Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~men niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 17:13
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Nie one niemieckie, ale nalezy je wszystkie zaliczyć to wielkiej rodziny Fake News.
Osobiście przekonałem się czym jest BBC oglądają w UK program/reportaż poświęcony Polsce.... w jednej chwili wyleczyłem się i otrzeźwiałem.
A czy jest jakaś telewizja oprócz TVP która podaje prawdę ?



Oczywiście !
Państwowa TV Korei Płn. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 17:27
~~ napisał(a): A czy jest jakaś telewizja oprócz TVP która podaje prawdę ?


Nie ma innej na świecie. Jak prawda to tylko Kura.

PiS/da
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 17:36
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Nie one niemieckie, ale nalezy je wszystkie zaliczyć to wielkiej rodziny Fake News.
Osobiście przekonałem się czym jest BBC oglądają w UK program/reportaż poświęcony Polsce.... w jednej chwili wyleczyłem się i otrzeźwiałem.
A czy jest jakaś telewizja oprócz TVP która podaje prawdę ?


TVP jest pro rządowa, ale musiała taką się stać dla zachowania względnej równowagi medialnej, TVNy i Polsaty swoją zajadłym antyrządowym przykazem nie dały żadnej szansy na apolityczną TVP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 17:41
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Nie one niemieckie, ale nalezy je wszystkie zaliczyć to wielkiej rodziny Fake News.
Osobiście przekonałem się czym jest BBC oglądają w UK program/reportaż poświęcony Polsce.... w jednej chwili wyleczyłem się i otrzeźwiałem.
A czy jest jakaś telewizja oprócz TVP która podaje prawdę ?


TVP jest pro rządowa, ale musiała taką się stać dla zachowania względnej równowagi medialnej, TVNy i Polsaty swoją zajadłym antyrządowym przykazem nie dały żadnej szansy na apolityczną TVP
Naprawdę w to wierzysz? Wyrzucenie ,pozbycie się redaktorów,autorów programów, manipulowanie (ostatnio Makłowicz poleciał) i oni też byli niezgodni z polityką Kaczyńskiego,czy widziałeś jakąś wiadomość, program który mówi żle o rządzie, nawet jak coś nie tak zrobią to zawsze pokazują błąd jako zwycięstwo lub skutek roboty opozycji. Proszę Cię zlituj się, to już więcej prawdy podaje rządowa telewizja Putina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 17:46
Prawdziwe prawdy tylko TVN i Wyborcza i NIUSWIK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~biało-czerwony niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 18:36
~~ napisał(a): Prawdziwe prawdy tylko TVN i Wyborcza i NIUSWIK


tnv24 cała prawda całą dobę. Media nieprzyjazne betonom pisowcom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anty newskwik. niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 18:52
Nowy gabinet cieni.Pan Schet.- jako premier,Pan M.Kij.vel.aliment.-ministrem finansjery,pan Mazg.ministrem MSWiA.Co Wy na to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czyż niezalogowany
6 kwietnia 2017r. o 18:53
~~anty newskwik. napisał(a): Nowy gabinet cieni.Pan Schet.- jako premier,Pan M.Kij.vel.aliment.-ministrem finansjery,pan Mazg.ministrem MSWiA.Co Wy na to?


wszystko lepsze niż pis i ich katastrofa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza