Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~Dibo niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 9:05
Ale jaja! Okazało się, że kolejny PeOwczyk płk Dusza u siebie w "biurze" zdjął godło polskie, a powiesił godło FSB ( następca KGB).
Wiadomo komu oni służą.
Cała Polska z was się smieje komuniści i złodzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 11:22
~Dibo napisał(a): Ale jaja! Okazało się, że kolejny PeOwczyk płk Dusza u siebie w "biurze" zdjął godło polskie, a powiesił godło FSB ( następca KGB).
Wiadomo komu oni służą.
Cała Polska z was się smieje komuniści i złodzieje.


a czym tu się oburzać? większość na tym forum ma mentalność ruską to się będą cieszyli. Macierewicz będzie wypalał chwasty do gołej ziemi. Ptysie kupczy.ją w pampersy.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
21 grudnia 2015r. o 11:24
~Dibo napisał(a): Ale jaja! Okazało się, że kolejny PeOwczyk płk Dusza u siebie w "biurze" zdjął godło polskie, a powiesił godło FSB ( następca KGB).
Wiadomo komu oni służą.
Cała Polska z was się smieje komuniści i złodzieje.


nie obrazaj komunistow bo ja tez nim jestem. myla sie tobie komuchy z komunistami, ideologia komunistyczna to utopia, ktorej sie nie realizuje w systemie, jest to kierunek myslenia i zapatrywania sie na swiat. ten, ktory tego nie wie nazywa sie komuchem.
komunista ze zlodziejami nie ma nic wspolnego bo komunista musi sie dzielic z innymi jak to jezus nauczal a zlodziej sie z nikim nie podzieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 11:35
fobiak napisał(a):
~Dibo napisał(a): Ale jaja! Okazało się, że kolejny PeOwczyk płk Dusza u siebie w "biurze" zdjął godło polskie, a powiesił godło FSB ( następca KGB).
Wiadomo komu oni służą.
Cała Polska z was się smieje komuniści i złodzieje.


nie obrazaj komunistow bo ja tez nim jestem. myla sie tobie komuchy z komunistami, ideologia komunistyczna to utopia, ktorej sie nie realizuje w systemie, jest to kierunek myslenia i zapatrywania sie na swiat. ten, ktory tego nie wie nazywa sie komuchem.
komunista ze zlodziejami nie ma nic wspolnego bo komunista musi sie dzielic z innymi jak to jezus nauczal a zlodziej sie z nikim nie podzieli.


pismo mówi, po postach ich poznacie...
widzisz mentalny komuchu, do komunistów/socjalistów nawiązujących do tradycji przedwojennego PPS mam szacunek. Do komuszych menelów intelektualnych twego pokroju tylko pogardę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
21 grudnia 2015r. o 11:41
~ napisał(a):
fobiak napisał(a):
~Dibo napisał(a): Ale jaja! Okazało się, że kolejny PeOwczyk płk Dusza u siebie w "biurze" zdjął godło polskie, a powiesił godło FSB ( następca KGB).
Wiadomo komu oni służą.
Cała Polska z was się smieje komuniści i złodzieje.


nie obrazaj komunistow bo ja tez nim jestem. myla sie tobie komuchy z komunistami, ideologia komunistyczna to utopia, ktorej sie nie realizuje w systemie, jest to kierunek myslenia i zapatrywania sie na swiat. ten, ktory tego nie wie nazywa sie komuchem.
komunista ze zlodziejami nie ma nic wspolnego bo komunista musi sie dzielic z innymi jak to jezus nauczal a zlodziej sie z nikim nie podzieli.


pismo mówi, po postach ich poznacie...
widzisz mentalny komuchu, do komunistów/socjalistów nawiązujących do tradycji przedwojennego PPS mam szacunek. Do komuszych menelów intelektualnych twego pokroju tylko pogardę


a gdzie ty kodaku widzial komuniste, w boleslawcu byl tylko jeden i pozostala po nim ulica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 12:15
Petycja przeciw wykorzystywaniu mediów publicznych do skłócania narodu polskiego i podburzania do niepokojów społecznych

Jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej zwracamy się do Pana, jako Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, z żądaniem zaprzestania tworzenia atmosfery zbiorowej histerii przez programy informacyjne Telewizji Polskiej, a więc telewizji publicznej utrzymywanej z pieniędzy podatników. Wspomniane programy winny służyć przekazowi informacji o najważniejszych wydarzeniach w kraju i na świecie, nie zaś złowieszczeniu i budowaniu na niespotykaną skalę społecznego lęku przed nadchodzącymi zmianami, czy wręcz nawoływaniu do wojny domowej. Telewizja publiczna nie jest rzecznikiem opozycji parlamentarnej, lecz ma służyć całemu narodowi przekazując rzetelne, obiektywne informacje, czego oczekujemy.

http://citizengo.org/pl/31887-petycja-przeciw-wykorzystywania-mediow-publicznych-do-sklocania-narodu-polskiego-i-podburzania?m=5&tcid=18446698
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 12:18
"Jeżeli funkcjonariusz publiczny zaangażuje się w hecę WOŚP, niech nazajutrz składa raport o zwolnienie ze służby"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 12:28
~ napisał(a):
~ napisał(a): gonić tych POpaprańców Bolek też chciał demokracji po swojemu tylko że przegrał z kwachem. ;)


Uważaj bo onanizm "wysusza mózg"!

Tobie chyba koryto wyschło/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu