Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~San Escobar niezalogowany
30 września 2017r. o 21:07
~~John napisał(a): https://youtu.be/C-9DEsfGvXw
Spotkajmy sie w takiej formule i wyjasnijmy sobie..
Ja podpisuje sie jako John ale jestem Polakiem i nie pozwole zeby takie miernoty jak ty falco i san escobar czerniali rząd wybrany demokratycznie.


Wyjaśniam ci miernoto:
Jeśli pojedziesz na zachód i zapytasz ciapatych kim oni są to prawie
każdy odpowie ci że są Niemcami, Brytyjczykami, Francuzami!
Ponadto używasz słów których ty i twoja partia nie rozumie - demokracja !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 września 2017r. o 21:13
a co to jest ta ''formuła'' bo takich bzdetów nawet nie otwieram

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do Falco niezalogowany
30 września 2017r. o 21:25
To jest właśnie skutek nierządu przez ostatnie 30 lat. I każdy rząd za to odpowiada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: nie Pana Falco /wg.zyczenia/ niezalogowany
30 września 2017r. o 21:27
Dziwny z Pana człowiek!
Pisze Pan: "a co mnie obchodzi..."
Jeśli takie poważne naduzycia czlonka Platformy Pana nie interesują - to ewidentnie dokonuje Pan samozaorania!
- a tym samym dowodzi obsesji antypisowskiej.

Sprawa druga.
Proszę podać gdzie Pan wyczytał?
Dlaczego Pan nie podaje źródeł tych rewelacji? Wstydzi się Pan?
Przypominam, że cudzysłów nie wystarcza! Zawsze - zrodlo! Pan w sposob nieuprawniony skraca, wyrywa fragmenty z calosci by pasowalo do Panna narracji. Proszę się wreszcie nauczyć tej poprawnej zasady! /ale czy kuchcik zdoła pojąć?/. Proszę wziąć przykład chociażby od Altera. Słyszałem, że Pan go bardzo ceni. Proszę wobec tego i go naśladować. W przeciwnym wypadku zasadnie otrzyma Pan określenie "złodziej intelektualny".
A to infantylne określenie - "drzec lacha z eksperckich komisji" - może tylko wychodzić z ust osób, które w życiu niewiele dokonały i kierują się zła wola.


W ramach odpocznienia, proszę iść do kina. Botoks to zapewne Pańskie męskie klimaty. Proszę się później pochwalić, z którym negatywnym "bohaterem" Pan się utożsamia? Z jednym czy z wieloma szwarccharakterami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 września 2017r. o 21:52
ciekawe ''spostrzeżenia''
oczywiście że mnie nie interesują tak jak was nie interesują nadużycia ...ów z KC
więc czym jest w stosunku do waszych to moje ''samozaoranie '' :) to ''pikuś ''

''drzeć łacha '' jest niepoprawne?
a ''zaje.bi.sty '' już ok?
''język internetowy '' nie takie określenia już przyswoił sobie na stałe :)
co do zródła to raczej niemożliwe bo to co czytałem dostałem ''emilkiem '' no i proszę sobie wyobrazić - z zakazem kopiowania do dnia 15 grudnia br.( więc nie jestem taki zły -hahaha)
ale mogę coś poradzić ...
można zarejestrować się na ''Racjonaliście '' :) i po jakimś czasie może ...kto wie?
pochodzenie cytatów można przy odrobinie samozaparcia sprawdzić ...
przyznam że dzięki temu że widzę kto co wkleja od razu wiem że nie ma tam po co zaglądać bo pisowskiej propagandy nie znoszę ...
i mam problem z głowy :)

proste ? :)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 września 2017r. o 22:15
falco, lubisz sie obciazac. Zyczenia smierci politykowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
30 września 2017r. o 22:22
Tutaj jest dość ciekawy artykuł o dekoncentracji mediów :)

http://biznes.interia.pl/media/news/tvn-nie-zostanie-zrepolonizowany,2539246,5058

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ludzie Platformy dla Polakow: niezalogowany
1 października 2017r. o 9:00
"Setki tysięcy emerytów czekało na ten dzień - Platforma wraz z PSLem
z m u s z a l a ich do pracy. Teraz mogą odpoczac".

Wiecej zapraszam /aby być madrym, nie zmanipulowanym/ na portal: niezalezna.pl

Pozdrawiam i życzę pięknego dnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza