Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
5 lutego 2017r. o 14:17
~~Do Pana M i falco napisał(a): Są dwie mozliwosci: albo za młodu nie dostali Panowie w 4-litry od Ojców albo przylali za mocno w glowe.


Syn rydzyka się odezwał, módl się lepiej o siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 lutego 2017r. o 18:37
Pannazdzieckiem napisał(a):
Ja stary komuch pragnę silnego Państwa. Opiekuńczego Państwa.
Takiego , które dbać będzie o wszystkich .....
Pit ściąga z Ludzi tylko 48 mld . Nie ma czym się dzielić.


Piotrze / i wszyscy myślący podobnie / .
Opiekuńcze państwo do głupie państwo socjalistyczne.
Normalne państwo to dobrze zorganizowana jak najbardziej wolna gospodarka w ramach cywilizowanego prawa chroniącego interesy słabszych.
Prawa chroniącego interesy a nie zastępującego ich w myśleniu i pracy.
Przykłady państw socjalistycznych pokazują efekty takich rządów.To tylko kwestia czasu.
Państwo opiekuńcze to państwo destrukcyjne .Aby coś dać trzeba mieć .Aby mieć trzeba albo zapracować albo komuś zabrać.
Jeśli zabierasz zbyt dużo firmie to pierwszą ofiarą padają jej pracownicy.
A ty w tym czasie ich pieniądze będziesz rozdawał tym którym się robić nie chce.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ewa niezalogowany
5 lutego 2017r. o 19:15
Ty anty.... Komisja do spraw smoleńska wyjaśni na pewno więcej niż wasza komisja od śledzika.ewa

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 lutego 2017r. o 19:24
Ale może najwyżej wyjaśnić że to był wypadek lotniczy spowodowany naciskiem na pilotów przez mądre głowy lecace w tym samolocie itp. Ale o tym już wszyscy wiedzą choć niektórzy nie potrafią zrozumieć. Bo i po co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 lutego 2017r. o 19:54
PanM napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Ja stary komuch pragnę silnego Państwa. Opiekuńczego Państwa.
Takiego , które dbać będzie o wszystkich .....
Pit ściąga z Ludzi tylko 48 mld . Nie ma czym się dzielić.


Piotrze / i wszyscy myślący podobnie / .
Opiekuńcze państwo do głupie państwo socjalistyczne.
Normalne państwo to dobrze zorganizowana jak najbardziej wolna gospodarka w ramach cywilizowanego prawa chroniącego interesy słabszych.
Prawa chroniącego interesy a nie zastępującego ich w myśleniu i pracy.
Przykłady państw socjalistycznych pokazują efekty takich rządów.To tylko kwestia czasu.
Państwo opiekuńcze to państwo destrukcyjne .Aby coś dać trzeba mieć .Aby mieć trzeba albo zapracować albo komuś zabrać.
Jeśli zabierasz zbyt dużo firmie to pierwszą ofiarą padają jej pracownicy.
A ty w tym czasie ich pieniądze będziesz rozdawał tym którym się robić nie chce.


Przemo Ty chyba nie czytałeś Rulickiego. Tobie ta cała neoliberalna żydowska doktryna już całkiem w głowie pomieszała. Państwo Gierka nie było destrukcyjne , ponieważ Naród liczył sobie wtedy czterdzieści dwa miliony luda z perspektywą na sześćdziesiąt. Gierek pożyczył , ale za pożyczone zbudował fabryki i można było dochód opchnąć za granicą. A miał jeszcze Ruskich na karku. Dzisiaj Naród liczy sobie trzydzieści siedem z czego piątka ... w ...uj raczy wiedzieć gdzie. Pisany przez ch , żeby był dłuższy :D Do tego hamerykańce nam się zwalili za sprawą dobrej zmiany. Masz ten swój neoliberalizm wraz z wolnym rynkiem głupiego Friedmana , noblisty łod łykonomii i nie pluj na moje marzenia.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 lutego 2017r. o 20:01
Piotrze pisz na temat nie fantazjuj i nie odsyłaj mnie do literatury bo z Tobą rozmawiam a nie z GOOGLE .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 lutego 2017r. o 20:17
Jutro rankiem mogę Ci podrzucić " Przerwaną dekadę ". Dzisiaj nie da rady , bo właśnie się piwkim delektuję , a na spacer nie mam ochoty :)


Dopisane 05.02.2017r. o godz. 20:17:

Ale nie odpowiedziałeś mi na pytanie , jakie modernizacje chcesz wprowadzić w sztolcmanowej konstytucji .

Skup się Przemo :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 lutego 2017r. o 20:24
Pannazdzieckiem napisał(a): Jutro rankiem mogę Ci podrzucić " Przerwaną dekadę ". Dzisiaj nie da rady , bo właśnie się piwkim delektuję , a na spacer nie mam ochoty :)Dopisane 05.02.2017r. o godz. 20:17:Ale nie odpowiedziałeś mi na pytanie , jakie modernizacje chcesz wprowadzić w sztolcmanowej konstytucji .

Skup się Przemo :)


ile razy można do Ciebie pisać to samo ?
Ty i tak za godzinę zadasz to samo pytanie.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza