Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

2161
#fobiak nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 13:44
PanM napisał(a): Pan Panie Fobiak jest Katolikiem ?

ja jestem komunista i katolikiem bo jestem polakiem. czesto modle sie do smrekow bo odzywa nie we mnie slowianska dusza, ktora przypomina mi o sangomie.
przemciu, gdybys napisal ten twoj temat po arabsku to bys zaliczyl w ciagu dnia kilka wyrokow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 stycznia 2016r. o 14:11
fobiak napisał(a):
PanM napisał(a): Pan Panie Fobiak jest Katolikiem ?

ja jestem komunista i katolikiem bo jestem polakiem. czesto modle sie do smrekow bo odzywa nie we mnie slowianska dusza, ktora przypomina mi o sangomie.
przemciu, gdybys napisal ten twoj temat po arabsku to bys zaliczyl w ciagu dnia kilka wyrokow


Odpowiedź godna autora.
Dopadła Pana nostalgia za czasami inkwizycji ? Wyroki muzułmańskich fundamentalistów i żywe bomby dowodzą jedynie wyznawcy której religii są bardziej zdeterminowani przeciw innym.
Kto Panu broni zarżnąć od czasu do czasu antychrysta ? Potem spowiedź skrucha i po sprawie.Kilkaset lat temu za zabicie wystarczyo postawić w miejscu zbrodni kamienny KRZYŻ POKUTNY.[img=1452345117_gploadc.png]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 15:02
PanM napisał(a):
fobiak napisał(a):
PanM napisał(a):

Odpowiedź godna autora.
Dopadła Pana nostalgia za czasami inkwizycji ? Wyroki muzułmańskich fundamentalistów i żywe bomby dowodzą jedynie wyznawcy której religii są bardziej zdeterminowani przeciw innym.
Kto Panu broni zarżnąć od czasu do czasu antychrysta ? Potem spowiedź skrucha i po sprawie.Kilkaset lat temu za zabicie wystarczyo postawić w miejscu zbrodni kamienny KRZYŻ POKUTNY.[img=1452345117_gploadc.png]


przemciu co tobie w glowie ta inkwizycja dziurki robi, fanatyzm katolicki to historia. napisalem, ze jestem polakiem a polak zarzynaniem sie nie zhanbi, odzywa sie w tobie banderyzm, antychryst to z kolei nietzsche a na filozofowaniu sie nie znam. podpierasz sie historia bo jak widze religia i nauka sie u ciebie juz chwieje. zywe bomby to nie sprawa zdeterminowanych tylko fanatykow, moj ty ewolucjonisto. ewolujesz jak palikot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fobie fobiaka jak sok z buraka niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 17:36
Fobiakowanie - odmiana hamletyzowania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fobie fobiaka jak sok z buraka niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 17:36
Fobiakowanie - odmiana hamletyzowania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 stycznia 2016r. o 19:03
Ewolucja jest swoistym naturalnym perpetuum mobile.
Agresorzy drapieżniki atakując ofiary wzmacniają w nich procesy obronne a to w następstwie rozwija techniki polowań.
Doskonalenie to nic innego jak procesy ewolucji.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 19:12
cholera!!!!
dalej nie wiem czy jestem czy nie... :|

a tylu tu ''religioznafcóf'' :D

a więc -do pózniej :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 19:21
Falco ,a w pośredniaku byłeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza