Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

2900
#falco nieaktywny
30 września 2017r. o 19:16
też ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
30 września 2017r. o 19:27
falco napisał(a):
~~do Falco napisał(a): Nie jest kwitnący, bo nie jest nasz. Kwitnie ale gdzie indziej. Takie jest moje zdanie


i mam podobne ...jak można odbudowywać coś co w ciszy gabinetów się niszczy ?
jak można coś budować kiedy nie kierujemy się rozsądkiem lub ekonomią ?


czy rozsądne jest tworzenie sobie wokół wrogów ?
od wschodu po zachód a kierując się w stronę kogoś kto w sumie już dawno przestał być dla nas ''bratankiem '' a teraz sam robi interesy z Władimirem
jak można było podpisywać tak bzdurne umowy na dostawy gazu jak to robiono?
a teraz jakieś oszołomy mnie wysyłają to do Moskwy to na Madagaskar a teraz pod bramę w Berlinie
widzę że im samym trudno się zdecydować :)
chcą tu sami uchodzić za nie wiadomo jakich patriotów ale to co tu wypisują to chore ...
patriotyzmu nie mierzy się ilością zabitych wrogów a liczbą pozyskanych dla kraju przyjaciół ...
ale oni wolą nadal ''wymachiwać szabelkami ''
może napiszę tak -dajcie odpocząć tej ziemi bo leżą w niej niewybuchy z poprzedniej wojny a wy szukacie kolejnej ...
mało wam?
oczekujecie kolejnych ''reperacji''?
kurna -po tej wojnie już żadnych nie będzie bo nie będzie komu ich wypłacać ...

kawę sobie zrobię ...:)


no i własnie falco . dzięki takim ludziom jak ty ten kraj ginie , bo ty byś nie kłucił byś sie z Niemcami , bo ty bys nie kłucił sie z sowietami. kogo ty oczerniasz . oczerniasz nas Polaków że chcemy odbic sie od UNII a dokładnie od jej wpływóe na nasze sówernne prawo do tego że możemy wymienic sobie sądy i tyle. A ty jak ten banan czarny sie u Kocham Bolec.Info ...s że nie mozna sądów rudszyć, Owszem ja ci oznajmiam że wolno je ruszyć , i czeam tylko na ten dzień kiedy można będzie dobrać się do dupy właśnie tobie falco , za tą nienawisc do Polaków. Wy Kocham Bolec.Info im...y cie na zachód. pamiętj.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisior niezalogowany
30 września 2017r. o 19:36
falco to są ludzie którzy według ciebie powinni rządzić .

https://www.tvp.info/34193774/prezydent-gdanska-nie-umieszczalem-w-oswiadczeniach-majatkowych-wszystkich-danych

u ciebie to tylko fobia na PIS

PIS rozliczy i ciebieeeeee
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 września 2017r. o 19:44
falco masz nażryj sie twoimi mocodawcami.

tak twoi mocodawcy rozwiązują swoje problemy

napisz cos na ten temat

czekamy

http://niezalezna.pl/204651-pokazna-sumka-dla-prawnikow-reprezentujacych-hgw-wszystko-z-kieszeni-podatnika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~brawo PIS niezalogowany
30 września 2017r. o 20:09
brawo dla naszego rzàdu !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 września 2017r. o 20:26
nie bardzo wiem o co wam chodzi ...
bo ja ''o chlebie wy o niebie ''

a co mnie obchodzi HGW czy to kto rządzi w Gdańsku czy w Kobyłkach Kol.?

czytałem przed chwilą wypowiedz jednego z posłów -wychodzi po wpisach że waszego :)-o ''reperacjach ''
jeśli on po takiej wypowiedzi zasiądzie w ''komisji Mularczyka '' to nie zdziwię się że ludzie zaczną ponownie ''drzeć łacha '' z tych waszych ''eksperckich komisji ''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiki niezalogowany
30 września 2017r. o 20:45
Falco = odbyt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 września 2017r. o 20:53
~~Wiki napisał(a): Falco = odbyt

Wiki wyliż mu rowek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza