Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~arek niezalogowany
1 stycznia 2022r. o 19:20
Te 90% katolików w Polsce to skutek chrzczenia tuż po urodzeniu niczego nie świadomych niemowląt.
Równie dobrze można by "chrzcić" drzewa, krzaki i zwierzątka.
Dopiero byłby światowy rekord.
Na szczęście te niemowlęta szybko dorastają i kiedy już mogą sami podejmować decyzje czym prędzej spieprzają z tej "organizacji".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Taka prawda niezalogowany
1 stycznia 2022r. o 19:31
A na pogrzebie ksiądz będzie ? Tak pytam bo wiem z praktyki że 80% tych komunistów księdza na pogrzebie ma .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
1 stycznia 2022r. o 21:34
https://wiadomosci.wp.pl/prosili-biskupa-aby-nie-zamieniac-lasu-na-zlotowki-po-swietach-zobaczyli-pole-z-balami-6721375292402560a

nie będzie niczego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
1 stycznia 2022r. o 21:45
~~Taka prawda napisał(a): A na pogrzebie ksiądz będzie ? Tak pytam bo wiem z praktyki że 80% tych komunistów księdza na pogrzebie ma .


Z tym to tak samo jak z tymi niemowlętami. Ani one ani zmarli nie decydują więc nie ma to dla nich żadnego znaczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
3 stycznia 2022r. o 8:23
~~Ceglastoczerwona Diaskia napisał(a):
Na temat Kurskiego wszyscy mają chyba podobne zdanie - zero moralne i obrzydliwy typ.
Na nowy rok 2022 życzę wszystkim spokoju, zdrowia i samodzielnego myślenia powiązanego z wyłączeniem telewizorów i szambomediów społecznościowych!

Ja bym wolał nie wygłaszać tak jednoznacznych sądów. Skoro małżeństwo Kurskiego zostało unieważnione, widocznie były ku temu jakieś podstawy. Nie mając pełnego wglądu do akt sprawy, można tylko domniemać co było powodem. A stawiać sądy jedynie na podstawie pomówień czy domysłów to ciężki grzech.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
3 stycznia 2022r. o 8:31
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): To nie ja ,Tytoniem mnie nazywa Bolec.info .

Może to więc Marcinek zabawia się naszym kosztem?
No trudno. Nasze wpisy na tyle się różnią treściowo, że i tak można się zorientować kiedy kto pisze ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 stycznia 2022r. o 8:57
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ceglastoczerwona Diaskia napisał(a):
Na temat Kurskiego wszyscy mają chyba podobne zdanie - zero moralne i obrzydliwy typ.
Na nowy rok 2022 życzę wszystkim spokoju, zdrowia i samodzielnego myślenia powiązanego z wyłączeniem telewizorów i szambomediów społecznościowych!

Ja bym wolał nie wygłaszać tak jednoznacznych sądów. Skoro małżeństwo Kurskiego zostało unieważnione, widocznie były ku temu jakieś podstawy. Nie mając pełnego wglądu do akt sprawy, można tylko domniemać co było powodem. A stawiać sądy jedynie na podstawie pomówień czy domysłów to ciężki grzech.

ja pierdzielę!!!! ty wiesz co piszesz?
uważasz to za ''pomówienia i domysły''?

unieważnienie z powodu braku ''komsumpcji''? ;D :D :D

a więc co ?...potrójne ''niepokalane poczęcie''? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
3 stycznia 2022r. o 8:58
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Pozycja kościoła katolickiego w jakimkolwiek społeczeństwie to papierek lakmusowy dla IQ obywateli. Bez masy bezwolnego, ogłupionego motłochu taka instytucja nie ma prawa funkcjonować w taki sposób jak to się dzieje w Polsce. Chore, słabe drzewa atakuje grzyb. Chore, słabe społeczeństwa atakuje religia, a chrześcijaństwo w szczególności. Oświata wydaje się jedynym remedium na tą przypadłość, ale jak oświecać ...i, z mózgami wypranymi od kołyski przez szarlatanów dzierżących faktyczną władzę w naszym kraju? Oto jest pytanie...Zastosowana autokorekta

Jeśli chodzi o to pranie mózgów, to bym dyskutował kto komu je pierze. Prawa Kościoła zgodne są z prawami naturalnymi. A te pozwalają nam w miarę zgodnie współistnieć na tej naszej Ziemi. Kościół został ustanowiony strażnikiem tych praw. Aby wprowadzić wśród nas zamęt, trzeba stworzyć nowe prawa, które ustanowią nowy porządek świata. To jest główne zadanie ideologii marksistowskiej. Czy nowy świat oparty na marksistowskich prawach będzie lepszy? Śmiem wątpić. Bo te prawa są tak płynne że w sumie nie będzie wiadomo co jest dobrem a co złem. Ostatecznie doprowadzi to do totalnego etycznego chaosu. Aby wprowadzić nowe "prawa" trzeba wyprać mózgi społeczeństwu, zaczynając od tych najmłodszych. Jednocześnie wykończyć strażnika starych praw, czyli Kościół.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza