Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Der onet niezalogowany
8 października 2017r. o 21:42
Der onet - niewiarygodny.
I tyle w temacie.

Sprawa węgla to wielka afera POiPSL
Wiecej: portal idzpodprad you toube, odcinek z ekspertem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 października 2017r. o 21:42
i znowu facet pierdzielisz ...
lubisz się sam ogłupiać ?
jaką ''skargę ''?... ktoś napisał o kilku wioskach a ja napisałem tylko to że nie trzeba aż tam jechać by dostrzec to co dzieje się tutaj ,na miejscu ...na wymienionych ulicach ...
to była ''skarga''wg. ciebie ?
bo mnie się wydaje że spostrzeżenie :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 października 2017r. o 21:44
falco napisał(a): i znowu facet pierdzielisz ...
lubisz się sam ogłupiać ?
jaką ''skargę ''?... ktoś napisał o kilku wioskach a ja napisałem tylko to że nie trzeba aż tam jechać by dostrzec to co dzieje się tutaj ,na miejscu ...na wymienionych ulicach ...
to była ''skarga''wg. ciebie ?
bo mnie się wydaje że spostrzeżenie :)

Sposetrzeznie czego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 października 2017r. o 21:55
tego że nie trzeba jezdzić po wioskach by ten problem znalazć u siebie ...
czy to takie trudne do ogarnięcia?:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do falco niezalogowany
8 października 2017r. o 22:01
Proszę się może juz samemu ogarnąć, pomodlić i zasnąć. Wykonal Pan juz swoj plan na dzisiaj z nawiązką.
Panowie Marczewscy pochwala za ... po linii i na bazie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 października 2017r. o 22:09
poległeś brachu ...
:)
wiem że to trudne do przełknięcia ale bywaj w zdrowiu :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 października 2017r. o 22:12
falco napisał(a): poległeś brachu ...
:)
wiem że to trudne do przełknięcia ale bywaj w zdrowiu :)

Polegles ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
95
#poliusz nieaktywny
9 października 2017r. o 5:35


i taka jest postawa tutejszych pochlebców Kaczyńskiego spółki, można im dać milion argumentów a oni jak mantrę będą powtarzali o amber gold, choć SKOK jest większym przekrętem ; o OFE choć PiS chce zabrać resztę środków czy zakupy dla armii, a ciekawe co kupuje Macierewicz? wyposażenie dla amatorów z WOT? to tylko przykłady bo jest tego dużo więcej, Miało nie być nepotyzmu,kwitnie w całej okazałości, ale oczywiście PiS jak kryształ , PO/PSL to tylko afeery i nic więcej,aż dziw bierze że Polska jeszcze istnieje po 8 latach rządów.Więc podsumowując jesteście ograniczeni w znacznym stopniu, bo widzicie tylko dobre strony, zero krytyki ,, no a teraz odważne tyldy do ataku ,bronić swojego karmiciela.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.