Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

"Czarny poniedziałek"

~ niezalogowany
29 września 2016r. o 21:31
Jeżeli życie człowieka jest u nas najwyższą wartością, to dlaczego na operacje i badania trzeba czekać latami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator niezalogowany
29 września 2016r. o 22:26
Święta racja !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator niezalogowany
29 września 2016r. o 22:30
Ja myślę że o głos powinni zapytać tylko Kobiet w wieku rozrodczym niech one decydują ,a nie zgraja moherów albo podstarzałych PANÓW POSŁÓW..Faceci w ogóle nie powinni się wypowiadać w tym temacie i BASTA . !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Obserwatora niezalogowany
30 września 2016r. o 7:02
Gdyby mężczyźni byli bardziej odpowiedzialni a mniej egoistyczni, nie dochodziło by wielokrotnie do tragedii, bo zabijanie tym właśnie jest.
W Pana wypowiedzi "moher" brzmi pejoratywnie.
A czy słyszał Pan o "Elitarnych Oddziałach Moherowych Beretow"?
Proszę ten temat zglebic. Będzie Pan zbudowany.
Kobiet młodych z tym tematem uważam, nie należy zostawiać same. Działają w emocjach. Szukają miłości. Rozczarowuja się. A traumy nie pozbeda się do końca życia. Muszą być otoczone opieka.
Święta Matka Teresa z Kalkuty /najpiękniejsza Kobieta swiata/ powiedziala: nie zabijaj swego dziecka. Przekaz go mnie, ja wychowam. /Teraz - Okna Zycia/. Jeżeli matka zabija swoje dziecko co stanie na przeszkodzie, że i my dorośli będziemy się zabijać. W dzieciach i w ich dobrym wychowaniu leży nasza przyszłość oraz pomyślność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 września 2016r. o 7:19
o tej matce Teresie jak chcesz rozmawiać to napisz również że nie była taka ''świętą '' za jaką ją się uważa ...
poczytaj jak postrzegają ją i działanie jej fundacji zródła niezależne ,dlaczego pewne kwoty znikały z kont a fundacje nie rozliczały się z datków ...

tam gdzie klechy mieszają w sakwach licząc mamonę ,zapominają o przesłaniach więc nie pitol tu o matkach Teresach czy Zosiach tylko pisz o kobietach które ...y traktują wg. słów pewnego ''świętoszka'' a o którym ty nie masz bladego pojęcia bo nie potrafiłeś odpowiedzieć na moje pytanie ...
to zresztą u ciebie ''normalne''

pitolisz dogmatami i sloganami które pan proboszcz wbił ci do tego co ty nazywasz głową :D a która nie spełnia swoich pewnych zadań ...paniał? ;)


o rany!...teraz chyba będziesz pisał skargę do episkopatu :D
z małej litery?

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pankracy niezalogowany
30 września 2016r. o 7:20
Nie można być tylko trochę w ciąży tak samo jak nie można być tylko trochę narodem chrześcijańskim. Albo się jest, albo nie. Albo jesteśmy narodem wyznającym wiarę w Jezusa Chrystusa i uznajemy przykazania, w tym "nie zabijaj", albo jesteśmy narodem wyznającym wiarę w rozsądek, ludzką mądrość i naukę - czyli w nic - i dopuszczamy zabijanie dzieci nienarodzonych. Zdecydujcie się wreszcie. Albo - albo. Z dobrodziejstwem inwentarza. Półśrodki to oszukiwanie siebie i Boga (jeśli ktoś wierzy).
Chyba, że rzeczywiście jesteśmy narodem ludzi w piątek abortującym nienarodzone dzieci, w sobotę kradnącym co popadnie i zdradzającym żony i mężów, a w niedzielę przykładnie wyznającym wiarę w kościele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 września 2016r. o 7:32
ale przecież tak jest jak napisałeś :D
tylko o pewnych prawdach się tu nie dyskutuje pisząc zaraz o ''atakach na wiarę '' czy Kościół

mamy np.jeden z najwyższych w Europie wskazników osadzonych a jednocześnie przodujemy w ilości klechów którzy ponoć mają nauczać o zasadach kierującymi katolikami ...
czyli ich nauki są diabła warte :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 września 2016r. o 8:18
~Pankracy napisał(a): Nie można być tylko trochę w ciąży tak samo jak nie można być tylko trochę narodem chrześcijańskim. Albo się jest, albo nie. Albo jesteśmy narodem wyznającym wiarę w Jezusa Chrystusa i uznajemy przykazania, w tym "nie zabijaj", albo jesteśmy narodem wyznającym wiarę w rozsądek, ludzką mądrość i naukę - czyli w nic - i dopuszczamy zabijanie dzieci nienarodzonych. Zdecydujcie się wreszcie. Albo - albo. Z dobrodziejstwem inwentarza. Półśrodki to oszukiwanie siebie i Boga (jeśli ktoś wierzy).
Chyba, że rzeczywiście jesteśmy narodem ludzi w piątek abortującym nienarodzone dzieci, w sobotę kradnącym co popadnie i zdradzającym żony i mężów, a w niedzielę przykładnie wyznającym wiarę w kościele.


Słusznie Pankracy :) Chwalić Stwórcę , że nie wszyscy tacy są. Myślę sobie , że moralność mamy wdrukowaną w serce. I obojętnym jest jaką religię wyznajemy. Kłopot jest z systemem edukacji nastawionym na konsumpcje. Kiedy pojawia się rządza to umiera sumienie.

Zaś jeśli chodzi o Świętą Teresę z Kalkuty , to czytałem ciekawy artykulik kalkutanki ... kalkutki ... :| Chętnie bym Wam zapodał , ale gdzieś mi się zawieruszył w starczej pamięci :D Nie wszystko złoto , co się świeci Kolego 243 :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.