Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoczarny Mikołajek niezalogowany
24 grudnia 2021r. o 15:55
~~cnota niewieścia napisał(a): Ze względu na charakter ostatniego dnia roku kalendarzowego, który w tym roku przypada w piątek, bp Grzegorz Kaszak udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i innych form pokuty w tym dniu.

Bóg ci zapłać świętobliwy ojcze duchowny ,kamień spadł mi z serca.


G...no jakiemuś klesze co ja jem. Nie potrzebuję jego zezwolenia na to co mam z własnej pracy w odróżnieniu od kleru.
Ja mu w garnku nie zaglądam i jemu wara od moich!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Mikołajek niezalogowany
24 grudnia 2021r. o 18:27
~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoczarny Mikołajek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~cnota niewieścia napisał(a): Ze względu na charakter ostatniego dnia roku kalendarzowego, który w tym roku przypada w piątek, bp Grzegorz Kaszak udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i innych form pokuty w tym dniu.

Bóg ci zapłać świętobliwy ojcze duchowny ,kamień spadł mi z serca.


G...no jakiemuś klesze co ja jem. Nie potrzebuję jego zezwolenia na to co mam z własnej pracy w odróżnieniu od kleru.
Ja mu w garnku nie zaglądam i jemu wara od moich!

Grzeszysz synu-córko :) będzie piekło gdy Cię świętoyebliwe katoliby w pokrzywy wrzucą :) wesołego ***** *** :)


Piekła muszą się bać tylko ci co w nie wierzą - ja nie.
Wesołego ##### ###
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
24 grudnia 2021r. o 18:58
~~Brunatnoczarny Mikołajek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoczarny Mikołajek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~cnota niewieścia napisał(a): Ze względu na charakter ostatniego dnia roku kalendarzowego, który w tym roku przypada w piątek, bp Grzegorz Kaszak udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i innych form pokuty w tym dniu.

Bóg ci zapłać świętobliwy ojcze duchowny ,kamień spadł mi z serca.


G...no jakiemuś klesze co ja jem. Nie potrzebuję jego zezwolenia na to co mam z własnej pracy w odróżnieniu od kleru.
Ja mu w garnku nie zaglądam i jemu wara od moich!

Grzeszysz synu-córko :) będzie piekło gdy Cię świętoyebliwe katoliby w pokrzywy wrzucą :) wesołego ***** *** :)


Piekła muszą się bać tylko ci co w nie wierzą - ja nie.
Wesołego ##### ###

Piekło będzie po pokrzywach :) Zdrowo i Wesoło ***** *** :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 grudnia 2021r. o 7:58
dlaczego dziecku urodzonemu w Boże Narodzenie nie można dać imienia Jezus?
w tak ultrakatolickim kraju to wręcz niedopuszczalny zakaz...

''tytoń'' ...możesz mi to wytłumaczyć? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 grudnia 2021r. o 8:16


Prezes TVP Jacek Kurski pojechał do Paryża na konkurs Eurowizji Junior, choć pięć dni wcześniej uzyskał dodatni wynik testu na obecność koronawirusa.
Rządowy szpital twierdzi, że prezes TVP pokonał koronawirusa dzień po dodatnim teście .

BUK TAK CHCIAŁ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
25 grudnia 2021r. o 10:54
Horus napisał(a): dlaczego dziecku urodzonemu w Boże Narodzenie nie można dać imienia Jezus?
w tak ultrakatolickim kraju to wręcz niedopuszczalny zakaz...

''tytoń'' ...możesz mi to wytłumaczyć? ;D

Cuda Panie, cuda, w tym roku przybył nowy Mejza-sz i już dziada pogonili :) Janusz przecieżTwoim największym "przyjacielem " jeZUS :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
26 grudnia 2021r. o 17:35
Horus napisał(a): dlaczego dziecku urodzonemu w Boże Narodzenie nie można dać imienia Jezus?
w tak ultrakatolickim kraju to wręcz niedopuszczalny zakaz...

''tytoń'' ...możesz mi to wytłumaczyć? ;D


Człowieku, co ci to niewinne dziecko zrobiło że chcesz je tak "urządzić" !?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 grudnia 2021r. o 18:44
ależ ''broń boże'' ;D

ja tylko pytam dlaczego chociaż prawo na to pozwala ksiądz odradza taki pomysł bo można w ten sposób zrobić dziecku krzywdę ...;D
a jaką ?
może ''tytoń'' odpowie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Porady prawne