Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ustawa 500 + pierwszy krok w złą stronę

2820
#k1p nieaktywny
2 lutego 2016r. o 23:36
Ciekawi mnie jedno: dlaczego najwięcej w temacie mają do powiedzenia ci, którym się te pięć stów nie należy??
W ogóle, dlaczego temat wywołuje tyle kontrowersji? Przecież to kropla w morzu potrzeb małego dziecka. A większego, to już kropla w oceanie.
Swoją drogą, ile osób wie, że od 1 stycznia tego roku każdemu z rodziców, których dziecko nie skończyło roku życia należy się 1000 zł miesięcznie zasiłku rodzicielskiego niezależnie od dochodów?? 500+ odwróciło uwagę od realnej pomocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 lutego 2016r. o 23:43
a skąd wiesz że ja np.nie myślę o ...tych pięciu stowach? nie pytaj "czy jeszcze mogę"
moge;)
a przynajmniej mam tego pewne oznaki :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
2 lutego 2016r. o 23:47
Falco, do tanga trzeba dwojga. Nie zapomnij o tym :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2016r. o 23:50
k1p napisał(a): Ciekawi mnie jedno: dlaczego najwięcej w temacie mają do powiedzenia ci, którym się te pięć stów nie należy??
W ogóle, dlaczego temat wywołuje tyle kontrowersji? Przecież to kropla w morzu potrzeb małego dziecka. A większego, to już kropla w oceanie.
Swoją drogą, ile osób wie, że od 1 stycznia tego roku każdemu z rodziców, których dziecko nie skończyło roku życia należy się 1000 zł miesięcznie zasiłku rodzicielskiego niezależnie od dochodów?? 500+ odwróciło uwagę od realnej pomocy.

Żeby wypowiadać się o szkole, nie trzeba być uczniem, o religii księdzem, a o polityce politykiem. Jeżeli Polskę na to stać, niech daje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 lutego 2016r. o 23:58
k1p napisał(a): Falco, do tanga trzeba dwojga. Nie zapomnij o tym :-)


fakt :)
więc muszę poczekać... ;)


Dopisane 02.02.2016r. o godz. 23:58:

tymczasem dobranoc :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
3 lutego 2016r. o 0:17
k1p napisał(a): Ciekawi mnie jedno: dlaczego najwięcej w temacie mają do powiedzenia ci, którym się te pięć stów nie należy??
W ogóle, dlaczego temat wywołuje tyle kontrowersji? Przecież to kropla w morzu potrzeb małego dziecka. A większego, to już kropla w oceanie. (...)

Moje dziecko też ma potrzeby...mam coś do powiedzenia w tym temacie bo te potrzeby nie będą zaspokajane żeby kto inny mógł dostać. Przepraszam że zabolało mnie że będę musiała tłumaczyć swojemu dziecku:
- Nie pójdziesz z klasą do kina bo mamusi zachciało się pracować a braciszka lub siostrzyczki nie zrobi bo jak zrobi to pracę straci...
Przepraszam że śmiałam wyrazić sprzeciw że ktoś mądry uznał że jak dwoje rodziców zarabia najniższą krajową lub poniżej to już są na tyle bogaci że mogą innym dzieciom fundować kino, wycieczki, naukę języków obcych...
800zł na osobę w rodzinie - 3x800 zł = 2400 zł
2400 zł/ dwóch pracujących rodziców = 1200 zł
Najniższa krajowa = 1356 zł


~ napisał(a): Jeżeli Polskę na to stać, niech daje.

Może Polskę stać...niestety nie stać Polaków.

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2016r. o 0:47
~ napisał(a):
k1p napisał(a): Ciekawi mnie jedno: dlaczego najwięcej w temacie mają do powiedzenia ci, którym się te pięć stów nie należy??
W ogóle, dlaczego temat wywołuje tyle kontrowersji? Przecież to kropla w morzu potrzeb małego dziecka. A większego, to już kropla w oceanie.
Swoją drogą, ile osób wie, że od 1 stycznia tego roku każdemu z rodziców, których dziecko nie skończyło roku życia należy się 1000 zł miesięcznie zasiłku rodzicielskiego niezależnie od dochodów?? 500+ odwróciło uwagę od realnej pomocy.

Żeby wypowiadać się o szkole, nie trzeba być uczniem, o religii księdzem, a o polityce politykiem. Jeżeli Polskę na to stać, niech daje.
Jak mawiała Margaret Thatcher " Nie ma czegos takiego jak publiczne pieniadze. Jeśli rzad mowi ze komuś cos da, to znaczy ze zabierze tobie, bowiem rzad nie ma żadnych własnych pieniedzy" W zwiazku z powyzszym, wypowiadaja sie ci ktorzy beda robic narodowa zrzutke
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~janek niezalogowany
3 lutego 2016r. o 0:51
k1p napisał(a): Ciekawi mnie jedno: dlaczego najwięcej w temacie mają do powiedzenia ci, którym się te pięć stów nie należy??
W ogóle, dlaczego temat wywołuje tyle kontrowersji? Przecież to kropla w morzu potrzeb małego dziecka. A większego, to już kropla w oceanie.
Swoją drogą, ile osób wie, że od 1 stycznia tego roku każdemu z rodziców, których dziecko nie skończyło roku życia należy się 1000 zł miesięcznie zasiłku rodzicielskiego niezależnie od dochodów?? 500+ odwróciło uwagę od realnej pomocy.
chyba kolego nie dla kazdego ten zasilek 1000zl, gdzies dzwoni ale nie wiadomo w ktorym Kościele
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza