Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

2161
#fobiak nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 12:32
~masi napisał(a):
fobiak napisał(a):
masi napisał(a):
fobiak, jakbyś się wczytał to ...

wczytalem sie i zauwazylem, ze koles nie reaguje na twoje bzdety, a ja zawsze, dyskusja jest publiczna i gdyby to bylo prawda co piszesz to bys pytanie wyslal przez pw do govera.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~słowo się rzeko niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 12:41
~ napisał(a): Czekam jak napisze tu sam Bóg coś o sobie,bo jak dotychczas piszą sami ludzie którzy w swoim zarozumialstwie wiedzą lepiej kim jest,czego oczekuje ,czy i jak nas stworzył


Czekajcie a się doczekacie , oto sowo ..........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~masi niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 12:50
fobiak napisał(a):
wczytalem sie i zauwazylem, ze koles nie reaguje na twoje bzdety, a ja zawsze, dyskusja jest publiczna i gdyby to bylo prawda co piszesz to bys pytanie wyslal przez pw do govera.

Szufladkować widzę też nie potrafisz :)
Jedynie co Ci dobrze wychodzi to wchłanianie i pisanie bzdetów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 12:57
PanM napisał(a):
~ napisał(a):
PanM napisał(a):



GDZIE WTEDY BYŁ BÓG ?


Bardzo jasno sprecyzowałem powody założenia tego tematu.
Nie jest to dezawuowanie wiary .Nie jest to próba wmawiania komukolwiek swoich racji.
Stoimy na styku postrzegania światopoglądu .Stoimy w miejscu gdzie jest granica rozumienia pewnych zjawisk.
Wszyscy mamy prawo postrzegać je po swojemu .I tak powinno być .
A czy tak jest ?
Wystarczy spojrzeć powyżej do tego anonimowego wpisu.
To nic innego jak narzucanie mi teorii którym ja nie daję wiary .
Pytam - czy fakt że nie daję wiary w zapisy biblijne i otwarcie o tym mówię jest atakowaniem wiernych i wiary ?
Przecież nie nawołuję do zaniechania praktyk wyznaniowych .
Nie nawołuję że głoszone tam teorie są głupie i bezsensowne -- szanuję prawo drugiego człowieka do wiary w co chce.


oj przemciu przemciu, obrazasz katolikow. co prawda prawdziwy katolik sie nie da obrazic ale z tym podszywanym to nigdy nie wiadomo. sam twoj tytul jest obraza dla tych, ktorzy wierza bo zamiast ewolucji moglo by tam byc goowno, ale nie masz na tyle odwagi, dlatego wykorzystales goowniana teorie. czlowieka wierzacego nie obrazisz nawet gowniana teoria, ktora zaliczasz do nauk, nie widzac o tym, ze w wiekszasci stanow usa wycofano ja ze szkol.
dziela stworcy nie udowodnisz naukowo, poniewaz nie masz na to zadnych dowodow. albo sie wierzy albo nie. rownie dobrze moglbys porownywac magdalene z magdalenka albo swoje zbuki z konikiem wodnym.
wez zes sie ty za szorowanie podlogi albo zmywanie garow zamiast tyle pitolic w sobote.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 stycznia 2016r. o 13:14
Pan Panie Fobiak jest Katolikiem ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 13:17
PanieM, niech zada Pan to pytanie fobiakowi na pw... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~masi niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 13:18
Aż zapomniałem się podpisać :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 13:23
ja jestem ochrzczony ,byłem u komunii ,byłem u bierzmowania ...
jestem katolikiem? ;)


Dopisane 09.01.2016r. o godz. 13:23:

dobra ...pózniej poczytam czy jestem czy nie :D
teraz nie mam czasu a i tak nic to nie zmieni bo zarówno mnie -katolika jak i mnie ''niekatolika '' :)) nikt za ''bóg zapłać '' nie nakarmi ... :D

do pózniej... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza