Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~ niezalogowany
30 listopada 2015r. o 19:40
falco napisał(a): ją pierdziele....jestem chory !!!!!
mnie nie staje w takiej sytuacji....


opanuj się myślisz że jesteś lepszy od tych zboczeńców? jak widzę odczuwasz jakąś nienormalną przyjemność w babraniu się w tym g.ó.w.n.i.e bo niby czemu służą te twoje brudne teksty nikomu w ten sposób nie pomogłeś nikogo nie uratowałeś nikogo nie dopadłeś swoją niby moralnością tylko śmiecisz tymi śmierdzącymi brudami pusty krzykaczu :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 listopada 2015r. o 19:56
co ty nie powiesz?
a może to pomoże ci podjąć decyzję zanim pozwolisz usiąść swojemu dziecku na kolanach plebana
pomysł o tym bo widze że miłość do klechy stawiacz ponad bezpieczeństwo dzieci...
krzykaczu... :D


Dopisane 30.11.2015r. o godz. 19:56:

zapomnialem....pusty :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2015r. o 20:15
Jeśli chodzi o ranking zagrożeń, to dzieci należałoby przede wszystkim pilnować przed budowlańcami....

ps. zwracajcie zwłaszcza uwagę na tego pana od betoniarki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 listopada 2015r. o 20:19
zaraz po tobie...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2015r. o 20:32
falco napisał(a): co ty nie powiesz?
a może to pomoże ci podjąć decyzję zanim pozwolisz usiąść swojemu dziecku na kolanach plebana
pomysł o tym bo widze że miłość do klechy stawiacz ponad bezpieczeństwo dzieci...
krzykaczu... :D Dopisane 30.11.2015r. o godz. 19:56:zapomnialem....pusty :D


pyszczyć tutaj to potrafisz najlepiej ze wszystkich pleciugo :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 listopada 2015r. o 20:37
tak?
A kto zaczyna?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 listopada 2015r. o 22:02
Jakżesz merytoryczna dyskusja :| Ja również lubię szermować słowem , ale wróćmy do tematu :)

Prawo i sprawiedliwość , to wykluczające się wzajemnie pojęcia , POdobnie , jak Platforma Obywatelska . Prawo nigdy nie było sprawiedliwe , feudalizm weźmy chociaż , a Platforma nigdy nie była własnością Wszystkich Obywateli , tylko ... tej grupy krętaczy pod wodzą herszta bandytów , zwanego Ryżym Olsenem. Schedę , Drogi Wnuczku, przejęła kobitka , co na obcasach nie potrafi chodzić i może się wy. Kocham Bolec.Info ić na dowolnym dywanie , nie tylko u Makreli. Po tem Dudek zawinął był , ustawkę szrajbnął i od tej chwili Twa Matka , a moja Córcia , bezpłodna ma być ... ale sie sk... urwielom nie udało. Jaro , Drogi Wnuczku , który Brata oddał na rzeź dla mamony , myśli sobie , że władzę znajdzie ... niech szuka w szydle :)

Drodzy Państwo , to teatr tyko jest :)

Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2015r. o 22:32
Ksiądz pedofil, dziadek jego obrońca, zachowanie mieszkańców Tylawy to "tylko" wątki poboczne.

Artykuł pokazuje jakie trzeba mieć predyspozycje i zasługi aby zostać wybrańcem narodu kandydując z listy prawych i sprawiedliwych. Obrońca prześladowanych "obywateli" został "wyznaczonym" ponadto na przewodniczącego sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka.
To że mylą im się sprawcy z ofiarami to mało istotny szczegół.

Niektóre komentarze są identyczne jak reakcja dziadka molestowanej dziewczynki.

Jak czytałem pierwszy raz - parę lat wstecz - o Tylawie to miałem podobnie jak autor odruchy wymiotne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu