Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
6 września 2022r. o 7:25
~~Karmazynowy ligustur napisał(a): Nie rozumiem. Jak w ciszy?

Bo zapomniałeś już co to cisza. Jak nie radio ci brzęczy do ucha to nadaje TV. Ale tego ci mało bo jeszcze jednym okiem patrzysz co tam na fejsie nowego. Na własne myśli nie masz już miejsca. A co dopiero na głos Boga. Nawet jak odrzucisz wszystkie te nachalne tuby propagandowe to zaczniesz klepać pacierze. Tak one są ważne. Ale ważne jest też by po prostu pobyć z Bogiem i pozwolić Mu mówić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy ligustur niezalogowany
6 września 2022r. o 7:29
No właśnie o to pytam. Gdzie mogę pobyć z Bogiem i z nim pogadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
6 września 2022r. o 7:34
Gdzie dwóch lub więcej zgromadzonych jest w imię moje, tam i ja jestem wśród nich.
Więc chyba najprościej na adoracji. Masz i ciszę i zgromadzonych w Jego imię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Onore Delgado niezalogowany
6 września 2022r. o 7:39
Lolek nic nie wiedział a Stach niczego nie pamięta . To tacy dwaj rycerze Chrystusowe .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy ligustur niezalogowany
6 września 2022r. o 7:41
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Gdzie dwóch lub więcej zgromadzonych jest w imię moje, tam i ja jestem wśród nich.
Więc chyba najprościej na adoracji. Masz i ciszę i zgromadzonych w Jego imię.

Czyli sam na sam nie mogę? Dlaczego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
6 września 2022r. o 7:46
Ależ oczywiście że możesz. Ale zacznij od adoracji :-D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy ligustur niezalogowany
6 września 2022r. o 7:47
A co to jest?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
6 września 2022r. o 7:48
~~Onore Delgado napisał(a): Lolek nic nie wiedział a Stach niczego nie pamięta . To tacy dwaj rycerze Chrystusowe .

I co w związku z tym? Jakie to ma odniesienie do twojej osobistej relacji z Bogiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza