Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Zack niezalogowany
1 października 2017r. o 9:05
PiS musi zacząć coś konkretnego robić, a nie tylko nasze pieniądze rozdawać.
Samymi aferami nic się nie zdziała, to tylko olimpiady, podobne do orlików PO.

Czekam na 1000,00 euro najniższe wynagrodzenie i nie obchodzi mnie ile będzie wtedy kosztował chleb, jak będzie za drogo to do Niemiec pojadę i kupię taniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 października 2017r. o 10:58
'' Zupełnie otwarcie powiedziałem panu prezydentowi Andrzejowi Dudzie, iż nie widzę żadnych przesłanek, przy ustabilizowanym systemie politycznym, do tego, by wprowadzić w Polsce system prezydencki, który zawsze tworzy ryzyko, iż osoba bez odpowiedniego doświadczenia politycznego, bez umiejętności, a czasem – może się tak zdarzyć, tylko proszę nie odnosić tego do pana Andrzeja Dudy – człowiek złej woli uzyska bardzo dużą władzę, i to bez realnej kontroli – wskazał prezes PiS. ''

a teraz to co dla mnie najciekawsze ...

''... a czasem – może się tak zdarzyć, człowiek złej woli uzyska bardzo dużą władzę, i to bez realnej kontroli – wskazał prezes PiS. ''

ile ''dobrej woli '' jest w prezesinie?
kto nad nim ''ma kontrolę ''?


Dopisane 01.10.2017r. o godz. 10:58:

a tutaj ...y macie swojego kolejnego ''asa''

Data publikacji 08.05.2017 Mirosław Wiklik dyrektorem Gabinetu Szefa BBN
1 maja br. Mirosław Wiklik objął stanowisko Dyrektora Gabinetu Szefa Biura.

Wcześniej M. Wiklik pełnił służbę wojskową w 6. Brygadzie Powietrzno-Desantowej, w jednostce GROM, a także na stanowisku Dyrektora Departamentu Systemu Obronnego Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Po przejściu do rezerwy, w 2010 r. rozpoczął pracę w Najwyżej Izbie Kontroli, pozostając obecnie na urlopie bezpłatnym. W NIK zajmował stanowiska: specjalisty kontroli państwowej w Departamencie Obrony Narodowej, wicedyrektora Delegatury w Gdańsku i głównego specjalisty kontroli państwowej w Delegaturze w Krakowie.

Ukończył m.in. studia magisterskie w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie, studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz aplikację kontrolerską w NIK.



jest to kopia z oficjalnej sony BBN

ciekawe że ta przeszłość została dziwnie okrojona ...
:]



Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 października 2017r. o 11:05
To podaj wersje nieokrojona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 października 2017r. o 11:10
no nie wiem ...
lubię czekać na reakcję ...ów :)
i lubię kiedy zarzucają mi kłamstwa ...


Dopisane 01.10.2017r. o godz. 11:10:

http://www.bbn.gov.pl/pl/wydarzenia/7894,Miroslaw-Wiklik-dyrektorem-Gabinetu-Szefa-BBN.html

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 października 2017r. o 11:14
Nie ma klamstwa. Podaj.b3
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 października 2017r. o 11:45
o nie tak szybko ...
teraz ty podaj :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 października 2017r. o 11:47
Od dzisiaj w Niemczech geje i lesbijki mogą adoptować dzieci , chcecie też tego samego w PL?
Mam wiele do zarzucenia pisowi, ale gdy oni są u władzy to nie ulegną środowiskom l&g
i będzie w miarę normalnie w naszym pięknym kraju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 października 2017r. o 11:48
Przekonales mnie, ze tylko ty potrafisz podawac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza