Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ustawa 500 + pierwszy krok w złą stronę

~ niezalogowany
26 lipca 2016r. o 23:03
~ napisał(a):
~xyz napisał(a): Widzę że Ustawa 500+ daje efekty ,moja sąsiadka z czwórką małych dzieci zawsze pożyczała 100zl raz lub dwa razy w miesiącu ,ostatnio przysłała córeczkę żebym pożyczył 50 zł ,jedno jest dobre w tym wszystkim że oddają.


Postaraj się tak aby raaz nie oddali te 5 dych .Będziesz miał ich z głowy.

Wiem że to prędzej czy później nastąpi ale szkoda mi tych małych szkrabów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
27 lipca 2016r. o 17:54
500+ rozpoczęte z wielkim hukiem -- niestety w fizyce nie ma próżni -- na zakończenie huk będzie dużo większy a dla wielu bardzo bolesny.

Każdy miesiąc trwania tej beznadziejnej akcji zwiększa przyzwyczajenia i apetyty beneficjentów .Oj będzie bolało.Szkoda tych ludzi ale cóż, życie to zweryfikuje szybciej niż myślą.[img=1469634849_mri0i5h.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
27 lipca 2016r. o 18:02
Pan to z własnego doświadczenia wie, że 500+ idzie na przepicie?

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2016r. o 18:09
Nie każdy kupuje alkohol. ale najlepiej brać wszystkich do jednego wora
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
27 lipca 2016r. o 18:12
Blackjack napisał(a): Pan to z własnego doświadczenia wie, że 500+ idzie na przepicie?


A gdzie ja tak pisałem ?


Ten obrazek symbolizuje bezsens tej akcji .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2016r. o 18:13
Blackjack napisał(a): Pan to z własnego doświadczenia wie, że 500+ idzie na przepicie?


jego alkoholowo wibratorowe komenty mówią o nim wszystko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
27 lipca 2016r. o 18:14
PanM napisał(a):
Blackjack napisał(a): Pan to z własnego doświadczenia wie, że 500+ idzie na przepicie?


A gdzie ja tak pisałem ?


Ten obrazek symbolizuje bezsens tej akcji .


A ja myślałem, że bezsens pańskiej wypowiedzi, zawiodłem się.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2016r. o 20:16
Blackjack napisał(a):
PanM napisał(a):
Blackjack napisał(a): Pan to z własnego doświadczenia wie, że 500+ idzie na przepicie?


A gdzie ja tak pisałem ?


Ten obrazek symbolizuje bezsens tej akcji .


A ja myślałem, że bezsens pańskiej wypowiedzi, zawiodłem się.

Sam pieprzysz bez sensu jak .... z pod kredensu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza