Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ustawa 500 + pierwszy krok w złą stronę

2945
Mgosia
1 lutego 2016r. o 17:15
Tak szczerze, to jest mi to obojętne :)
Jakoś nigdy nie przykładałam zbytniej wagi do pieniędzy, są tacy, którzy bardziej potrzebują :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 17:16
Jedno co mi się podoba to to że kibice piłki ręcznej wygwizdali wczoraj beznadziejną Beatkę Szydło :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
1 lutego 2016r. o 17:17
Mgosia napisał(a): Mi się te pieniądze nie należą , ale cieszę się , że ktoś dostanie .


Dorzucisz sie do tego :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 17:20
Ja mam 3 je jak będą dostanę na dwójkę .
Czy na nie czekam.... jakoś jestem niedowiarkiem , że takie coś jest możliwe .
Czy to polepszy moją sytuację ,nie bo wydam więcej na dzieci :D
Tak im więcej mam tym więcej wydaję . Zawsze na 1 wszym miejscu są dla mnie dzieci.
Czy powiększy mi się rodzina taki jak jest zamysł PiSu nie nie mam w planach więcej dzieci :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
1 lutego 2016r. o 17:29
emem napisał(a):

Dorzucisz sie do tego :)

Zawsze kiedy tylko mogę , dorzucam się do tego , żeby innym było lepiej :)
Gdybyś miał dwoje dzieci, też bolałoby to dorzucanie ?

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
1 lutego 2016r. o 17:30
Mgosia napisał(a): Tak szczerze, to jest mi to obojętne :)
Jakoś nigdy nie przykładałam zbytniej wagi do pieniędzy, są tacy, którzy bardziej potrzebują :)


Premier przecież apelowała, żeby nie brać kto nie musi :) nawet becikowe nie jest przymusowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
1 lutego 2016r. o 17:35
Klasyczny populizm.Wspomagać rodziny z dziećmi ale nie przez rozdawnictwo pieniędzy.Ulgi podatkowe na dzieci,dofinansowanie żłóbków i przedszkoli,pomoc w zakupie podręczników,itd.Nigdy dając bezpośrednio kasę - to takie trafiające wprost (szczególnie propagandowo),ale najmniej efektywne,w dodatku utwierdzające wielu ,że im się należy za darmo.Efektem ubocznym będzie powiększanie obszaru patologii,już można spotkać publikacje to przewidujące.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
1 lutego 2016r. o 17:43
20 z 28 państw w UE finansowo wspiera dzieciaki, więc nie powinno nam to zaszkodzić z punktu socjologicznego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza