Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

2900
#falco nieaktywny
8 października 2017r. o 21:12
~~Do: falco napisał(a): Nadal jest Pan złodziejem intelektualnym. Kradnie Pan czyjeś wypowiedzi, przytacza fragmenty, manipuluje, nie podając źródła skąd to pochodzi oraz daty. Sam cudzysłów nie wystarcza!!!. Proszę się nauczyć zasad a nie kompromitowac doslownie już po całości. Jak grochem o ścianę!. Pana nienawiść do PIS-u przysłonila zdrowy rozsądek. Czy Pan się wstydzi źródeł swoich "rewelacyjnych" przekazów? Czy tego, że internauci mogą Pana wypunktowac i nazwać kłamcą?


zaloguj się i nazywaj mnie ''kłamcą '' do woli ...
wtedy zobaczymy kto łże lub jest głu.p.cem ...
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 października 2017r. o 21:13
falco napisał(a):
~~ napisał(a):
falco napisał(a): od 90 -o zabrano o wiele więcej tyle że w tym czasie były różne rządy i różni prezydenci ...
zapominasz o tym ?

Pamietam o tym. Ale PO zabraloPolakom jednym podpisem 160 mld.


więc może kolejna komisja ?
jedna więcej ,jedna mniej nie zrobi różnicy ...
w tym czasie podniesiemy ceny paliwa ,energii ,cukru ,mąki ,masła


tylko wydaje mi się że wielu ma już dosyć życia ''na komisjach '' bo chyba juz zauwazaja dodatkowy przekręt ...
wynagrodzenie (p)osła +diety + wynagrodzenie za prace w komisji + wynagrodzenie w zespole i oczywiście + za biuro poselskie ...
niezwykle dużo tych ''plusów '' a szary ''kowalski ''?... podwyżka na to ,podwyżka na tamto ...
dzisiaj ''jednym podpisem '' pis zabiera Polakom więcej niż pieniądze ale o nich też nie zapomina ...

Jakim podpisem i o jakie pieniadze. O kim nie zapomina. Ja nie zyje na komisjach. Mam firme place podatki i jestem zadowolony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 października 2017r. o 21:15
falco napisał(a):
~~Do: falco napisał(a): Nadal jest Pan złodziejem intelektualnym. Kradnie Pan czyjeś wypowiedzi, przytacza fragmenty, manipuluje, nie podając źródła skąd to pochodzi oraz daty. Sam cudzysłów nie wystarcza!!!. Proszę się nauczyć zasad a nie kompromitowac doslownie już po całości. Jak grochem o ścianę!. Pana nienawiść do PIS-u przysłonila zdrowy rozsądek. Czy Pan się wstydzi źródeł swoich "rewelacyjnych" przekazów? Czy tego, że internauci mogą Pana wypunktowac i nazwać kłamcą?


zaloguj się i nazywaj mnie ''kłamcą '' do woli ...
wtedy zobaczymy kto łże lub jest głu.p.cem ...
:)

Przeciez to juz widac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
8 października 2017r. o 21:16
falco gdzie ty teraz mecze będziesz oglądał , jak transmisja będzie na TVPIS hhahahahahahahahhahahaahh

przecież ty w życiu na ten kanał nie przełączysz :) pacanie

miałes napisac gdzie smieciami palą i kto.

dalej czekamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 października 2017r. o 21:20
nie -to ty namawiałeś do donosicielstwa

ja mam z tym problem a ty jak widzę nie :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 października 2017r. o 21:21
~~xyz napisał(a): falco gdzie ty teraz mecze będziesz oglądał , jak transmisja będzie na TVPIS hhahahahahahahahhahahaahh

przecież ty w życiu na ten kanał nie przełączysz :) pacanie

miałes napisac gdzie smieciami palą i kto.

dalej czekamy

falco mowi, ze TVPIS klamie. Co klamie. Nie wiem, nie ogladam. Logika siega szczytu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 października 2017r. o 21:22
~~ napisał(a): niech władza podskoczy górnikom to szybko zostaną sprawdzone słupki poparcia a to kupowanie węgla od Rosji to mnie powaliło


http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/import-wegla-z-rosji-weglokoks-ma-zgode-rzadu/q3qwn3

http://gieldaigospodarka.pl/index.php/2017/08/02/kupujemy-coraz-wiecej-wegla-z-zagranicy-glownie-z-rosji-minister-nie-widzi-problemu/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: falco niezalogowany
8 października 2017r. o 21:36
Pan rozpoczął "skarge", że w okolicy Pana zamieszkania ludzie zatruwaja atmosferę.
Teraz Pan odwraca kota ogonem,
nazywajac to donosicielstwem?
Jeżeli istotnie ludzie tak czynią to proszę poinformować kogo trzeba, już się Pan na tym zna, leży to w naszym wspólnym interesie, - bo zaraz zacznie Pan "krzyczec", że to wina Kaczyńskiego, że nie było go np. na Staszica, a ... powinien!, - a powietrze truje i zabija, i inne takie Pańskie kucypaly.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza