Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~ksiądz spowiednik niezalogowany
6 września 2022r. o 3:45
Dobre to tytoniu, wczoraj na satelicie film Spotlight sobie obejrzałem .Jestem co raz bardziej wierzący .I te napisy przy końcu filmu dodały mi wiary , Lolek sciągając z USA do Rzymu kard. Lava nic a nic nie wiedział o pedofilach w czarnych sukienkach . Dziwisz się ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
6 września 2022r. o 6:58
Jeśli twoją wiarę opierasz na tym kto kogo zapraszał do Rzymu, to mi cię po prostu, tak po ludzku szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stachu pamięc stracił niezalogowany
6 września 2022r. o 7:04
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Jeśli twoją wiarę opierasz na tym kto kogo zapraszał do Rzymu, to mi cię po prostu, tak po ludzku szkoda.

Dziwisz się ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy ligustur niezalogowany
6 września 2022r. o 7:06
Chciałbym pogadać z Bogiem. Gdzie mogę go spotkać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
6 września 2022r. o 7:13
~~Karmazynowy ligustur napisał(a): Chciałbym pogadać z Bogiem. Gdzie mogę go spotkać?

W ciszy. Najkrótsza droga do Boga to post i modlitwa. A potem słuchaj, słuchaj, słuchaj...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
6 września 2022r. o 7:16
~~Stachu pamięc stracił napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Jeśli twoją wiarę opierasz na tym kto kogo zapraszał do Rzymu, to mi cię po prostu, tak po ludzku szkoda.

Dziwisz się ?

Nie, wcale się nie dziwię. Szatan ma się dziś bardzo dobrze i rośnie w siłę. Więc wcale nie jesteś jakiś szczególnie oryginalny a raczej wpisujesz się w ogólnoświatowy trend.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don Stanislao niezalogowany
6 września 2022r. o 7:16
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karmazynowy ligustur napisał(a): Chciałbym pogadać z Bogiem. Gdzie mogę go spotkać?

W ciszy. Najkrótsza droga do Boga to post i modlitwa. A potem słuchaj, słuchaj, słuchaj...

Z synkiem przyjdź , podczas rozmowy zostaw go na plebani .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy ligustur niezalogowany
6 września 2022r. o 7:19
Nie rozumiem. Jak w ciszy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza