Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

"Czarny poniedziałek"

~ niezalogowany
30 września 2016r. o 10:51
~jacek napisał(a):
~Anonim napisał(a): POpaprańcy dalej bronią koryta.


Tylko pusty dziwny czlowiek mógł tak napisać, co to ma wspólnego z ,,korytem'', a tak w ogóle to najlepszym przykładem koryta to są Pisiewicze.


No a jakże, przecież nadal trzeba zostawiać sitwę na stanowiskach jak choćby HGW w Warszawie bo przecież nic tam się nie stało. A tak w ogóle to PiS powinno powołać na premiera Ewę Kopacz i pozostałych członków PO i PSL na ministrów. Ach, a prezydent Duda powinien ustąpić ze stanowiska na rzecz Komorowskiego. Lecz się na nogi bo na głowę już za późno, pajacu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2016r. o 12:38
~ napisał(a): Z projektu nowej ustawy:

"Organy administracji rządowej oraz samorządu terytorialnego, w zakresie swoich kompetencji określonych w przepisach szczególnych, są zobowiązane zapewnić pomoc materialną i opiekę dla rodzin wychowujących dzieci dotknięte ciężkim upośledzeniem albo chorobą zagrażającą ich życiu, jak również matkom oraz ich dzieciom, gdy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że do poczęcia doszło w wyniku czynu zabronionego"

Wygląda pięknie i łatwo na papierze tylko w rzeczywistości jest chyba trochę inaczej.Czy rodzice chorych dzieci i ofiary przestępstw mają zapewnioną godną pomoc czy zostają sami z tym co ich spotkało. ????
Wiem, ze ustawa nie weszła jeszcze w życie ale taki katolicki i chroniący życie kraj powinien mieć juz cały system pomocy chorym dzieciom ,a u nas? Nie szukając daleko nawet szkoły specjalnej chyba nie ma gdzie upchnąć bo wszędzie przeszkadza:-(


Wniosek prosty:

Jeżeli protestować, to w celu wyegzekwowania np. niniejszego zapisu, a nie - przeciw życiu tych, którzy jeszcze nie narodzili się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2016r. o 17:59
~ napisał(a): Jeżeli życie człowieka jest u nas najwyższą wartością, to dlaczego na operacje i badania trzeba czekać latami?

Na operacje ratujące życie nie czeka się latami, a i badania są robione niezwłocznie, z operacjami planowymi jest gorzej, chyba że się ubezpieczysz prywatnie i masz wpisane określone operacje, badania, specjalistyczną diagnostykę w umowie ubezpieczeniowej, można też zupełnie prywatnie. Prawo tego nie zabrania.

~Obserwator napisał(a): Ja myślę że o głos powinni zapytać tylko Kobiet w wieku rozrodczym niech one decydują ,a nie zgraja moherów albo podstarzałych PANÓW POSŁÓW..Faceci w ogóle nie powinni się wypowiadać w tym temacie i BASTA . !! !! !! !!

A dziękuję, dobry człowieku, że dajesz mi prawo głosu, no to się wypowiem. :D

Co do zasady zgadzam się ze złożonym w Sejmie i procedowanym projektem zmian w ustawie zgłoszonym przez Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop aborcji" ( czyli inicjatywa obywatelska), co do szczegółów nie.
http://www.ordoiuris.pl/pliki/dokumenty/stop_aborcji_2016.pdf

I to jest ten szczegół:
http://www.ordoiuris.pl/inicjatywa-obywatelska-stop-aborcji-jako-wlasciwa-realizacja-postulatu-niekarania-kobiet,3776,i.html

Wyjaśnienia Ordo Iuris mnie nie przekonują. Projekt zmian w ustawie został przesłany do komisji sejmowych i mam nadzieję, że „produkt finalny” będzie inny. Tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2016r. o 20:40
~xxx napisał(a): kazda z nas ma prawo wyboru!!! dlaczego ktos ma decydowac o moim ciele

To tylko twoje ciało-nic nie warte. A jakim prawem ty chcesz decydować o życiu tej małej istotki? Jesteś Bogiem aby decydować czy ma prawo żyć czy nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
30 września 2016r. o 20:46
a co Bóg ma z tym wspólnego?
dał nam podobno prawo wyboru...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
30 września 2016r. o 20:50
[img=1475261440_d8fnhd9.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 września 2016r. o 20:57
DP napisał(a): a co Bóg ma z tym wspólnego?
dał nam podobno prawo wyboru...



chyba w to nie wierzysz ?:D

żaden z tych nawiedzonych nie określi chwili kiedy to ''poczęcie'' następuje ...
Terlikowski powiedział że już w chwili kiedy kobieta pomyśli o zaciągnięciu faceta do łóżka ... :D
to chwila ''poczęcia'' dla niego :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
30 września 2016r. o 21:05
to nie czas ani godzina
w co ja wierze to moja sprawa
i co zrobię ....też moja sprawa
nie prowokuj :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza