Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ustawa 500 + pierwszy krok w złą stronę

11100
#Blackjack nieaktywny
27 lipca 2016r. o 21:18
Zaloguj się Pan :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
27 lipca 2016r. o 21:25
Blackjack napisał(a): Zaloguj się Pan :D


Pudło czarny jasiu --- Ja jestem zalogowany

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 lipca 2016r. o 21:33
"W ujęciu kwartalnym - od kwietnia do końca czerwca - Biedronka odnotowała znaczny wzrost sprzedaży LFL - o 9,9 proc. Przyczyn takiego wyniku Jeronimo Martins upatruje "w korzystnych dla konsumentów warunkach, jakie stworzył wzrost dochodów jakimi dysponują polskie rodziny", co można interpretować jako wpływ programu Rodzina 500+"

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wlasciciel-biedronki-podal-wyniki-za-i,92,0,2130524.html

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2016r. o 21:35
PanM napisał(a):
Blackjack napisał(a): Zaloguj się Pan :D


Pudło czarny jasiu --- Ja jestem zalogowany


piszesz jako anonim
to nie wyzywaj innych trollu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
27 lipca 2016r. o 21:36
PanM napisał(a):
Blackjack napisał(a): Zaloguj się Pan :D


Pudło czarny jasiu --- Ja jestem zalogowany


;)

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
27 lipca 2016r. o 21:43
alter napisał(a): "W ujęciu kwartalnym - od kwietnia do końca czerwca - Biedronka odnotowała znaczny wzrost sprzedaży LFL - o 9,9 proc. Przyczyn takiego wyniku Jeronimo Martins upatruje "w korzystnych dla konsumentów warunkach, jakie stworzył wzrost dochodów jakimi dysponują polskie rodziny", co można interpretować jako wpływ programu Rodzina 500+"

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wlasciciel-biedronki-podal-wyniki-za-i,92,0,2130524.html


Pan sąsiedzie wspiera śmieciowego dystrybutora ?
Spodziewał bym się raczej precyzyjnego opisu jakości biedronkowych produktów oraz warunków na jakich Polscy producenci je w tej sieci umieszczają.
Polski klient to klient szukający jedynie ceny a nie jakości towaru. Nie dziwi zatem wzrost obrotu tej sieci.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 lipca 2016r. o 21:53
Meritum? => "co można interpretować jako wpływ programu Rodzina 500+"

O tym jest temat. I nie spoufalaj się maniaku.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 lipca 2016r. o 23:35
alter napisał(a): "W ujęciu kwartalnym - od kwietnia do końca czerwca - Biedronka odnotowała znaczny wzrost sprzedaży LFL - o 9,9 proc. Przyczyn takiego wyniku Jeronimo Martins upatruje "w korzystnych dla konsumentów warunkach, jakie stworzył wzrost dochodów jakimi dysponują polskie rodziny", co można interpretować jako wpływ programu Rodzina 500+"

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wlasciciel-biedronki-podal-wyniki-za-i,92,0,2130524.html


No to Portugalczyk zarobił, nie ma się z czego cieszyć.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.