Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~San Escobar niezalogowany
9 października 2017r. o 10:02
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/ustawa-o-planowaniu-i-zagospodarowaniu-przestrzennym-zmiany/e3szzzw?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_bi


zostali zdradzeni Polscy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
95
#poliusz nieaktywny
9 października 2017r. o 10:02
~~ napisał(a):
poliusz napisał(a):
~~ napisał(a):
poliusz napisał(a):
FlapFlap napisał(a): Flap Flap. 40% . Miłego dnia. Flap flap


Zaczynać dzień od flaszki, oj cienko to widzę, no ale powoli zaczynam rozumieć skąd biorą sie Twoje wypowiedzi . w sumie obecnych działań rządzących bez flaszki się nie ogarnie, kiedyś były ośmiorniczki teraz jest flaszeczka. FlipFlap,a może raczej Laurel i Hardy

Tobie wszystkie % kojarza sie z flaszka. Pojdziesz do banku po butelke.


Może i mi się kojarzy,do banku wolę chodzić po gotówkę ,bo Ty pewnie chodzisz do MOPS-u i tam pobierasz socjal, ale widzę w temacie zorientowany jesteś więc odpal winko, pochodź po puszki ,a potem po zasiłek i dzień zaliczony,a następnego dnia to samo ,pochwal PiS,za opiekę, wypij wino, zbierz puszki i zaśnij błogo.


Wprowadzilem w zycie twoje bardzo dobre rady. Czujesz sie lepiej, z dobrze spelnionego obowiazku. A ja chwale PIS po twoim wpisie.


No dziwne żebyś ganił swoich żywicieli, nie kąsa się ręki która karmi,choćby nie wiem jak brudna była, Twoje wpisy natomiast utwierdzają mnie że większość piszących tu, chwalących PiS to dziwny czlowiek i , którzy za socjal się sprzedali,nie mają własnego zdania ,tylko zdanie TVP, Trwam,czy pseudo portali typu niezależna, o odwadze pisanie pod tyldą nie będę dyskutował, prawdziwi znawcy i twardziele ,niczym Macierewicz w komisji Smoleńskiej, a nawiasem mówiąc jutro Twój dzień ,więc pora na Warszawęruszyć, snajperzy Cię ochronią.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
9 października 2017r. o 10:03
głupota pisu nie ma końca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 października 2017r. o 10:10
poliusz napisał(a):
~~ napisał(a):
poliusz napisał(a):
~~ napisał(a):
poliusz napisał(a):
FlapFlap napisał(a): Flap Flap. 40% . Miłego dnia. Flap flap


Zaczynać dzień od flaszki, oj cienko to widzę, no ale powoli zaczynam rozumieć skąd biorą sie Twoje wypowiedzi . w sumie obecnych działań rządzących bez flaszki się nie ogarnie, kiedyś były ośmiorniczki teraz jest flaszeczka. FlipFlap,a może raczej Laurel i Hardy

Tobie wszystkie % kojarza sie z flaszka. Pojdziesz do banku po butelke.


Może i mi się kojarzy,do banku wolę chodzić po gotówkę ,bo Ty pewnie chodzisz do MOPS-u i tam pobierasz socjal, ale widzę w temacie zorientowany jesteś więc odpal winko, pochodź po puszki ,a potem po zasiłek i dzień zaliczony,a następnego dnia to samo ,pochwal PiS,za opiekę, wypij wino, zbierz puszki i zaśnij błogo.


Wprowadzilem w zycie twoje bardzo dobre rady. Czujesz sie lepiej, z dobrze spelnionego obowiazku. A ja chwale PIS po twoim wpisie.


No dziwne żebyś ganił swoich żywicieli, nie kąsa się ręki która karmi,choćby nie wiem jak brudna była, Twoje wpisy natomiast utwierdzają mnie że większość piszących tu, chwalących PiS to dziwny czlowiek i , którzy za socjal się sprzedali,nie mają własnego zdania ,tylko zdanie TVP, Trwam,czy pseudo portali typu niezależna, o odwadze pisanie pod tyldą nie będę dyskutował, prawdziwi znawcy i twardziele ,niczym Macierewicz w komisji Smoleńskiej, a nawiasem mówiąc jutro Twój dzień ,więc pora na Warszawęruszyć, snajperzy Cię ochronią.

Juz jestem w drodze do Warszawy. Mam pelne zaufanie do snajperow. Jade opancerzonym samochodem do Wroclawia. Z Wroclawia specjalnym prywatnym samolotem do Warszawy. Dzieki PISowi i socjalowi mam takie przywileje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 października 2017r. o 10:11
~~San Escobar napisał(a): głupota pisu nie ma końca.

Dlatego tez PIS bedzie rzadzil bez konca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 października 2017r. o 10:12
~~San Escobar napisał(a): https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/ustawa-o-planowaniu-i-zagospodarowaniu-przestrzennym-zmiany/e3szzzw?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_bi


zostali zdradzeni Polscy.

esbecy i ubecy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
95
#poliusz nieaktywny
9 października 2017r. o 10:52
~~ napisał(a):
poliusz napisał(a):
~~ napisał(a):
poliusz napisał(a):
~~ napisał(a):
poliusz napisał(a):
FlapFlap napisał(a): Flap Flap. 40% . Miłego dnia. Flap flap


Zaczynać dzień od flaszki, oj cienko to widzę, no ale powoli zaczynam rozumieć skąd biorą sie Twoje wypowiedzi . w sumie obecnych działań rządzących bez flaszki się nie ogarnie, kiedyś były ośmiorniczki teraz jest flaszeczka. FlipFlap,a może raczej Laurel i Hardy

Tobie wszystkie % kojarza sie z flaszka. Pojdziesz do banku po butelke.


Może i mi się kojarzy,do banku wolę chodzić po gotówkę ,bo Ty pewnie chodzisz do MOPS-u i tam pobierasz socjal, ale widzę w temacie zorientowany jesteś więc odpal winko, pochodź po puszki ,a potem po zasiłek i dzień zaliczony,a następnego dnia to samo ,pochwal PiS,za opiekę, wypij wino, zbierz puszki i zaśnij błogo.


Wprowadzilem w zycie twoje bardzo dobre rady. Czujesz sie lepiej, z dobrze spelnionego obowiazku. A ja chwale PIS po twoim wpisie.


No dziwne żebyś ganił swoich żywicieli, nie kąsa się ręki która karmi,choćby nie wiem jak brudna była, Twoje wpisy natomiast utwierdzają mnie że większość piszących tu, chwalących PiS to dziwny czlowiek i , którzy za socjal się sprzedali,nie mają własnego zdania ,tylko zdanie TVP, Trwam,czy pseudo portali typu niezależna, o odwadze pisanie pod tyldą nie będę dyskutował, prawdziwi znawcy i twardziele ,niczym Macierewicz w komisji Smoleńskiej, a nawiasem mówiąc jutro Twój dzień ,więc pora na Warszawęruszyć, snajperzy Cię ochronią.

Juz jestem w drodze do Warszawy. Mam pelne zaufanie do snajperow. Jade opancerzonym samochodem do Wroclawia. Z Wroclawia specjalnym prywatnym samolotem do Warszawy. Dzieki PISowi i socjalowi mam takie przywileje.


Czyli jak cały PiS pełne galoty,a pieluchę Ci mama założyła i uważaj z samolotem bo można skończyć jak w Smoleńsku,cholera wie ile jeszcze brzóz w drodze do Modlina,bo pionki na Okęciu nie lądują ,to przywilej elity PiS.Cały obraz wyznawców socjalu a'la PiS, malutkie ,strachliwe ludziki które brylują na forum anonimowo,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 października 2017r. o 10:54
...y to stara komuna ,ubecja i sprzedawczyki

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.