Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
29 stycznia 2017r. o 22:13
Blackjack napisał(a):
~~ napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~~DoBlackjack napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~~oLO napisał(a): Lubie was ...y uważajcie na bereciki bo będzie silno wiało.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

A co, bereciki też będziecie kraść ? :D

Pajacu weź se gwoździe i młotek i przybij sobie do tej pustej łepetyny ten berecik, żeby ci nikt go nie ukradł .

Ja swój mam mocno przymocowany, bo złodziejstwo się szerzyło w tym kraju, że ho ho :D


Wiesz po czym złodziej poznaje złodzieja ,bo sam nim jest .Oddaj Państwu ta zaległe podatki gdzie robiłeś fuchy na czarno .

W "czarno" to ja twoją starą ... :D

W czarną dupę całowałeś ,tfu śmierdzielu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
29 stycznia 2017r. o 22:16
~~ napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~~ napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~~DoBlackjack napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~~oLO napisał(a): Lubie was ...y uważajcie na bereciki bo będzie silno wiało.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

A co, bereciki też będziecie kraść ? :D

Pajacu weź se gwoździe i młotek i przybij sobie do tej pustej łepetyny ten berecik, żeby ci nikt go nie ukradł .

Ja swój mam mocno przymocowany, bo złodziejstwo się szerzyło w tym kraju, że ho ho :D


Wiesz po czym złodziej poznaje złodzieja ,bo sam nim jest .Oddaj Państwu ta zaległe podatki gdzie robiłeś fuchy na czarno .

W "czarno" to ja twoją starą ... :D

W czarną dupę całowałeś ,tfu śmierdzielu.

Szczegóły o twojej starej na PW, dzieci czytają :D

Zastosowana autokorekta


Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kuk niezalogowany
29 stycznia 2017r. o 22:53
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pisior niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 8:17
http://wiadomosci.wp.pl/kat,143598,title,Antoni-Macierewicz-superstar,wid,18688318,wiadomosc.html?ticaid=118891

pis to najgorsza partia jaka rządziła w całej historii Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
30 stycznia 2017r. o 9:46
~~Anty ... napisał(a): http://wiadomosci.wp.pl/kat,143598,title,Antoni-Macierewicz-superstar,wid,18688318,wiadomosc.html?ticaid=118891

pis to najgorsza partia jaka rządziła w całej historii Polski.


Moim zdaniem najgorsze jest to że po okresie socjalizmu przejęto partyjny system rządzenia krajem.
Wyższość państwa nad obywatelami to domena lewaków.
W dobie obecnej ta formuła nie tylko ma się dobrze ale się umacnia i udoskonala spychając obywateli do roli prekariuszy.

Zastosowana autokorekta


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oLO do Blackjack niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 10:57
Moja aluzja przerodziła się w rzeczywistość.Gdzie burza nie oznacza aury pogody.Nie jestem za żadną opcją polityczną. PIS nie jest lepszy od PO w dzierżeniu władzy. Politycy nie powinni grzebać w gospodarce-ona da sobie rade sama.Nie powinni przejmować telewizji publicznej która ma mi mówić jak mam rozumieć dany fakt.To tylko próbka.
ITD.
Postaraj się to zrozumieć na wprost bez podtekstów
Drogi Blackjacku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 11:21
ty tam powyżej to masz poziom naiwności dziecka zaczynające dopiero poznawać życie.... telewizja bez kontroli stanie się niezależna, a gospodarka i finanse bez regulacji będą działać na korzyść wszystkich, a nie tylko elity....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
30 stycznia 2017r. o 11:24
~~oLO do Blackjack napisał(a): Moja aluzja przerodziła się w rzeczywistość.Gdzie burza nie oznacza aury pogody.Nie jestem za żadną opcją polityczną. PIS nie jest lepszy od PO w dzierżeniu władzy. Politycy nie powinni grzebać w gospodarce-ona da sobie rade sama.Nie powinni przejmować telewizji publicznej która ma mi mówić jak mam rozumieć dany fakt.To tylko próbka.
ITD.
Postaraj się to zrozumieć na wprost bez podtekstów
Drogi Blackjacku.


Tak telewizja jest teraz we władaniu Pisu.. racja, ale jak rządziło Po była w jej władaniu. Jak rządziło sld to czyja była tv? Tak jest na całym świecie. Od Rosji, poprzez Niemcy, skończywszy na USA
Tak samo prezydent, czyj ma być? Tych co go wypromowali/ sponsorowali w wyborach itd. Nie ma co się oszukiwać, tak było, jest i będzie.
Co do gospodarki to się nie zgodzę, zobacz produkcję cukru, polskie cukrownie. Sprzedali Niemcom, ci zburzyli je i produkują dalej u siebie. Zobacz stocznie ...to samo.
Państwo musi trzymać rękę na strategicznych i dochodowych spółkach.
I to mi się podoba w Pisie, to odróżnia ich od PO.
Jeszcze jedna sprawa Ziobro, jak zrobi porządek tak jak zapowiadał z komornikami, z sądami to będę go uważał za najlepszego ministra ...zobaczymy

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza