Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

9176
kc
14 grudnia 2015r. o 12:54
Falco, gdybyś mógł tak szczerze napisać, czy Roman Giertych, Twoim zdaniem, wygląda na tym filmiku, jak ktoś przerażony rządami pisu, czy raczej jak ktoś , kto dobrze się bawi ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 grudnia 2015r. o 13:02
Jak mówi Sławomir Sierakowski, Jarosław Kaczyński, posiadając władzę, za którą nie ponosi odpowiedzialności "na oczach milionów ustawia prezydenta i »premierkę«, jak figury na szachownicy i każe im łamać konstytucję". Andrzejowi Dudzie, zdaniem publicysty, zabrakło "charakteru na początku i już do końca musi biegać na posyłki".
REKLAMA

– Kaczyński go zastraszył. Wiedział, że Duda jest uległy i nie ma absolutnie żadnego oparcia w nikim – mówi Sierakowski.

W ocenie Sierakowskiego, Jarosław Kaczyński doprowadził do sytuacji, w której Andrzej Duda musi wykonywać polecenia prezesa PiS. W przeciwnym razie może odpowiedzieć za swoje decyzje w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. – Wszyscy już się zorientowali, że jak Kaczyński straci władzę, to Duda stanie przed Trybunałem Stanu – mówi Sierakowski. Jak zwraca uwagę Sierakowski, o wniosek postawienia prezydenta przed Trybunałem nie musi występować jedynie opozycja. – Sam Kaczyński, jak uzna Dudę za zdrajcę, może go postawić przed Trybunałem Stanu i przegłosować to z opozycją – ocenia.

Prognozując kolejne ruchy PiS-u, Sierakowski uważa, że rząd nie będzie zabierał się za zmianę konstytucji, "bo przecież krajem bez konstytucji rządzi się bardziej samodzielnie". PiS, zdaniem publicysty sięgnie w dalszej kolejności po media, zwłaszcza lokalne, które posłużą jako tuba propagandowa władzy. – W Polsce ciągle wygrywa się wybory poza Warszawą – zwraca uwagę. Następnie możemy spodziewać się zmian w ordynacji wyborczej, korzystnej dla obozu władzy, wzorem Viktora Orbana. Plany PiS-u może z kolei pokrzyżować sytuacja gospodarcza, reakcja Unii Europejskiej, a także tarcia w samym obozie Zjednoczonej Prawicy.

macie ''...y'' prezydenta...
''swojego''

jak dobrze że nie mojego :D


Dopisane 14.12.2015r. o godz. 12:57:

napiszę jak obejrzę
nie oglądałem bo ne przepadam za Giertychem od czasu jego ''przynależności'' do ''wszechpolaków'' :D


Dopisane 14.12.2015r. o godz. 13:02:

obejrzałem i śmiało mogę napisać że to dziwny czlowiek izm...
jeśli tak ma wyglądać walka z ''kłamczyńskim''to ja się nie piszę...

można mieć tylko nadzieję że było to dla ''jaj''

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 13:10
Rogaczu!
Ten Sierakowski to jakaś wyrocznia,pytia? Nie twój prezydent?.A czy to nie KFaśniewski podpisał ustawę Lechosława Millera o eksmisji na bruk.?Czy nie twój Kfach podpisał ustawę o zabraniu dotacji do barów mlecznych,zabrał uczniom ulgi kolejowe.?Dał koncesję na wydobywanie bursztynu dla pasterza Jankowskiego ? Towarzyszu,nie przebierajcie nogami,prześwietlimy ,ocenimy i wydamy decyzję.
Wysoka emerytura też nie wieczna.
Jeszcze się śmiejesz,obyś niebawem nie płakał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 grudnia 2015r. o 13:21
już?
to teraz poproś oddziałową by ci zmieniła pampersa...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
14 grudnia 2015r. o 13:27
papugo,
nie lepiej czasami sie wsłuchać ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
14 grudnia 2015r. o 13:40
falco napisał(a): można mieć tylko nadzieję że było to dla ''jaj''


Dla " jaj" ? Prawnik, broniący najbogatszych Polaków tak by się nie zachowywał. Raczej - wykorzystanie społeczeństwa do walki o niewyobrażalne dla przeciętnego człowieka sumy pieniędzy, które straci kilkanaście osób w naszym państwie przez Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 grudnia 2015r. o 14:06
kc napisał(a):
... Prawnik, broniący najbogatszych Polaków tak by się nie zachowywał. Raczej - wykorzystanie społeczeństwa do walki o niewyobrażalne dla przeciętnego człowieka sumy pieniędzy, które straci kilkanaście osób w naszym państwie przez Kaczyńskiego.


Zgadza się. Wypadało by się pomodlić za Prezia. Ciekawym czy starczy Mu jaj na walkę z żydobanksterką ? To są jeszcze większe pieniądze , Droga Kc :) .
Zobaczymy.

Miłego popołudnia Wam życzę , Tobie też Hegemon ;)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 grudnia 2015r. o 14:07
Heg :)
Moby ,Imigrant i Kashmir to coś od czego zaczynałem słuchanie L.Z
13,45 to coś nieosiągalnego dla dzisiejszych ''bębniarzy'' mającymi do dyspozycji podwójne czy nawet potrójne zestawy...
Bonham to nadal dla mnie nr 1
zaraz za nim Portnoy i ...kurna jak mu tam...zapomniałem -ten z Nightwish

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza