Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
#Horus nieaktywny
19 października 2021r. o 8:13
no widzę ze coś do ciebie dotarło...
ale nadal nic nie piszesz o ''znakach z nieba'' i tej ingerencji ''boga''

a może jak sam piszesz ''podchodzisz do tego z dystansem'' a piszesz o tym by nie wypaść z formy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Cieszynianka niezalogowany
20 października 2021r. o 10:12
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~JACUZZA napisał(a): Mąż stanu - kawaler, kanalia, nierób, oszczany flejtuch z łupieżem, niepotrafiący dobrać butów do pary, którego sponsorują cwaniacy.

Gdy brak jest argumentów merytorycznych, by kogoś zaatakować, to popełnia się takie "cóś" jak wyżej. A potem pozostaje tylko unikać patrzenia w lustro i jakoś da się żyć.

A czy to powyżej to aby nie stwierdzenie stanu faktycznego dodałbym jeszcze kłamca i hipokryta w najlepszym wydaniu.
Tetryk, który już dawno powinien ustąpić i niańczyć wnuki - sorry ten facet nie ma rodziny a więc i nie ma wnuków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
20 października 2021r. o 11:10
~~Piernikowa Cieszynianka napisał(a):
A czy to powyżej to aby nie stwierdzenie stanu faktycznego dodałbym jeszcze kłamca i hipokryta w najlepszym wydaniu.
Tetryk, który już dawno powinien ustąpić i niańczyć wnuki - sorry ten facet nie ma rodziny a więc i nie ma wnuków.

Małe dziecko nie wie co to kultura i dlatego bez żenady spyta w sklepie - mamo, a dlaczego ta pani jest taka brzydka i gruba?
Dorosły zna już pewne normy. Jeśli uważasz że wyjeżdżanie z flejtuchami, łupieżem itp mieści się w granicach normy, to znaczy, że masz spory problem. Albo cię mamusia źle wychowała, albo masz psychopatyczną osobowość i nie wiesz co to empatia czy normy moralne. Jak to było? Kulturalni i wykształceni głosują na PO?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 października 2021r. o 13:12
ci bez empatii jak to nazywasz to zna bank ''lewacy''....hahaha

powiedzenie komuś -''jesteś chudy jak szczapa'' jest ok i powiesz że to stwierdzenie faktu ale powiedzenie komuś -''jesteś spasiony jak prosię '' to już brak empatii...;D

tyoń ...dzieci sa po prostu szczere w wypowiedziach i są bystrymi obserwatorami nie potrafiącymi JESZCZE kłamać ...
nie tak jak ty czy ja...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
20 października 2021r. o 13:23
Nie każę nikomu piać peanów jaki to prezes przystojny, jak ładnie śpiewa, czy gustownie się ubiera. Wtedy mógłbyś mówić o kłamstwie. Mi chodzi tylko o delikatne przemilczenie. Nas też to czeka, o ile dożyjemy starodziadostwa. Myślę że nie będzie nam po nosie, jeśli ktoś będzie "szczerze" wytykał nam wszystkie nasze niedoskonałości. I nie stosuj tu lewackiego stopniowego przesuwania granic. Mnie takimi sztuczkami nie przerobisz, za dobrze mnie mamusia wychowała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 października 2021r. o 13:36
hahahaha...miała dobre zamiary ale nie do końca jej się udało ...
moja starała się podobnie a popatrz co wyszło...;D

komuch i lewak...

jest miedzy nami pewna różnica tytoniu...
ja nie czuję w sobie czegoś takiego by coś przemilczeć o ile to nie narusza sfery typowo osobistej..

a ty lubisz się tak zachowywać...
na takie zachowanie jest odpowiednie określenie...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Turzyca niezalogowany
20 października 2021r. o 16:37
Na szacunek i eleganckie traktowanie przez innych trzeba sobie zasłużyć.
A ten "pan" sobie na to nie zasłużył więc nie ma co go żałować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Cieszynianka niezalogowany
20 października 2021r. o 18:36
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Piernikowa Cieszynianka napisał(a):
A czy to powyżej to aby nie stwierdzenie stanu faktycznego dodałbym jeszcze kłamca i hipokryta w najlepszym wydaniu.
Tetryk, który już dawno powinien ustąpić i niańczyć wnuki - sorry ten facet nie ma rodziny a więc i nie ma wnuków.

Małe dziecko nie wie co to kultura i dlatego bez żenady spyta w sklepie - mamo, a dlaczego ta pani jest taka brzydka i gruba?
Dorosły zna już pewne normy. Jeśli uważasz że wyjeżdżanie z flejtuchami, łupieżem itp mieści się w granicach normy, to znaczy, że masz spory problem. Albo cię mamusia źle wychowała, albo masz psychopatyczną osobowość i nie wiesz co to empatia czy normy moralne. Jak to było? Kulturalni i wykształceni głosują na PO?

To popatrz jak zachowuje się prezes - i to jest ok ale jak ruszyć prezesa to be - ciekawa moralność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Orange zaprasza