Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 14:22
chamów poszukaj sobie w rodzinie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 14:50
~~ napisał(a): Idź pan w hu* ze swoim załganym tefałenem.


A po polsku? Rządu przepisy o ruchu drogowym nie dotyczą , stąd rozbite limuzyny, no ale jak się przesiada z wozów drabiniastych na porządne auta to takie są skutki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~biało-czerwony niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 14:57
Rozstrzygnięcie w sprawie samolotów dla polskich VIP-ów budzi wiele prawnych wątpliwości. Wyrok KIO w tej sprawie powoduje, że firmy z branży lotniczej mogą domagać się od Polski odszkodowań. - Sposób, w jaki ostatecznie dokonano wyboru tego dostawcy, jest tak niezwykły, że trudno znaleźć jakieś odniesienie w cywilizowanym świecie. Nikt przyzwoity w ten sposób nie kupuje tak drogiego sprzętu - mówi WP money Tomasz Hypki ze "Skrzydlatej Polski".


IDIOCI BETONY PISOWSKIE !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 15:33
Pracownicy MSW, którzy opracowali PESEL, zostali potraktowani jak „funkcjonariusze wykonujący pracę na rzecz totalitarnego państwa”.

Zespół składający się z blisko 300 informatyków, techników, programistów, a także prawników czy statystyków, od połowy lat 70. pracował nad stworzeniem systemu Powszechnego Elektronicznego Systemu Ewidencji Ludności – pierwszego nowoczesnego, dużego rejestru państwowego. Nowelizacja ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym m.in. funkcjonariuszy policji i ABW, zwana dezubekizacyjną, która weszła w życie na początku roku i ma zmniejszyć emerytury byłych pracowników aparatu bezpieczeństwa, uderzyła także w tych specjalistów.

NADCHODZI CZAS ROZLICZEŃ PISIORKI!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 15:45
a dlaczego ci wymienieni informatycy, technicy i inni mieliby pobierać emeryturę mundurową i inne przywileje? w czym są lepsi od innych pracowników? dlaczego nie mogą pobierać emerytury na takich samych zasadach jak wszyscy dookoła? tylko dlatego że pracowali za komuny w MSW?
zresztą komu tu zadawać pytanie, idź włącz TNV
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 16:04
~~ napisał(a): a dlaczego ci wymienieni informatycy, technicy i inni mieliby pobierać emeryturę mundurową i inne przywileje? w czym są lepsi od innych pracowników? dlaczego nie mogą pobierać emerytury na takich samych zasadach jak wszyscy dookoła? tylko dlatego że pracowali za komuny w MSW?
zresztą komu tu zadawać pytanie, idź włącz TNV
Rzetelnie odpowie na to pytanie napewno TVP albo lepiej niech się zwrócą do Trybunału Konstytucyjnego :P

Powoli to państwo zaczyna przypominać Białoruś Łukaszenki,tylko to będzie Polska - Kaczyńskiego. Całkowite zachwianie zasady demokracji o trójpodziale władzy ; przepychanie czego tylko chcą w sejmie nie licząc się z nikim; prace nad ustawą medialną ; plany wprowadzenia nowych świąt państwowych m. in katastrofy Smoleńskiej,chrztu Polski i objawień Fatimskich, rozszerzenie uprawnień ministra MSWiA i wiele innych rzeczy chce wprowadzić jedyna nieomylna partia. Ogłupiła ludzi dając 500+ przez co Ci co nie pracowali ,teraz już wcale nie musza iśc do pracy bo ciągną socjal maksymalnie( przejdźcie się na Kościuszki lub rano przejedźcie 7 w stronę miasta to się przekonacie o czym mowa. Nic mnie już nie zdziwi,a Wy dalej żyjcie w mniemaniu że wszystko jest piękne odkąd rządzi PiS ,tylko żebyście potem sie nie zdziwili. a i nie trzeba wcale oglądać TVN, wystarczy co mówia o Polsce w CNN, BBC czy NBC ,no ale to teżmedia niemieckie :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 16:35
Nie one niemieckie, ale nalezy je wszystkie zaliczyć to wielkiej rodziny Fake News.
Osobiście przekonałem się czym jest BBC oglądają w UK program/reportaż poświęcony Polsce.... w jednej chwili wyleczyłem się i otrzeźwiałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 16:57
~~ napisał(a): Nie one niemieckie, ale nalezy je wszystkie zaliczyć to wielkiej rodziny Fake News.
Osobiście przekonałem się czym jest BBC oglądają w UK program/reportaż poświęcony Polsce.... w jednej chwili wyleczyłem się i otrzeźwiałem.
A czy jest jakaś telewizja oprócz TVP która podaje prawdę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza