Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Katol niezalogowany
8 grudnia 2021r. o 13:01
Horusik "może świętym być" :):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
8 grudnia 2021r. o 13:15
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ramaj napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): jakie to proste dojść bez kłótni do porozumienia ...;D

Umęczyłeś wielebnego (albo ma koniec dyżuru) :)

Ile razy mam ci jeszcze powtarzać że nie ma podstaw by mówić do mnie wielebny?


Eeee tam nie kryguj sie.Przecież ty bardziej papieski od papierza - widzisz więcej niż On,że zacytuje ciebie :
..................."A lewactwo widzę wszędzie, bo wszędzie się już rozlało. Ludzie nawet nie zauważają tego zjawiska."....
Widać że nadajesz się nawet na inkwizytora - fajną parę stanowiłbyś z tą Kaja Godek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
8 grudnia 2021r. o 13:22
ramaj napisał(a):
Eeee tam nie kryguj sie.Przecież ty bardziej papieski od papierza - widzisz więcej niż On,że zacytuje ciebie :
..................."A lewactwo widzę wszędzie, bo wszędzie się już rozlało. Ludzie nawet nie zauważają tego zjawiska."....
Widać że nadajesz się nawet na inkwizytora - fajną parę stanowiłbyś z tą Kaja Godek.

Masz rację. Papież nie zauważa tego zjawiska.
Inkwizytor kojarzy się z przemocą, którą ja osobiście się brzydzę. Do inkwizytorów o wiele bliżej dzisiejszym lewakom, którzy gotowi cie zlinczować za "mowę nienawiści", "praworządność", "ekologię" i wiele, wiele innych batów.
Kaja? Mądra kobieta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Katol niezalogowany
8 grudnia 2021r. o 13:27
Przycinać czy piłować nas chcą, "a to chyba do PiSu nie należą",???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 grudnia 2021r. o 14:27
papież nie zauważa też kilku innych spraw i rżnie ''głupa'' ;D
ale to już inny temat...
nie pisz mi tutaj że dzisiejsze ''lewactwo'' jest gorsze od ''prawactwa'' (lubię to określenie ;D ) bo to właśnie ''prawaki'' kopią kobiety i rzucają w nie czym popadnie...
to oni bliski są linczowaniu wszystkiego i wszystkich którzy kojarzą się z ''tęczą'' lub aborcją nawet nieprawidłowej ciąży ...
Kaja to dla ciebie mądra kobieta?
na jakiej podstawie to określasz?
bo dla mnie to fanatyczka i ogólnie ''tępa dzida'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Katol niezalogowany
8 grudnia 2021r. o 14:38
Niech Lempart posprząta sama, ..... dać jej mopa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zbynek niezalogowany
8 grudnia 2021r. o 16:57
ramaj napisał(a): bardziej papieski od papierza


Do książek, analfabeto!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowa Choina niezalogowany
8 grudnia 2021r. o 16:59
~~Katol napisał(a): Niech Lempart posprząta sama, ..... dać jej mopa.

tam już dawno posprzątane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.