu wprost, że nie powiem ani słowa. Nie chcę z nimi zadzierać. Uwierzcie mi, żaden program świadka koronnego by mi nie pomógł. Pewnie komuś się kiedyś wszystko znudzi i powie, jak to wyglądało. Zanim go upier..., to będzie sensacja na całą Polskę. Wspomnicie moje słowa.


Ja na twoim miejscu XL już bym zaczął się bać ,pamiętaj mafia cię znajdzie po IP i wtedy dopiero będziesz wylewny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
14 grudnia 2015r. o 12:00
~ napisał(a): to nawet interesujące dlaczego synalek pałkownika przyznający się że ojciec był trepem w prlu tak się boi odpowiedzieć na proste pytanie? :]

IPN pewnie odpowie na to pytanie :)


Ktoś tu bardzo podobnie pisze do altera, ale on przecież pożegnał się z forum, to pewnie jakieś alter ego.

[img=1450090513_2c8hoic.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 12:35
To dla POlszewików.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 grudnia 2015r. o 12:38
ciekawe spostrzeżenie :D
ktoś kto we krwi ma nienawiść i ona kieruje stylem pisania ot tak na ''pstryk'' tego nie zmieni...
kto teraz napisze że mam ''fobię''?
już jakiś czas temu zauważyłem ''tajniaka'' :D
wrócił ze zmywaka u jakiegoś ''turasa''? :D :D :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza