Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ustawa 500 + pierwszy krok w złą stronę

11445
PanM
1 lutego 2016r. o 16:11
Partia PiS mieniąca się jako prawicowa zapoczątkowała rządy posunięciem czysto socjalistycznym.
Zamiast powiększyć znacznie wysokość kwoty wolnej wzmacniając tym samym pracowników i pracodawców oraz uwiarygodniając politykę państwa wobec gospodarki rynkowej rzuca na rynek socjalnego gniota.

Państwo / rząd i samorządy / powołane jest przez społeczeństwo.Powołane nie po to aby dręczyć ludność lecz po to aby mu ze wszech miar pomagać. Zagłębianie się władzy w rozdawnictwo , fiskalizm i uwłaszczanie się na publicznym majątku to droga ku katastrofie.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
1 lutego 2016r. o 16:31
Co by było gdyby ... to jest tak jak z przewidywaniem co ma się urodzić , chłopiec czy dziewczynka . Pożyjemy zobaczymy, nie ma co na zapas pisać scenariusz z własnej wyobraźni .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~err niezalogowany
1 lutego 2016r. o 16:43
Panie M masz dzieci ? w jakim wieku? Bo ja mam 2 i oboje z zona pracujemy wiec o zwiekszonej kwocie wolnej od podatku moglibysmy pomarzyć nawet jak by wynosiła 20tys zł. Dla mnie jako rodzica 500zł to jest konkretna suma i napewno przyda się w budżecie domowym bo będzie odczuwalna. Wiec proszę Ci co dzieci nie maja albo mają juz wyrośnięte przestańcie pie.......lic bo my rodzice na te pieniążki czekamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 16:48
a jak ktos ma jedno dziecko bo tak mu się życiu ułożyło to w czym ono jest gorsze że mu się nic nie należy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
1 lutego 2016r. o 16:55
Mi się te pieniądze nie należą , ale cieszę się , że ktoś dostanie .
Dla wielu osób jest to spora suma :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 lutego 2016r. o 16:57
~err napisał(a): Panie M masz dzieci ? w jakim wieku? Bo ja mam 2 i oboje z zona pracujemy wiec o zwiekszonej kwocie wolnej od podatku moglibysmy pomarzyć nawet jak by wynosiła 20tys zł. Dla mnie jako rodzica 500zł to jest konkretna suma i napewno przyda się w budżecie domowym bo będzie odczuwalna. Wiec proszę Ci co dzieci nie maja albo mają juz wyrośnięte przestańcie pie.......lic bo my rodzice na te pieniążki czekamy.


Kwota wolna powinna wynosić około dwa tysiące dla osoby pracującej plus właśnie 500 zł na każde dziecko.
Państwo nie jest od rozdawanie dlatego źe ;
Po pierwsze nie ma żadnych swoich pieniędzy.
Po drugie nie wywiązuje się wobec obywateli w zabieganiu o ratowanie życia i zdrowia.To w pierwszej kolejności.
Po drugie pominęło ludzi z jednym dzieckiem.
Po trzecie komu ma zabierać aby dawać ?
Szkoda że zamiast pracować i zabiegać to o co należy czekacie .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 17:01
Mgosia napisał(a): Mi się te pieniądze nie należą..


A chciałabyś dostać?? :>
Da się zrobić!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
1 lutego 2016r. o 17:14
wszystko się zgadza. ale przecież tam są znakomici ekonomiści. zastanawiające że nie chcą lub nie mogą takich rozwiązań wdrożyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza