Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~ZABLOKOWANY niezalogowany
20 maja 2023r. o 11:28
Jurek ...po co ty mnie tak naprawdę tu wspominasz skoro kiedy ci odpowiadam ty już tego nie robisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
20 maja 2023r. o 11:32
~~Bubu napisał(a): Yogi właśnie się rozbudził i od razu pyta o wiadomości od Jana:) czy tam ta II armia rusza?:)


II Armia nie ale PRL ruszył z wiosenną kontrofensywą - liczy posty bo po piątym wpisie pogubił się w rachunkach. Nie wie czy te które napisał Yogi w jego i imieniu też sumować a teraz jeszcze ty .....hehe

ps.
PRL-ku jak idą rachunki ? Belfer zaliczy ci liczenie postów jako rozszerzenie matury z matmy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
20 maja 2023r. o 11:34
~~Jurek ten prawdziwy napisał(a): Chciałbym kiedyś zrozumieć Janusza lecz
czasu braknie , złapał się ostatniej deski ratunku o nazwie Donbas przekonując innych o sukcesie Putlera , politycznego trupa w oczach narodów gospodarczo wysoko sytuowanych , gdzie wolność wypowiedzi i
życie jest prawem chronione .

Jurek...coś mi teraz wpadło do głowy...
dlaczego wczoraj nie zadałeś pytania głównemu adminowi z jakiej przyczyny pozbawił cię możliwości logowania? ;D

nie zadałeś a często tu jęczysz że ktoś się pod ciebie podszywa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
20 maja 2023r. o 12:11
~~J23 napisał(a): PRL-ku


Wybacz, ale gadać z kimś kto 20 lat… no sam wiesz co… tak średnio bym powiedział. Tak średnio.
Ja to jednak wole gadać z kimś, kto świadomie 20 lat za frajera nie robił.

Czuwaj ;))
Czy tam szerokości. Szerokiej i wysokiej kabiny… czy co tam sobie zapragniesz :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
20 maja 2023r. o 12:36
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~J23 napisał(a): PRL-ku


Wybacz, ale gadać z kimś kto 20 lat… no sam wiesz co… tak średnio bym powiedział. Tak średnio.
Ja to jednak wole gadać z kimś, kto świadomie 20 lat za frajera nie robił.

Czuwaj ;))
Czy tam szerokości. Szerokiej i wysokiej kabiny… czy co tam sobie zapragniesz :D



Który to już wpis......liczysz czy palcy zabrakło ...?
Poświęciłeś mi dzisiaj więcej czasu niż pozostałym przez pół roku.....czuje się doceniony....:D

ps .
PRL-ku a na Pawła jeszcze liczysz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liczydło niezalogowany
20 maja 2023r. o 12:38
Liczył na Pawła a teraz pozostało liczyć wpisy i recytować Winnickiego:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
20 maja 2023r. o 13:02
Winnickiego zawsze













Ale tylko jana ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
20 maja 2023r. o 13:16
PIS-PO-PRL napisał(a): Winnickiego zawsze
Ale tylko jana ;)



Dobre :D

Do następnego .......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza