Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
3 stycznia 2022r. o 9:04
Horus napisał(a): unieważnienie z powodu braku ''komsumpcji''? ;D :D :D

a więc co ?...potrójne ''niepokalane poczęcie''? :D

Nie widziałem akt sprawy to mogę wygłaszać swoje sądy jedynie jako domysły.
Jeśliby na przykład przyjąć teoretycznie, że Kurski nie jest ojcem biologicznym tych dzieci, to czy byłoby "konsumatum", czy też nie? A to tylko jedna z potencjalnych ewentualności. Nie jestem specjalistą od prawa kanonicznego, ale skoro zapadł taki wyrok, to musiał mieć jakieś konkretne uzasadnienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
3 stycznia 2022r. o 9:30
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): ,.......................... skoro zapadł taki wyrok, to musiał mieć jakieś konkretne uzasadnienie.

Wielebny.
To uzasadnienie nazywa się KASA.Ponadto załatwił temu Jędraszewskiemu transmisję w TVP mszy z Łagiewnik ,a to też duuuuża kasa.
W sumie: jeden drugiego wart,jeden drugiemu "idzie na rękę" Rzygać się chce patrząc na obydwu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tytuń pisze niezalogowany
3 stycznia 2022r. o 10:24
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ceglastoczerwona Diaskia napisał(a):
Na temat Kurskiego wszyscy mają chyba podobne zdanie - zero moralne i obrzydliwy typ.
Na nowy rok 2022 życzę wszystkim spokoju, zdrowia i samodzielnego myślenia powiązanego z wyłączeniem telewizorów i szambomediów społecznościowych!

Ja bym wolał nie wygłaszać tak jednoznacznych sądów. Skoro małżeństwo Kurskiego zostało unieważnione, widocznie były ku temu jakieś podstawy. Nie mając pełnego wglądu do akt sprawy, można tylko domniemać co było powodem. A stawiać sądy jedynie na podstawie pomówień czy domysłów to ciężki grzech.



Cześć Tytoń w nowym roku! Tym razem się z Tobą nie zgadzam. Może popełniam grzech oceniając Kurskiego i zostanę z tego rozliczony, ale orzekanie o nieważności małżeństwa w związku, który trwał lat dwadzieścia i który dochował się trójki dzieci to dla mnie efekt postępującej protestantyzacji Kościoła Katolickiego. Coraz więcej pomysłów Lutra jest akceptowanych, chociaż były kiedyś uznane za herezję.
Nie bardzo jestem sobie w stanie wyobrazić sytuację, w której małżeństwo Kurskiego było nieważne od początku. A o orzeczenie o nieważności wystąpił jak zdradził żonę i znalazł sobie nową kobietę. No nie jest to do obrony.
Nie jest do obrony również zgoda, chyba Dziwisza, na głośny ślub w łagiewnickim sanktuarium. Jeżeli nastąpi orzeczenie o nieważności małżeństwa, to kolejny ślub powinien być w gronie zainteresowanych, a nie nagłaśniany publicznie na cały kraj.
A ślub Kurskiego w Łagiewnikach to dla mnie po prostu objaw arogancji władzy kościelnej i nie liczenia się z naprawdę wierzącymi. Po prostu publiczne zgorszenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
3 stycznia 2022r. o 10:34
~~Tytuń pisze napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ceglastoczerwona Diaskia napisał(a):
Na temat Kurskiego wszyscy mają chyba podobne zdanie - zero moralne i obrzydliwy typ.
Na nowy rok 2022 życzę wszystkim spokoju, zdrowia i samodzielnego myślenia powiązanego z wyłączeniem telewizorów i szambomediów społecznościowych!

Ja bym wolał nie wygłaszać tak jednoznacznych sądów. Skoro małżeństwo Kurskiego zostało unieważnione, widocznie były ku temu jakieś podstawy. Nie mając pełnego wglądu do akt sprawy, można tylko domniemać co było powodem. A stawiać sądy jedynie na podstawie pomówień czy domysłów to ciężki grzech.



Cześć Tytoń w nowym roku! Tym razem się z Tobą nie zgadzam. Może popełniam grzech oceniając Kurskiego i zostanę z tego rozliczony, ale orzekanie o nieważności małżeństwa w związku, który trwał lat dwadzieścia i który dochował się trójki dzieci to dla mnie efekt postępującej protestantyzacji Kościoła Katolickiego. Coraz więcej pomysłów Lutra jest akceptowanych, chociaż były kiedyś uznane za herezję.
Nie bardzo jestem sobie w stanie wyobrazić sytuację, w której małżeństwo Kurskiego było nieważne od początku. A o orzeczenie o nieważności wystąpił jak zdradził żonę i znalazł sobie nową kobietę. No nie jest to do obrony.
Nie jest do obrony również zgoda, chyba Dziwisza, na głośny ślub w łagiewnickim sanktuarium. Jeżeli nastąpi orzeczenie o nieważności małżeństwa, to kolejny ślub powinien być w gronie zainteresowanych, a nie nagłaśniany publicznie na cały kraj.
A ślub Kurskiego w Łagiewnikach to dla mnie po prostu objaw arogancji władzy kościelnej i nie liczenia się z naprawdę wierzącymi. Po prostu publiczne zgorszenie.


Dlatego dzięki tym barbarzyńcom mamy puste ławki w kościołach ,a gdyby jeszcze wprowadzono takie zasady jak w Niemczech że trzeba odprowadzić podatek na religię którą się wyznaje ,to gwarantuję że okazało by się że tych katolików jest może 10 -20 %
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
3 stycznia 2022r. o 13:08
https://wiadomosci.wp.pl/kulisy-zakupu-pegasusa-to-pokazuje-w-jak-wielkim-strachu-jest-ziobro-6722347571837057v

ci przestępcy będą siedzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
3 stycznia 2022r. o 13:53
~~Tytuń pisze napisał(a):
Cześć Tytoń w nowym roku! Tym razem się z Tobą nie zgadzam. Może popełniam grzech oceniając Kurskiego i zostanę z tego rozliczony, ale orzekanie o nieważności małżeństwa w związku, który trwał lat dwadzieścia i który dochował się trójki dzieci to dla mnie efekt postępującej protestantyzacji Kościoła Katolickiego. Coraz więcej pomysłów Lutra jest akceptowanych, chociaż były kiedyś uznane za herezję.
Nie bardzo jestem sobie w stanie wyobrazić sytuację, w której małżeństwo Kurskiego było nieważne od początku. A o orzeczenie o nieważności wystąpił jak zdradził żonę i znalazł sobie nową kobietę. No nie jest to do obrony.
Nie jest do obrony również zgoda, chyba Dziwisza, na głośny ślub w łagiewnickim sanktuarium. Jeżeli nastąpi orzeczenie o nieważności małżeństwa, to kolejny ślub powinien być w gronie zainteresowanych, a nie nagłaśniany publicznie na cały kraj.
A ślub Kurskiego w Łagiewnikach to dla mnie po prostu objaw arogancji władzy kościelnej i nie liczenia się z naprawdę wierzącymi. Po prostu publiczne zgorszenie.

To poczytaj jakie mogą być przesłanki unieważnienia małżeństwa. Wystarczy że panna młoda przed ślubem zwierzy się przyjaciółce, że wychodzi za mąż dla pieniędzy i już taki świadek wystarczy, by uznać małżeństwo za nieważne od początku.
Ne znasz akt sprawy, to pozostają ci tylko domniemania. A wyobrażać sobie niczego nie musisz. Fakt że sprawa Kurskiego jest sporą plamą na wizerunku Kościoła w Polsce. Jeśli nie znam akt sprawy, to trudno mi stwierdzić czy plamą zasłużoną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
3 stycznia 2022r. o 13:55
Zbyt prosto się wyraziłem. Nie unieważnienia, a uznania za nieważne od początku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 stycznia 2022r. o 14:20
tytoń ...jedno za co cię podziwiam ....

masz niezwykły dar ...
dar obrony największych nawet łgarstw ,oszustw ,przestępczych zachowań głównie ''sukienkowych'' ale jak widzę masz też podobne skłonności do niektórych ''wybrańców narodu'' ;D

marnujesz się tu chłopie...unieważnij swoje małżeństwo i wstąp do seminarium...
tam od lat sa personalne braki a ty z takim nastawieniem jakie tu prezentujesz może nawet zostaniesz papieżem ...;D
droga do kariery stoi przed tobą otworem ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza