Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

670
ramaj
8 grudnia 2021r. o 17:17
~~zbynek napisał(a):
Ktoś napisał: ramaj napisał(a): bardziej papieski od papierza


Do książek, analfabeto!

Teraz wierzę ,że można zostać wtórnym analfabetą poprzez indukcję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
8 grudnia 2021r. o 17:23
ramaj napisał(a):
Ktoś napisał: ~~zbynek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ramaj napisał(a): bardziej papieski od papierza


Do książek, analfabeto!

Teraz wierzę ,że można zostać wtórnym analfabetą poprzez indukcję.


Wiem po sobie ,jak w wieku 50 lat nie miałeś nigdy kobiety ,to tak ci się we łbie kołacze że jeża byś sexualnie wykorzystał .I nie masz wtedy głowy do ortografii .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
8 grudnia 2021r. o 19:48
Ksiądz, a potem biskup Karagandy przez wiele lat żył w związku z kobietą. Ta najpierw poroniła, a następnie szukała możliwości urodzenia dziecka poprzez in vitro
W pewnym okresie biskup zrezygnował z pełnionych przez siebie obowiązków i wprowadził się do kobiety. Jednak po jakimś czasie porzucił ją i wrócił do czynności duszpasterskich
Kościół przez długi czas nie robił nic z tą sytuacją. Dopiero po artykule ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego papież Franciszek w ciągu kilku dni przeniósł Kaletę do stanu świeckiego
Od dwóch miesięcy Kaleta pracuje w Komendzie Głównej SOK. Zajmuje się ochroną danych osobowych. SOK nie udziela informacji, czy i jakie ma do tego kwalifikacje

ŚWIENTY PASTESZ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Trzykrotka niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 13:41
tytoń ,no co z Tobą ,jestem w szoku (chyba że ktoś się pod Ciebie podpiął)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 14:23
~~Karmelowa Trzykrotka napisał(a): tytoń ,no co z Tobą ,jestem w szoku (chyba że ktoś się pod Ciebie podpiął)

Ależ oczywiście że się podpiął.
Zastanawiam czy się z tego powodu smucić, czy cieszyć.
Nie zaprzeczam ze w Kościele mamy czarne owce. Jednak nie rozumiem dlaczego zdecydowana większość informacji o Kościele jest związana z działalnością seksualną kapłanów. Po pierwsze seks nie jest przedmiotem działania Kościoła, a po drugie liczba księży katolickich żyjących w nieczystości to znikoma część spośród wszystkich duchownych.
Przez taką oderwaną od rzeczywistości narrację, słysząc słowo ksiądz, już czekamy na kolejne - pedofil. A to jest krzywdzące dla większości osób duchownych. Ferowanie niesłusznych wyroków to grzech. Poświęcone jest mu całe przykazanie - Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 grudnia 2021r. o 14:41
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karmelowa Trzykrotka napisał(a) Jednak nie rozumiem dlaczego zdecydowana większość informacji o Kościele jest związana z działalnością seksualną kapłanów. Po pierwsze seks nie jest przedmiotem działania Kościoła

Ferowanie niesłusznych wyroków to grzech. Poświęcone jest mu całe przykazanie - Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.


dlaczego pytasz?
bo ponoć ślubowali życie w ''czystości'' i nikogo nie będzie dziwił fakt że ksiądz tak właśnie żyje...
ale niesmak budzi już ksiądz mający ''gosposię'' 22 czy 24 lata ...dlaczego nie jakąś z koła gospodyń wiejskich ?

seks nie jest przedmiotem działania ludzi Kościoła?
kpisz?
a prokreacja zgodna z ''kalendarzykiem''?
a co ze wstrzemięźliwością do jakiej nawołują a już jak seks to właśnie dla prokreacji a nie dla przyjemności ...;D
zapominają o tym tylko kiedy chodzi o ich własną ''przyjemność''

''Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. ''

a co robi twój jędraszewski drąc ryja o ''tęczowej zarazie''?
sprowadzając bliźnich do jakichś ''ideologii''?

wiem .wiem ...jestem przesiąknięty ''lewactwem'' ;D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 14:57
Horus napisał(a): papież nie zauważa też kilku innych spraw i rżnie ''głupa'' ;D
ale to już inny temat...
nie pisz mi tutaj że dzisiejsze ''lewactwo'' jest gorsze od ''prawactwa'' (lubię to określenie ;D ) bo to właśnie ''prawaki'' kopią kobiety i rzucają w nie czym popadnie...
to oni bliski są linczowaniu wszystkiego i wszystkich którzy kojarzą się z ''tęczą'' lub aborcją nawet nieprawidłowej ciąży ...
Kaja to dla ciebie mądra kobieta?
na jakiej podstawie to określasz?
bo dla mnie to fanatyczka i ogólnie ''tępa dzida'' :D

Może trochę uproszczę, ale generalnie chodzi o to według jakiego prawa chcemy żyć.
Prawacy - według prawa Bożego
Lewacy - według prawa ludzkiego
Czym jedno różni się od drugiego? Prawo Boże oparte jest na prawie naturalnym, którego zasady uznają nawet osoby niewierzące. Czyli nie zabijaj, nie kradnij...
Prawo ludzkie mówi - żyjmy według prawideł, które sami ustalimy. To prawo jest bardziej "elastyczne" i może podlegać zmianom, często nawet diametralnym. Dziś tęczowi są niczym te święte krowy. Za rok czy dwa ich sytuacja może się zmienić diametralnie. Wystarczy uruchomić propagandę i ludzie przegłosują wszystko co się im powie. Tylko jest jeden problem - ci cholerni katolicy z tym swoim stałym i niezmiennym prawem Bożym. To właśnie dlatego tak ostro się ich atakuje.
Dlaczego jestem prawakiem? Bo Bóg dał mi rozum. A rozum mi podpowiada, że lepiej mieć prawo Boże, sprawdzone przez tysiące lat, niż prawo ludzkie, które może się zmienić w każdej chwili i w każdą stronę. Wybierając to drugie praktycznie nie dostaję żadnego konkretu, czyli nie mam nic. I to by tłumaczyło dlaczego dotychczasowe lewackie reżimy upadały. Pleniło się w nich coraz większe bezprawie ubrane w absurdalne paragrafy. Przeżyłem to i pamiętam jak było w demoludach. Ustrój bez prawa musiał pierdyknąć. Bo bez prawa nie ma społeczeństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Żylistek niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 15:06
Księży, którzy mają kobiety a tym bardziej swoje dzieci należy wspierać i dawać za przykład.
Celibat to największe krety.ństwo wymyślone wyłącznie przez kościół katolicki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.