Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~anty karakan niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 19:18
Dla pis jest alternatywa. Tylko trzeba tą cała bandę rozgonić i znaleźć ludzi którzy chcą i którym naprawdę zależy na Polsce. Pis to najgorszy wybór.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 stycznia 2017r. o 21:00
o cholera!!!!
przecież ja to pisałem chyba w 2013 a może nawet 2012 roku :|
wtedy oskarżono mnie o nawoływaniu do anarchii :D


Dopisane 30.01.2017r. o godz. 21:00:

a tu proszę ...

''- Właściwym miejscem ich aktywności powinny być kabarety, ale najlepiej zakładane za więziennym murem - mówi o protestujących w felietonie dla TV Trwam ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz, członek Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie.''


a gdzie twoje miejsce klecho ?
zapomniałeś komu i gdzie masz służyć ?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
30 stycznia 2017r. o 21:07
falco napisał(a): o cholera!!!!
przecież ja to pisałem chyba w 2013 a może nawet 2012 roku :|
wtedy oskarżono mnie o nawoływaniu do anarchii :D Dopisane 30.01.2017r. o godz. 21:00:a tu proszę ...

''- Właściwym miejscem ich aktywności powinny być kabarety, ale najlepiej zakładane za więziennym murem - mówi o protestujących w felietonie dla TV Trwam ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz, członek Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie.''


to grupa ludzi która nigdy nie ma dosyć.Czym im więcej pozwolisz tym dalej sięgają sami.
To powyżej to taka dzisiejsza " KONGREGACJA NAUKI WIARY "
CIESZ SIĘ PAN ŻE TYLKO KRYMINAŁEM GROŻĄ ZA ATEIZM A NIE STOSEM.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 stycznia 2017r. o 21:15
o tym akurat nigdzie nie czytałem ...
kryminał za ''ateizm''?
czytałem o ''deportacjach'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 22:02
PanM napisał(a):
falco napisał(a): o cholera!!!!
przecież ja to pisałem chyba w 2013 a może nawet 2012 roku :|
wtedy oskarżono mnie o nawoływaniu do anarchii :D Dopisane 30.01.2017r. o godz. 21:00:a tu proszę ...

''- Właściwym miejscem ich aktywności powinny być kabarety, ale najlepiej zakładane za więziennym murem - mówi o protestujących w felietonie dla TV Trwam ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz, członek Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie.''


to grupa ludzi która nigdy nie ma dosyć.Czym im więcej pozwolisz tym dalej sięgają sami.
To powyżej to taka dzisiejsza " KONGREGACJA NAUKI WIARY "
CIESZ SIĘ PAN ŻE TYLKO KRYMINAŁEM GROŻĄ ZA ATEIZM A NIE STOSEM.


Co powiecie na początek rewolucji w Polsce zapoczątkowany w Bolesławcu.

1. Przejęcie majątu kleru, sprzedaż i rozdanie ludziom.
2. Kościoły udostępnione dla zwiedzających i sukienkowi mają ich oprowadzać.
3. Kościół żywić ma bezdomnych i dawać im schronienie.
4. Religia ze szkół wraca do kościoła.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
30 stycznia 2017r. o 22:11
niemiecka tv wysmiewa pis. chodzi o muzeum w gdansku i nowa historie pisana przez jarka. dziennik sie pyta, jak mozna uznawac kolaborantow wspolpracujacych z 3cia rzesza za bohaterow (zolnierze wykleci), drugi punkt to zydzi. od lutego dyrektor muzeum bedzie bezrobotny.
smieszne jest to, ze niemcy musza otwierac oczy polakom, ktorym zamyka na sile pis. moze jak ktos wykradnie informacje z niemieckich archiwow, poznamy cala prawde o polskich bandytach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 stycznia 2017r. o 23:13
falco napisał(a): a gdzie twoje miejsce klecho ?


A twoje gdzie? Bo z tego co widze, mądrujesz na tematy bardzo odległe od tych, w których się "kształciłeś". Tobie wolno a jemu nie? Troche pokory by ci się przydało, egocentryku.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
30 stycznia 2017r. o 23:21
fobiak napisał(a): niemiecka tv wysmiewa pis. chodzi o muzeum w gdansku i nowa historie pisana przez jarka. dziennik sie pyta, jak mozna uznawac kolaborantow wspolpracujacych z 3cia rzesza za bohaterow (zolnierze wykleci), drugi punkt to zydzi. od lutego dyrektor muzeum bedzie bezrobotny.
smieszne jest to, ze niemcy musza otwierac oczy polakom, ktorym zamyka na sile pis. moze jak ktos wykradnie informacje z niemieckich archiwow, poznamy cala prawde o polskich bandytach.

No faktycznie, musimy patrzeć się na Niemców, oni otworzą nam oczy, tak jak w 39 roku granice. To że Niemiaszki piszą źle na nasz temat to oznacza jedynie, że idziemy w dobrym kierunku.
Przestań hołdować tych zbrodniarzy , za takie coś w pysk można wyłapać

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza