Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

2900
#falco nieaktywny
20 grudnia 2015r. o 18:57



cholera mam pewna trudność z identyfikacją Brudzińskiego...
Kuchciński to wiem który :D


Dopisane 20.12.2015r. o godz. 18:57:

~Dibo napisał(a): "Jest gdzieś w sieci ale strona rządowa zablokowała"

...Bitch Please!



Polisa na życie Lecha i Marii Kaczyńskich: bez 3 mln zł w razie zamachu terrorystycznego

Polisa na życie śp. Lecha i Marii Kaczyńskich wykluczała wypłatę odszkodowania, gdyby głowa państwa zginęła w związku z akcjami terrorystycznymi, czyli np. w zamachu. Takie dane uzyskał Onet w Kancelarii Prezydenta.

dziwne jest w tym świetle forsowanie przez Maciara teorii o zamachu jak i przez samą Martusię która czule ''przytuliła'' kasiorkę...
:D

wiem,wiem ...to wszystko kłamstwa :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
20 grudnia 2015r. o 19:24
falco napisał(a): dziwne jest w tym świetle forsowanie przez Maciara teorii o zamachu jak i przez samą Martusię która czule ''przytuliła'' kasiorkę...:D


Umarli jej rodzice, a Ty piszesz bzdury o "przytuleniu " kasiorki. Żenujące.

Ciekawe, czy jak umrze, któreś z Twoich dzieci to też będziesz "przytulał" kasiorkę i się zacieszał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 grudnia 2015r. o 19:29
żenujące?

hehehe..trzy bańki są ''żenujące''?... w tym czasie Polakom obcięto zasiłek pogrzebowy ....
to jest żenujące ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
20 grudnia 2015r. o 19:35
falco napisał(a): żenujące?

hehehe..trzy bańki są ''żenujące''?...


Tak, pisanie o pieniądzach jest żenuące w obliczu takiej tragedii. Jestem pewna, że dałaby Ci bez zastanowienia tę kasiorkę, gdybyś chciał ją przytulić i zamiast jej rodziców poleciały tam Twoje dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 grudnia 2015r. o 20:03
kc napisał(a):
falco napisał(a): żenujące?

hehehe..trzy bańki są ''żenujące''?...


Tak, pisanie o pieniądzach jest żenuące w obliczu takiej tragedii. Jestem pewna, że dałaby Ci bez zastanowienia tę kasiorkę, gdybyś chciał ją przytulić i zamiast jej rodziców poleciały tam Twoje dzieci.


nadal nie DOSTRZEGASZ istoty sprawy i nie pisz ze ''umarli'' bo prezes sie obrazi ...
oni POLEGLI!!!! :D

potrafisz rozbawić ...''dałaby bez zastanowienia''
:D Jej mężuś -chwila !!!-czy czasem ona w grzechu nie żyje ? :D ona ?...prawie ''madonna'' jakaś ?
czy jej ...luby :D nie ''przytulił ''kasiorki z funduszy dla niepełnosprawnych?
on też ''coś odda''? :D

jakaś dziwna cisza o tym...
czy jest tu coś ''żenującego'?
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2015r. o 20:46
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-polityk-sugeruje-ze-tajemniczy-filantrop-finansuje-protesty-w-polsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
20 grudnia 2015r. o 21:07
Zastanawiam się, co nasz jeszcze czeka ze strony PO ?

[img=1450641924_g7r4iaz.jpg]


Mam wrażenie, że ta Nowoczesna PL, to po prostu Młodzieżówka PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2015r. o 21:29
http://wiadomosci.gazeta.pl/cytaty/174939534/Pawel+Kukiz+na+tropie+sponsorow+manifestacji+KOD+u/p?lokale=local#BoxNewsLink


Kto finansował sobotnie manifestacje KOD-u? Paweł Kukiz na antenie Radia ZET przekonywał, że był to George'a Soros - jak tłumaczył muzyk, "amerykański bankier żydowskiego pochodzenia, ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe". Zdaniem Kukiza, Soros ma intensyfikować swoje antydemokratyczne działania w Polsce i wspierać program "Obywatele dla demokracji".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu