Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 15:12
~~Czerwonopomarańczowy Żylistek napisał(a): Księży, którzy mają kobiety a tym bardziej swoje dzieci należy wspierać i dawać za przykład.
Celibat to największe krety.ństwo wymyślone wyłącznie przez kościół katolicki.

Daleki byłbym od ferowania tak jednoznacznych sądów. Masz rację Kościół Katolicki jest wyjątkowy, inny niż reszta kościołów. Nie tylko poprzez celibat, ale przez przechowywany stały i niezmienny depozyt wiary. Celibat ma swoje plusy i minusy. Na podstawie swojej wiedzy nie potrafiłbym z pewnością stwierdzić których jest więcej, a których mniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Żylistek niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 16:10
Wystarczy spojrzeć na protestantów. Tam pastorzy mają normalne rodziny i nie ma tam homoseksualizmu i pedofilii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 grudnia 2021r. o 16:39
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a)
Czym jedno różni się od drugiego? Prawo Boże oparte jest na prawie naturalnym, którego zasady uznają nawet osoby niewierzące. Czyli nie zabijaj, nie kradnij...
Prawo ludzkie mówi - żyjmy według prawideł, które sami ustalimy. To prawo jest bardziej "elastyczne"
Dlaczego jestem prawakiem? Bo Bóg dał mi rozum. A rozum mi podpowiada, że lepiej mieć prawo Boże, sprawdzone przez tysiące lat, niż prawo ludzkie, które może się zmienić w każdej chwili i w każdą stronę.


dla normalnego człowieka to jak piszesz ''prawo boskie'' nie jest niczym innym jak ''prawem ludzkim''
jak sam piszesz jest kilka podstawowych zasad które powinni stosować ci i z lewej i prawej strony...
czy katolik z automatu staje się lepszy od niewierzącego bo ma przypisane sobie ''prawa boskie''?
chyba nie skoro tylu ich siedzi po ''pierdlach'' ;D
jak widzisz ''prawo boskie'' funkcjonuje od tysięcy lat a już na samym starcie przyklejono nam ''piętno Kaina'' ;D
chcę ci też wspomnieć że dziwnie mi wygląda to ''prawo boskie'' które w początkach chrześcijaństwa nakazywało gospodarzowi ''ugościć '' przybyłego nawet oddając mu do dyspozycji własną córkę ...

więc konkludując ...nawet ''prawa boskie'' ulegają zmianom ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 18:35
https://tvn24.pl/polska/afera-mailowa-i-oswiadczenie-majatkowe-zony-premiera-iwony-morawieckiej-5519510

rokefeler pinokio i rokefeler czarny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zawsze dziewica niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 18:41
W tym roku wpuszczajcie księdza po kolędzie .Może mieć tanie działki w ofercie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 21:32
Jak działa lewicowy szatan?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Trzykrotka niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 21:39
~~zawsze dziewica napisał(a): W tym roku wpuszczajcie księdza po kolędzie .Może mieć tanie działki w ofercie.


działkę To ty księdzu odpalisz
ale dobre poczucie humoru masz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Runianka niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 22:29
~~Czerwonopomarańczowy Żylistek napisał(a): Wystarczy spojrzeć na protestantów. Tam pastorzy mają normalne rodziny i nie ma tam homoseksualizmu i pedofilii.

Na prawdę? Mówisz to na podstawie swojego widzimisię, czy na podstawie jakichś badań? Bo ja akurat czytałem wyniki badań, które mówiły że u protestanckich pastorów problem pedofilii jest dziesięciokrotnie większy niż wśród księży katolickich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza