Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Eee niezalogowany
22 października 2021r. o 6:15
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Szczeniacka postawa. Nawet jeśli ktoś postępuje nieetycznie, do niczego cię to nie upoważnia. Gdybyśmy wszyscy patrzyli tylko na złe wzorce jako pretekst do łamania norm, to dokąd byśmy zaszli?


nie ..napisałeś tak...

''Szczeniacka postawa. Nawet jeśli ktoś postępuje nieetycznie, do niczego cię to nie upoważnia. Gdybyśmy wszyscy patrzyli tylko na złe wzorce jako pretekst do łamania norm, to dokąd byśmy zaszli?''


ale pomijając ...
uważasz że ze względu na wiek można ''spieprzaj dziadu '' przemilczeć?

dzisiaj przeczytałem że Sikorski odpowiedział Kempie ze ma ''przetłuszczony łeb ''

można to przemilczeć czy raczej nie ...
a przecież stwierdził tylko fakt ...;D
bo przecież nie chciał jej obrazić a tylko zripostował ....




Słowo "łeb" rzeczywiście nie jest zbyt uprzejme, przeprosić trzeba. A o resztę nie ma się co obrażać, tylko podziękować za wskazanie zakresu niezbędnej blacharki.
Kempa to babochłop, Beata, sama obrażasz i rzucasz oskarżenia, a gdy komuś w końcu puszczą nerwy, to ryczysz i lamentujesz. Dokładnie jak twój Pan Prezes i Dyrektor zwany Ojcem. Teraz będzie akcja "Cała Polska przeprasza Beatę Kempę. Przy okazji, ponownie, Jarosława K.".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 października 2021r. o 7:12
uważasz że trzeba?

''Kempa nazwała Śmiszka "kandydatką na pierwszą damę", poseł odpowiada: "Nie jest w stanie mnie obrazić"

....wypowiedź europosłanki PiS, która - nawiązując do jego związku z kandydatem na prezydenta Robertem Biedroniem - nazwała go "kandydatką na pierwszą damę". Śmiszek zaznaczył, że nie oczekuje przeprosin...''

właśnie dlatego że często próbuje się mnie tu obrażać ja nie zamierzam nikogo przepraszać ...
zwłaszcza tyldy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwona Trytoma niezalogowany
22 października 2021r. o 7:23
Horus napisał(a): uważasz że trzeba?

''Kempa nazwała Śmiszka "kandydatką na pierwszą damę", poseł odpowiada: "Nie jest w stanie mnie obrazić"

....wypowiedź europosłanki PiS, która - nawiązując do jego związku z kandydatem na prezydenta Robertem Biedroniem - nazwała go "kandydatką na pierwszą damę". Śmiszek zaznaczył, że nie oczekuje przeprosin...''

właśnie dlatego że często próbuje się mnie tu obrażać ja nie zamierzam nikogo przepraszać ...
zwłaszcza tyldy...;D

A dlaczego miałby się Śmiszek czuć obrażony i żądać przeprosin skoro Kempa powiedziała prawdę?
Kempa zbyt bysrta nie jest, ale nie trzeba być bystrym żeby poprawnie oceniać związki pomiędzy dwoma osobami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
22 października 2021r. o 7:50
Prose pani, a Bartek to powiedział ze jestem gupia.
To są mniej więcej tego typu zachowania. Oni to często robią celowo by trwało to przedstawienie cyrkowych klaunów. A ludzie jak te barany się tym pasjonują. Ten powiedział tamtemu to, a tamten temu odpowiedział jeszcze gorzej. Dorośli ludzie... Dorosłe barany!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZK Polska niezalogowany
22 października 2021r. o 8:07
~~Pomarańczowoczerwona Trytoma napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): uważasz że trzeba?

''Kempa nazwała Śmiszka "kandydatką na pierwszą damę", poseł odpowiada: "Nie jest w stanie mnie obrazić"

....wypowiedź europosłanki PiS, która - nawiązując do jego związku z kandydatem na prezydenta Robertem Biedroniem - nazwała go "kandydatką na pierwszą damę". Śmiszek zaznaczył, że nie oczekuje przeprosin...''

właśnie dlatego że często próbuje się mnie tu obrażać ja nie zamierzam nikogo przepraszać ...
zwłaszcza tyldy...;D

A dlaczego miałby się Śmiszek czuć obrażony i żądać przeprosin skoro Kempa powiedziała prawdę?
Kempa zbyt bysrta nie jest, ale nie trzeba być bystrym żeby poprawnie oceniać związki pomiędzy dwoma osobami.

Że niby co? Że łeb otłuszczony? Przecież to widać. Że ma się w niego walnąć? Może by jej to dobrze zrobiło.
A o plecakach/tornistrach dla syryjskich dzieci coś wspomniała przez łzy? Czy rozpłynęły się jak dary dla PCK?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
22 października 2021r. o 8:13
A tu kolejny dzieciuch się odezwał. Ludzie!!! Dorośnijcie!!! Robią z was barany prowadzone na rzeź, a wy się pyskówkami pasjonujecie?!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 października 2021r. o 8:28
sam się w to wpisujesz ...
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
22 października 2021r. o 8:55
Horus napisał(a): sam się w to wpisujesz ...
;D

Że posłużę się cytatem z filmu: "oprócz kobiet i dzieci".
Gdy ktoś przekracza pewne granice, nabija się z przypadłości związanych z podeszłym wiekiem czy chorobą, to wypada zwrócić uwagę, ze tak się nie godzi. Ale pasjonować się czyimiś pyskówkami???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza