Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Paliowy Tojeść niezalogowany
30 listopada 2021r. o 18:35
Klechy chrzczą nieświadome niczego niemowlęta byle tylko mieć następnego "wiernego" katolika.
Na szczęście dzieci dorastają, mądrzeją i szybko spierd..lają z tej sekty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Lędźwian niezalogowany
30 listopada 2021r. o 20:15
oj nie wszystkie ,a ile nawiedzonych się tworzy z wiekiem czasu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 listopada 2021r. o 23:25
Horus napisał(a): moje dzieci dorastając dokonały własnych wyborów i co ciekawe nie mają o to do mnie pretensji...

dlaczego ty masz?


Ja mam, bo robisz z siebie wielkiego antyklerykała, a zrobiłeś z własnych dzieci katolików. Świat jest pełen takich jak ty, co robią z gęby cholewę.

I nie wciskaj mi tu kitu o ewangelizacji, coś późno przejrzałeś na oczy jak takiego mądralę, na którego pozujesz.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 7:56
Dzisiaj świat bo nie tylko Polska robi się coraz bardziej antyklerykalny przez działania Kościoła i to co robią księża więc co tu może cię dziwić skornie? Jeden zmienia spojrzenie na Kościół w wieku trzydziestu lat inny w wieku sześćdziesięciu.
Znam kobietę kiedyś głęboko wierzącą ale kiedy ksiądz jej parafii nie chciał pochować jej męża zwątpiła w Kościół .Jak dzisiaj patrzymy na Kościół sprawia to jak zachowują się jego przedstawiciele. Zauważ jak dużo jest dzisiaj aktów apostazji. A ty? Jesteś ochrzczony?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wał niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 8:26
https://tvn24.pl/polska/polski-instytut-rodziny-i-demografii-opozycja-krytykuje-projekt-ustawy-5509446


pisowskie k_uta-sy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 grudnia 2021r. o 9:05
skorn napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): moje dzieci dorastając dokonały własnych wyborów i co ciekawe nie mają o to do mnie pretensji...

dlaczego ty masz?


Ja mam, bo robisz z siebie wielkiego antyklerykała, a zrobiłeś z własnych dzieci katolików. Świat jest pełen takich jak ty, co robią z gęby cholewę.

I nie wciskaj mi tu kitu o ewangelizacji, coś późno przejrzałeś na oczy jak takiego mądralę, na którego pozujesz.


wszystko potrafisz dopasować do swoich ''teorii'' ;]
tak ...świat jest pełen takich którzy przejrzeli na oczy stąd lamenty klechów że spadają im liczby ''wiernych'' a w sumie to przecież nie o nich chodzi a o kasę z ''tacy''
myślisz korniszonku że oni przejmują się moją nieobecnością w kościele?
jeśli już to tym że nie rzucę im kilka złotych do koszyczka...

właśnie ...jesteś ochrzczony?
zawsze poświęcasz czas na wpieprzanie się w moje życie i podjęte decyzje a o sobie zawsze milczysz?
chcesz ukryć swoje ciemne strony?
masz ich trochę ...hahaha

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 grudnia 2021r. o 17:20
Horus napisał(a): .jesteś ochrzczony?

Zadajesz pytania jak na rasowego gamonia przystało.

Czy ja cie pytam czy jesteś ochrzczony? Sam się ochrzciłeś? Widzisz różnicę między byciem ochrzczonym jako niemowlę, a chrzczeniem własnych dzieci jako dorosły?

Mam taką teorię, że trzęsłeś portkami przed swoimi rodzicami katolikami i nawet w dorosłym życiu robiłeś to, co ci kazali, nawet jeśli sam nie miałeś na to ochoty.

Teraz jak matka stara a ojciec w grobie to możesz się "odważnie buntować"

HAHAHAHAHAH



<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~znam cię niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 17:44
Zdaje się korniszonie że pisałeś tu o sobie jako o ateiście. Od kiedy? Jak twój ojciec zmarł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.