Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ustawa 500 + pierwszy krok w złą stronę

10114
#alter nieaktywny
27 lipca 2016r. o 23:43
skorn napisał(a):

No to Portugalczyk zarobił, nie ma się z czego cieszyć.


I oddaje część w podatkach.

I odpowiedz sobie na pytanie dlaczego Polacy robią w biedronce zakupy?

Nie podoba Ci się 500+ bo nie możesz skorzystać z tej formy wsparcia rodziny?

Cieszy mnie to, że rodziny z dziećmi dzisiaj stać na więcej. Niezależnie od twojej opinii.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 lipca 2016r. o 23:47
Czemu mi się nie podoba, pisałem wielokrotnie. Nie będę się specjalnie dla ciebie powtarzał.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 lipca 2016r. o 23:49
Nie musisz.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
28 lipca 2016r. o 0:13
jedyny blad to ze nie na kazde, ew. mniejsza kwota ale na kazde, da sie to wyliczyc mniej wiecej. poruszane juz to wszedzie bylo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 lipca 2016r. o 0:23
Może i tak. Może to jeszcze zmienią. Ja akurat uważam, że "na drugie" bardziej motywuje :)


Dopisane 28.07.2016r. o godz. 00:23:

Większa kwota też :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 lipca 2016r. o 0:25
Motywuje do czego?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
28 lipca 2016r. o 0:33
Przy obecnej sytuacji trudnej częsty jest model 2+1. Państwo ma ich .... mimo że je stać. skutek jest jaki jest, większość polaków wstydzi się własnej flagi w oknie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 lipca 2016r. o 0:40
mir.ko napisał(a): Przy obecnej sytuacji trudnej częsty jest model 2+1.


Tak, chyba najczęstszy, ale o to chodzi, 2+1 to cel prokreacji, który każdy chce wypełnić niezależnie od warunków. 2+2 to już warunek, motywowany założoną kwotą :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie