Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Yebać mafię pis niezalogowany
20 października 2021r. o 20:02
KIEDY ODPOWIEDNIE STROJE DLA DZIECI, ŻEBY NIE KUSIŁY KSIĘŻY W PAŃSTWIE DOBROBYTU ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
21 października 2021r. o 8:12
~~Piernikowa Cieszynianka napisał(a):
To popatrz jak zachowuje się prezes - i to jest ok ale jak ruszyć prezesa to be - ciekawa moralność.

Szczeniacka postawa. Nawet jeśli ktoś postępuje nieetycznie, do niczego cię to nie upoważnia. Gdybyśmy wszyscy patrzyli tylko na złe wzorce jako pretekst do łamania norm, to dokąd byśmy zaszli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 października 2021r. o 8:21
aha...czyli złe zachowania po prostu mamy jak wczoraj pisałeś przemilczeć...
no to widzę masz sam ciekawą postawę...;D

wychodzi na to że kaczystowskie ''spieprzaj dziadu'' czy ''zdradziecka morda'' ma być przemilczana bo po co to nagłaśniać ale ''dorżniemy watahę'' jest godne potępienia...

nie sądzisz że prezentujesz tu pewną ''dulszczyznę'' :D

a moje ulubione ''pis do wora'' jest wg ciebie odpowiednie czy nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Cieszynianka niezalogowany
21 października 2021r. o 12:48
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Piernikowa Cieszynianka napisał(a):
To popatrz jak zachowuje się prezes - i to jest ok ale jak ruszyć prezesa to be - ciekawa moralność.

Szczeniacka postawa. Nawet jeśli ktoś postępuje nieetycznie, do niczego cię to nie upoważnia. Gdybyśmy wszyscy patrzyli tylko na złe wzorce jako pretekst do łamania norm, to dokąd byśmy zaszli?

Może przyzwolenie już zaprowadziło nas na manowce - a od szczeniaków wyzywaj rodzinę i pis-owskie gnidy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 października 2021r. o 12:55
a to zapewne ucieszy ''tytonia'' ;D

''Polskie sądy znowu dają czadu! Jak nie Najsztuba wybronią, nad Durczokiem się zlitują, to jeszcze pedofilowi wyrok złagodzą. Sąd w Jeleniej Górze okazał łaskę proboszczowi, którego ofiarą padały dziewczynki przygotowujące się do I komunii.

Polski wymiar niesprawiedliwości znowu w akcji. Co prawda Piotr M., proboszcz miejscowości Ruszów w powiecie zgorzeleckim został oskarżony przez prokuraturę o czyny pedofilskie, ale Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze skazał go jedynie na cztery lata więzienia. Jak informuje rmf24.pl, „sąd złagodził karę proboszczowi”, a wyrok jest prawomocny. Media przypominają, że w pierwszej instancji obrzydliwy zwyrodnialec został skazany na 5 lat pozbawienia wolności. Rzecznik Sadu Okręgowego w Jeleniej Górze sędzia Tomasz Skowron dodał, że „sąd obniżył też zakaz zajmowania stanowisk związanych z opieką nad małoletnimi z dożywotniego na 15-letni”. Może się jednak całkiem wywinie, bo jego obrońcy rozważają walkę o kasację wyroku. ''

sędzi musiał być ''lewakiem'' prawda tytoń?
kto tym razem skasuje mu wyrok?
zbynio''zero'' czy Anżej po prostu go ułaskawi ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
21 października 2021r. o 13:24
Horus napisał(a):
wychodzi na to że kaczystowskie ''spieprzaj dziadu'' czy ''zdradziecka morda'' ma być przemilczana bo po co to nagłaśniać ale ''dorżniemy watahę'' jest godne potępienia...


Czy ja wspomniałem coś o "spieprzaj dziadu"? Pisałem o wyśmiewaniu przypadłości związanych z wiekiem. Tak się po prostu nie godzi. Koniec kropka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 października 2021r. o 13:54
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Szczeniacka postawa. Nawet jeśli ktoś postępuje nieetycznie, do niczego cię to nie upoważnia. Gdybyśmy wszyscy patrzyli tylko na złe wzorce jako pretekst do łamania norm, to dokąd byśmy zaszli?


nie ..napisałeś tak...

''Szczeniacka postawa. Nawet jeśli ktoś postępuje nieetycznie, do niczego cię to nie upoważnia. Gdybyśmy wszyscy patrzyli tylko na złe wzorce jako pretekst do łamania norm, to dokąd byśmy zaszli?''


ale pomijając ...
uważasz że ze względu na wiek można ''spieprzaj dziadu '' przemilczeć?

dzisiaj przeczytałem że Sikorski odpowiedział Kempie ze ma ''przetłuszczony łeb ''

można to przemilczeć czy raczej nie ...
a przecież stwierdził tylko fakt ...;D
bo przecież nie chciał jej obrazić a tylko zripostował ....

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
21 października 2021r. o 17:52
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
wychodzi na to że kaczystowskie ''spieprzaj dziadu'' czy ''zdradziecka morda'' ma być przemilczana bo po co to nagłaśniać ale ''dorżniemy watahę'' jest godne potępienia...


Czy ja wspomniałem coś o "spieprzaj dziadu"? Pisałem o wyśmiewaniu przypadłości związanych z wiekiem. Tak się po prostu nie godzi. Koniec kropka.


Horus to dorosły facet z umysłem dziecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.