Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

211
skorn
12 marca 2017r. o 15:16
falco napisał(a): czy ja mam obowiązek wszystko podawać ''na tacy''?


Co ty możesz komukolwiek podać na tacy poza zaprawą albo klejem do glazury? Pierwszy lepszy teolog rozniósłby cię i twój bełkot na strzępy. Uświadom sobie, że ze swoim kalekim intelektem nie jesteś przeskoczyć pewnych rzeczy. Jedyne co ci zostało to robić za "ałtoryteta" dla swoich bezmózgich klonów piszących spod ~. ;)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 marca 2017r. o 16:38
:D
teolog owszem ...zwłaszcza dogmatyk
pomijając tych z forum bo to ''hobbyści''

ciebie nie ma nawet wśród nich :)
bo twoje hobby jest z ''innej bajki''

:D

ale dostrzegam zmianę twojego zainteresowania co być może dobrze ci wróży na przyszłość ...

skoro widzę więc zainteresowanie ,napisz jak widzisz ''świętość '' JP2
to może być ciekawe ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~? niezalogowany
12 marca 2017r. o 18:25
skorn napisał(a):
falco napisał(a): czy ja mam obowiązek wszystko podawać ''na tacy''?


Co ty możesz komukolwiek podać na tacy poza zaprawą albo klejem do glazury? Pierwszy lepszy teolog rozniósłby cię i twój bełkot na strzępy. Uświadom sobie, że ze swoim kalekim intelektem nie jesteś przeskoczyć pewnych rzeczy. Jedyne co ci zostało to robić za "ałtoryteta" dla swoich bezmózgich klonów piszących spod ~. ;)


Dlaczego w katolikach jest tyle zla, obludy i nienawiści? Można kogoś nie lubić, ale dlaczego zaraz go opluwać? Wyzywać i poniżać? Czy tego was uczą w kościołach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
12 marca 2017r. o 18:48
~~? napisał(a): Dlaczego w katolikach jest tyle zla, obludy i nienawiści? Można kogoś nie lubić, ale dlaczego zaraz go opluwać? Wyzywać i poniżać? Czy tego was uczą w kościołach?


Akurat i falco i skorn nie uważają się za katolików, więc teraz przeproś katolików za swój podły, oszczerczy, pochopny, nienawistny osąd albo zniknij na wieki w czeluściach internetu : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 marca 2017r. o 18:58
a ty za kogo się uważasz żeby pisać o mnie że nie czuję się katolikiem ?
odpuść sobie falco a poświęć się sama sobie ...
nie wiem jak skorn bo niewiele mnie obchodzi za kogo się uważa ...

po co tu wchodzisz w temat ?
odpowiem ci ...
sama siejesz nienawiść ,podkręcasz niepotrzebne emocje ale kiedy przychodzi co do czego to spieprzasz jak niepyszna ...
...
podaj przykłady ''świętości '' JP2 bo ja ich nie widzę za to dostrzegam to co wcześniej napisałem i dałem tego przykłady do których nikt się nie odniósł ...
może ty?
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
12 marca 2017r. o 19:21
falco napisał(a): a ty za kogo się uważasz żeby pisać o mnie że nie czuję się katolikiem ?

...
podaj przykłady ''świętości '' JP2 bo ja ich nie widzę za to dostrzegam to co wcześniej napisałem i dałem tego przykłady do których nikt się nie odniósł ...
może ty?
:D


Nie jesteś katolikiem, po tylu bredniach jakie tu napisałeś włącznie z naśmiewaniem się z tego, że Pismo Święte jest natchnione przez Boga , to jest jasne.

Może zamiast rozliczać innych z ich czynów zastanów się jak to jest zachować się jak ostatnie ścierwo i wbijać nóż w serce osobie, która cie kocha i zdradzać ją z innymi babami. Szybko sobie wybaczyłeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
12 marca 2017r. o 19:22
a ja zapytam
po co się kłócić? jakie kożyści z tego płyną?
nie lepiej żyć w symbiozie

hmm

uczcie się!
od natury

http://www.zajawkowo.pl/film/13116/mala-kaczuszka-karmi-ryby/
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 marca 2017r. o 19:43
kc napisał(a):
falco napisał(a):

Nie jesteś katolikiem, po tylu bredniach jakie tu napisałeś włącznie z naśmiewaniem się z tego, że Pismo Święte jest natchnione przez Boga , to jest jasne.

Może zamiast rozliczać innych z ich czynów zastanów się jak to jest zachować się jak ostatnie ścierwo i wbijać nóż w serce osobie, która cie kocha i zdradzać ją z innymi babami. Szybko sobie wybaczyłeś.


ja rozliczam innych ?
gdzie?

a ty jaki ''ścierwem '' jesteś że nadal wracasz do tego co jest moim błędem ?
ja nigdy i nigdzie się nie usprawiedliwiałem ...nie tobie osądzać czy sobie coś wybaczyłem
twoje zachowanie w tej sprawie to tylko efekt tego że każdy ''wolał by własną pięścią się zabić niż iść z tobą do łóżka ''

i jeszcze coś czego ty pusta ,niespełniona kobieto i tak nie zrozumiesz ...

''nie jest problemem upaść ,trzeba tylko potrafić się podnieść ...''

teraz też widać po co weszłaś w temat ...
wróć na priv do wyimaginowanych ''wielbicieli''
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza