Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 19:39
nie-ty dzisiaj pytałeś mnie o robotę... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 stycznia 2016r. o 19:40
kc napisał(a): Falco, dlaczego kłamałeś ?

Przecież Ty doskonale znasz Patrycję T. , która znalazła tego psa, można rzec, jak własną córkę. Myślałeś, że to się nie wyda ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8190
#gasina49 nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 19:41
Boga nie ma i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 19:56
~GeorgeOrwel napisał(a): ...
Dzisiaj chciałbym skupić waszą uwagę na temacie równoległych rzeczywistości oraz na wpływie, jaki wywierają one na wasze realia....


A skupiaj sobie , kto Ci broni ? Takie elaboraty , to ja czytałem jakie osiem lat temu z Internetu oczywiście. Czas wydorośleć Grzegorzu , a może Jurek. Na angielskim to ja się nie znam. Facet bez matury jestem. Tylko podstawówka :D

Teorię wielu Wszechświatów można traktować poważnie jeśli zakłada się istnienie wielu Stwórców. Owszem można przyjąć takie założenie , ale nie ma nałukowych i matematycznych dowodów , że jeszcze jakiś stwórca egzystuje . :D To jest właśnie problem ... Jurek :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ściemniacz niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 20:28
Pannazdzieckiem napisał(a):
~GeorgeOrwel napisał(a): ...
Dzisiaj chciałbym skupić waszą uwagę na temacie równoległych rzeczywistości oraz na wpływie, jaki wywierają one na wasze realia....


A skupiaj sobie , kto Ci broni ? Takie elaboraty , to ja czytałem jakie osiem lat temu z Internetu oczywiście. Czas wydorośleć Grzegorzu , a może Jurek. Na angielskim to ja się nie znam. Facet bez matury jestem. Tylko podstawówka :D

Teorię wielu Wszechświatów można traktować poważnie jeśli zakłada się istnienie wielu Stwórców. Owszem można przyjąć takie założenie , ale nie ma nałukowych i matematycznych dowodów , że jeszcze jakiś stwórca egzystuje . :D To jest właśnie problem ... Jurek :)

Dobranoc :)


oco ci kurde chodzi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 stycznia 2016r. o 21:27
Ciekawostka -- w Boga nie wierzę ale zdecydowanie wierzę w koniec świata .

Jak sądzicie dlaczego.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 21:36
PanM napisał(a): Ciekawostka -- w Boga nie wierzę ale zdecydowanie wierzę w koniec świata .

Jak sądzicie dlaczego.
Bo nadlatujący na przykład meteor od strony słońca nie będzie widoczny, tak? ;)


Dopisane 09.01.2016r. o godz. 21:32:

PS W sumie jak będzie widoczny to i tak niczego nie zmieni, lepiej aby trajektoria takiego "ciała" nie przecinała naszej planety ;)


Dopisane 09.01.2016r. o godz. 21:36:

PanieM, wszystko może się zdarzyć... ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 stycznia 2016r. o 23:14
Bo w przeciwieństwie do raju koniec nastąpi na pewno.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza