Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwie ustawy zawetowane!
2900
#falco nieaktywny
25 lipca 2017r. o 16:08
Z wielkÄ

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 lipca 2017r. o 17:20
Ładny wykład na temat jednego z użytkowników. Tymczasem gdzie jakis skopiowany bez podania źródła cytat , który oczywiście jest dowodem na samodzielność myślenia?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco w konspiracji niezalogowany
25 lipca 2017r. o 17:45
Im bardziej się wgłębiam w szczegóły, tym bardziej się upewniam, że PiS chciał na prezydencie wymusić podpis pod skandalicznie przeprocedowanym legislacyjnym bublem, absolutnie się do podpisu nie kwalifikującym. Na dodatek próbowano bezczelnie Prezydenta oszukać

facet wie co mówi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
25 lipca 2017r. o 19:53
~~ napisał(a):

Alter, nie zrozumiałeś co napisałem.


Oczywiście, że zrozumiałem :)

Może przyjmiesz chociaż jakiś nick, aby wiadomo było z kim się rozmawia. Pomimo twojego zaangażowania w swój komentarz, nauczony doświadczeniem nie mam szacunku do tyld.

Skupiasz się zanadto nad stroną negatywną rządów PIS. Ja skupiam się na pozytywach. Fundamentalną dla mnie jest zasada popierania partii zbliżonej mojemu światopoglądowi. Czyli takiej, która szanuje wartości chrześcijańskie, patriotyczne, rodzinne, prospołeczne. W tej chwili nie ma lepszej alternatywy dla PIS. Dla mnie fakt, że prezesem jest Kaczyński nie ma większego znaczenia. Nie jeden raz też twierdziłem, że jeżeli pojawi się ktoś lepszy od PIS to będę na nich głosował.

Skupiłeś się szczególnie nad tym, czego to PIS nie zrobiło. Po pierwsze zawsze może jeszcze zrobić? Po drugie otwieranie wszystkich frontów zmian nie ma żadnych szans realizacji. Zmiany należy robić po kolei, stopniowo, z szybkością uzależnioną od sytuacji. Przykład, o którym wspomniałeś... ustawa antyaborcyjna? Akurat według mnie, na ten czas obecny kompromis jest najlepszy. Konwencja antyprzemocowa? Niezależnie od tej konwencji typowe dla tematu przypadki, są rozwiązywane na podstawie naszego prawa. Na razie otwarcie tego tematu dyskusji, jak i tabletki"po", według pewnych środowisk odczytane zostałoby, jako ograniczanie swobód. Jednak program edukacji też się zmienia. Także wykażmy trochę cierpliwości. Uważam, że PIS czyni dobrze skupiając się na reformach, edukacji, sądownictwa, gospodarczych, również socjalnych prospołecznych. Nie mam czasu się rozpisywać o szczegółach. Jednak obserwuję te zmiany i uważam, że w większości są dobrze ukierunkowane. Wspomnę tylko o US, które jak rozumiem tobie się nie podobają. Tymczasem te zmiany przyniosły ponad 30% wzrost ściągalności VAT. Pisałem, że nie podoba mi się poddaństwo wobec Brukseli i Niemiec. Ale akurat zbliżenie do USA największego mocarstwa na świecie mi się bardzo podoba. Spokojnie podchodzę do zakupów z USA, jeżeli są to zakupy najnowocześniejszego sprzętu, czy gazu za odpowiednią cenę. Jestem po prostu za, nawet poza przetargami. Jest to najnowocześniejszy sprzęt, i jeżeli wspierają nas militarnie, to dlaczego mielibyśmy nie wspierać ich jako sojusznika naszymi zakupami? I kwestia międzymorza... Znakomita inicjatywa, którą należy rozwijać, jak najszerzej. PO nie wykazało żadnej inicjatywy w tym kierunku. Wolało wasalizować Polskę Niemcom. Kwestia zmiany kadr? Po pierwsze zarówno w dyplomacji zagranicznej, w sądach, służbach mundurowych etaty zajmuje jeszcze komuna. Natomiast kadry PO, także w samorządach sypią piach w mechanizm reform. Jak można te kadry akceptować, którzy robią wszystko przeciw. W każdej firmie prezes ma prawo dobierać sobie lojalnych współpracowników bez uzasadnienia. Na zachodzie i w USA normą jest wymiana kadr. Tymczasem tak jak w sądownictwie, jak i w służbach, wśród prezesów spółek SP takie zmiany wywołują jakieś nie określone oburzenie, płacz opozycji i fukanie Brukseli. A dlaczego to co u nich jest demokratyczne, u nas jakoś nie jest? Dotyczy to także rynku mediów, co myślę niedługo stanie się celem reform PISu. I ja jestem zdecydowanie za unormowaniem rynku mediów, aby nie zachodziły sytuacje nadmiernego skupiania mediów w jednym ręku. Na zachodzie mają takie regulacje, ale w Polsce zaraz UE będzie się burzyć. Dla mnie ten kierunek zmian jest fundamentalnym. Nikt wcześniej, żadna partia nie robiła takich zmian. Jeżeli już to na niekorzyść Polski. żadna partia też nigdy nie wypełniała swoich obietnic... PIS tak! I to jest dla mnie najważniejsze, Dla mnie niema i długo nie będzie alternatywy dla PIS.

Na koniec bawi mnie szczekanie tyld, które nie mają nic do powiedzenia. Ty jesteś chyba jedynym wyjątkiem. pozdr.


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 lipca 2017r. o 20:09
hmmmm..
koniunkturalizm czy zwykły oportunizm ?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yyy niezalogowany
25 lipca 2017r. o 21:39
Dał wam czas na oczyszczenie się samemu od koryta ciężko odejść

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zgr niezalogowany
25 lipca 2017r. o 22:25
Opozycja może teraz wolne kamienice
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~er niezalogowany
25 lipca 2017r. o 22:28
Do Kaczyńskiego jesteś zamały
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza