Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

"Czarny poniedziałek"

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 października 2016r. o 15:43
DP napisał(a): to więcej niż oczekuję

ale....

słyszę to codziennie od mojego dziecka ;)

Panna


Ja mam dwójkę , co mówią , a nawet trójkę , bo córcia zakochana jest . Ale to chyba nie o to chodzi ... gdybym był Kobietą , nie z próżności ... czekał bym na te słowa i mówił je gdybym czuł :) Ale jestem facetem , co nie ma komu powiedzieć Kocham Cię . Dzieci nie wliczam , bo to szkodniki :D

Myślę Kaczucho , że wciąż szukamy Promienia , czyli drugiej części naszej duszy . Robimy , co musimy , ale wciąż szukamy ... :)

Taka karma inkarnacyjna :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
2 października 2016r. o 16:43
mnie to w pełni satysfakcjonuje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 października 2016r. o 16:53
DP napisał(a):
skorn napisał(a): Jesteście najbardziej oświeconą parą na tym forum. W takim razie powiedzcie mi, czy "dałnów" można wyskrobywać czy nie bardzo? Co wasze oświecone umysły na to?


skorn
mogłabym Ci powiedzieć co sama bym zrobiła tylko po co?
każdy podejmuje w życiu kluczowe decyzje i ponosi ich konsekwencje
a życie jest darem nie karą :)


Pytam, jak waszym zdaniem powinno to być rozwiązane pod kątem prawnym.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
2 października 2016r. o 17:04
prawo?
czy jesteś pewien że ktoś by go przestrzegał
czym dla Ciebie jest prawo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 października 2016r. o 17:09
Idź do sklepu, napchaj produktów do koszyka i wyjdź bez płacenia. Wedle twojej logiki prawo, które zabrania kraść, ogranicza twoją wolność.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
2 października 2016r. o 17:24
zbiór przepisów napisany przez ludzi, dla ludzi
jestem światkiem chronicznego i jawnego łamania tych przepisów
to prawo nie działa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 października 2016r. o 17:38
skorn napisał(a):
DP napisał(a):
skorn napisał(a): Jesteście najbardziej oświeconą parą na tym forum. W takim razie powiedzcie mi, czy "dałnów" można wyskrobywać czy nie bardzo? Co wasze oświecone umysły na to?


skorn
mogłabym Ci powiedzieć co sama bym zrobiła tylko po co?
każdy podejmuje w życiu kluczowe decyzje i ponosi ich konsekwencje
a życie jest darem nie karą :)


Pytam, jak waszym zdaniem powinno to być rozwiązane pod kątem prawnym.


prawo jego na nia nie wsadzalo to nie powinno sie mieszac, to jest sprawa jego i jej (bez uzgodnienia z nim nie powinna sama podejmowac decyzji i tak ostatnie slowo nalezy do niej). powinna wystarczyc moralnosc i religia, dla wyzutych z jednego czy drugiego moze byc cos takiego jak 500+
dzieci naleza do rodzicow a nie do panstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
2 października 2016r. o 17:40
fobiak napisał(a):
skorn napisał(a):
DP napisał(a):
skorn napisał(a): Jesteście najbardziej oświeconą parą na tym forum. W takim razie powiedzcie mi, czy "dałnów" można wyskrobywać czy nie bardzo? Co wasze oświecone umysły na to?


skorn
mogłabym Ci powiedzieć co sama bym zrobiła tylko po co?
każdy podejmuje w życiu kluczowe decyzje i ponosi ich konsekwencje
a życie jest darem nie karą :)


Pytam, jak waszym zdaniem powinno to być rozwiązane pod kątem prawnym.


prawo jego na nia nie wsadzalo to nie powinno sie mieszac, to jest sprawa jego i jej (bez uzgodnienia z nim nie powinna sama podejmowac decyzji i tak ostatnie slowo nalezy do niej). powinna wystarczyc moralnosc i religia, dla wyzutych z jednego czy drugiego moze byc cos takiego jak 500+
dzieci naleza do rodzicow a nie do panstwa.


amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie