Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Jurek zablokowany niezalogowany
20 maja 2023r. o 13:19
~~ZABLOKOWANY napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek ten prawdziwy napisał(a): Chciałbym kiedyś zrozumieć Janusza lecz
czasu braknie , złapał się ostatniej deski ratunku o nazwie Donbas przekonując innych o sukcesie Putlera , politycznego trupa w oczach narodów gospodarczo wysoko sytuowanych , gdzie wolność wypowiedzi i
życie jest prawem chronione .

Jurek...coś mi teraz wpadło do głowy...
dlaczego wczoraj nie zadałeś pytania głównemu adminowi z jakiej przyczyny pozbawił cię możliwości logowania? ;D

nie zadałeś a często tu jęczysz że ktoś się pod ciebie podszywa...


Jeżeli wstawiony mój wpis u Bernarda dokładnie zrozumiałeś
obecne zapytanie uważam za zbędne .. zablokowali ???
„poprzez zaśmiecanie , propagandę wyjazdy osobiste ( a nie było ich mało) w moją stronę
i rodziny” ,więc nie zdziwiony jestem zablokowaniem lecz zrozumiałem Bernarda
reakcja z mojej strony była zbyt agresywna , więc napisałem nieraz
szybciej niż przemyślałem co oczywiście nie spodobało się redakcji i Ban.
dlatego sekator uruchomili w stosunku do ciebie ………;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
20 maja 2023r. o 13:43
~~Jurek zablokowany napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ZABLOKOWANY napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek ten prawdziwy napisał(a): Chciałbym kiedyś zrozumieć Janusza lecz
czasu braknie , złapał się ostatniej deski ratunku o nazwie Donbas przekonując innych o sukcesie Putlera , politycznego trupa w oczach narodów gospodarczo wysoko sytuowanych , gdzie wolność wypowiedzi i
życie jest prawem chronione .

Jurek...coś mi teraz wpadło do głowy...
dlaczego wczoraj nie zadałeś pytania głównemu adminowi z jakiej przyczyny pozbawił cię możliwości logowania? ;D

nie zadałeś a często tu jęczysz że ktoś się pod ciebie podszywa...

Jeżeli wstawiony mój wpis u Bernarda dokładnie zrozumiałeś
obecne zapytanie uważam za zbędne .. zablokowali ???
„poprzez zaśmiecanie , propagandę wyjazdy osobiste ( a nie było ich mało) w moją stronę
i rodziny” ,więc nie zdziwiony jestem zablokowaniem lecz zrozumiałem Bernarda
reakcja z mojej strony była zbyt agresywna , więc napisałem nieraz
szybciej niż przemyślałem co oczywiście nie spodobało się redakcji i Ban.
dlatego sekator uruchomili w stosunku do ciebie ………;)



przyznajesz że szybciej piszesz niż myślisz?...a pamiętasz co ci sugerowałem kiedy się spotkaliśmy?
mniej emocji ...pamiętasz?
Jurek ...kiedy następnym razem będziesz w naszym grajdołku daj znać...bo nie ma to jak pogadać sobie bezpośrednio a nie ''pod publiczkę '' ;D

Jurek ...uważam że powinno się stosować i na tym forum zasady przyjęte jako pewne normy stosowane od powiedzmy FB czy TT po mniejsze portale ...
wiesz coś o tym ?...czytałeś?
ja kiedyś przed kilkoma laty zmuszony sytuacją przewertowałem to zagadnienie...;D
Jurek ...ani ty ani ja nie mamy ''bana''...mamy ograniczony dostęp....
o ''bana'' dla mnie to ciągle tu błaga twój koleżka ...;D
piszesz że ciachnęli mnie ''sekatorem''
nie pierwszy a chyba drugi ...nie pamiętam dokładnie ale raz zrobił to Sentinel bo nie podobało mu się kiedy popisywałem z alterem o ''szatanie'' a ja od lat jestem taki sam ...
kiedy coś mi się nie podoba to piszę wprost bez ''czarowania'' i dlatego dzisiaj ''mordoratorowi'' -pracownikowi admina- o odmiennym niż mój poglądzie na tą wojnę się to nie podoba i mnie ''tnie'' ;D
i co?...mam zmienić swoje poglądy bo jemu się to nie podoba?

zresztą co to za moderator jak sam nie potrafi okiełznać emocji i pisze w obelżywy wręcz sposób o przynajmniej części tych którzy w ten czy inny sposób dają zarabiać portalowi a tym samym dawać środki na to by miał za co kupić chleb?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Były wyborca PiS niezalogowany
20 maja 2023r. o 18:16
Kilkanaście punktów dlaczego nie zagłosuje już na zdrajców z PiSu
Za wpuszczenie bez weryfikacji kilka milionów ukraińców
Za nadanie ukraińcom nr pesel a także za przedłużenie im pobytu na dłuższy pobyt i liczenie na elektorat podczas wyborów
Za pierwszeństwo do lekarzy, gdzie nie płacili składek do zusu
Za przyznanie zasiłków (500+, 300+ i innych)
Za przyjmowanie - pierwszeństwo na studia przed polakami, a także za darmowe akademiki a polscy studenci muszą płacić
Za mieszanie polskich uczniów z ukraińskimi
Za przyznanie emerytury dla ukraińców w najniższej wysokości po przepracowaniu przez ukraińca kilka dni pracy legalnie w Polsce
Za wywieszanie ukraińskiej flagi jakby była ważniejsza niż nasza polska flaga, w przestrzeni publicznej i medialnej
Za oddanie i rozbrojenie polskiej armii ze sprzętu wojskowego kosztem naszej armii i jej uzbrojenia
Za finansowanie banderowskiej skorumpowanej ukrainy z pieniędzy, z naszych podatków, bo rząd nie ma żadnych pieniędzy
Za finansowanie pobytu ukraińców w Polsce
Za nie odesłanie z Polski na front ukraińców którzy są zdolni do walki
Za ogólne wspieranie ukrainy w zamian za nic, bez żadnych warunków i za darmo
Za tuszowanie przestępstw popełnionych w Polsce przez ukraińców, policja nie podaje jakiej to narodowości.
Za zatrudnianie ukraińców w polskich urzędach i zmuszanie polskich pracowników do nauki języka ukraińskiego
Za próbę tworzenia z języka ukraińskiego drugiego języka urzędowego w Polsce, hańba!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Enkiant niezalogowany
20 maja 2023r. o 18:35
~~Były wyborca PiS napisał(a): Kilkanaście punktów dlaczego nie zagłosuje już na zdrajców z PiSu
Za wpuszczenie bez weryfikacji kilka milionów ukraińców
Za nadanie ukraińcom nr pesel a także za przedłużenie im pobytu na dłuższy pobyt i liczenie na elektorat podczas wyborów
Za pierwszeństwo do lekarzy, gdzie nie płacili składek do zusu
Za przyznanie zasiłków (500+, 300+ i innych)
Za przyjmowanie - pierwszeństwo na studia przed polakami, a także za darmowe akademiki a polscy studenci muszą płacić
Za mieszanie polskich uczniów z ukraińskimi
Za przyznanie emerytury dla ukraińców w najniższej wysokości po przepracowaniu przez ukraińca kilka dni pracy legalnie w Polsce
Za wywieszanie ukraińskiej flagi jakby była ważniejsza niż nasza polska flaga, w przestrzeni publicznej i medialnej
Za oddanie i rozbrojenie polskiej armii ze sprzętu wojskowego kosztem naszej armii i jej uzbrojenia
Za finansowanie banderowskiej skorumpowanej ukrainy z pieniędzy, z naszych podatków, bo rząd nie ma żadnych pieniędzy
Za finansowanie pobytu ukraińców w Polsce
Za nie odesłanie z Polski na front ukraińców którzy są zdolni do walki
Za ogólne wspieranie ukrainy w zamian za nic, bez żadnych warunków i za darmo
Za tuszowanie przestępstw popełnionych w Polsce przez ukraińców, policja nie podaje jakiej to narodowości.
Za zatrudnianie ukraińców w polskich urzędach i zmuszanie polskich pracowników do nauki języka ukraińskiego
Za próbę tworzenia z języka ukraińskiego drugiego języka urzędowego w Polsce, hańba!!!

Niestety to prawda, jeszcze bym dodał:
wypieranie z rynku pracy Polaków przez ww,lecz to temat tabu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 maja 2023r. o 19:32
~~Były wyborca PiS napisał(a): Kilkanaście punktów dlaczego nie zagłosuje już na zdrajców z PiSu
Za wpuszczenie bez weryfikacji kilka milionów ukraińców
Za nadanie ukraińcom nr pesel a także za przedłużenie im pobytu na dłuższy pobyt i liczenie na elektorat podczas wyborów
Za pierwszeństwo do lekarzy, gdzie nie płacili składek do zusu
Za przyznanie zasiłków (500+, 300+ i innych)
Za przyjmowanie - pierwszeństwo na studia przed polakami, a także za darmowe akademiki a polscy studenci muszą płacić
Za mieszanie polskich uczniów z ukraińskimi
Za przyznanie emerytury dla ukraińców w najniższej wysokości po przepracowaniu przez ukraińca kilka dni pracy legalnie w Polsce
Za wywieszanie ukraińskiej flagi jakby była ważniejsza niż nasza polska flaga, w przestrzeni publicznej i medialnej
Za oddanie i rozbrojenie polskiej armii ze sprzętu wojskowego kosztem naszej armii i jej uzbrojenia
Za finansowanie banderowskiej skorumpowanej ukrainy z pieniędzy, z naszych podatków, bo rząd nie ma żadnych pieniędzy
Za finansowanie pobytu ukraińców w Polsce
Za nie odesłanie z Polski na front ukraińców którzy są zdolni do walki
Za ogólne wspieranie ukrainy w zamian za nic, bez żadnych warunków i za darmo
Za tuszowanie przestępstw popełnionych w Polsce przez ukraińców, policja nie podaje jakiej to narodowości.
Za zatrudnianie ukraińców w polskich urzędach i zmuszanie polskich pracowników do nauki języka ukraińskiego
Za próbę tworzenia z języka ukraińskiego drugiego języka urzędowego w Polsce, hańba!!!



Zmotywowałeś mnie tym wpisem aby po raz trzeci zagłosować na PiS - Dzięki za ten wpis , ostatnie zdanie to " majstersztyk tworzony pod nadzorem TVN .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowa Karagana niezalogowany
20 maja 2023r. o 19:36
Panie Lucjanie, to Pan jest Ukraińcem? A to ciekawe, bo myślałem, że nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złoty floks niezalogowany
20 maja 2023r. o 19:50
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Były wyborca PiS napisał(a): Kilkanaście punktów dlaczego nie zagłosuje już na zdrajców z PiSu
Za wpuszczenie bez weryfikacji kilka milionów ukraińców
Za nadanie ukraińcom nr pesel a także za przedłużenie im pobytu na dłuższy pobyt i liczenie na elektorat podczas wyborów
Za pierwszeństwo do lekarzy, gdzie nie płacili składek do zusu
Za przyznanie zasiłków (500+, 300+ i innych)
Za przyjmowanie - pierwszeństwo na studia przed polakami, a także za darmowe akademiki a polscy studenci muszą płacić
Za mieszanie polskich uczniów z ukraińskimi
Za przyznanie emerytury dla ukraińców w najniższej wysokości po przepracowaniu przez ukraińca kilka dni pracy legalnie w Polsce
Za wywieszanie ukraińskiej flagi jakby była ważniejsza niż nasza polska flaga, w przestrzeni publicznej i medialnej
Za oddanie i rozbrojenie polskiej armii ze sprzętu wojskowego kosztem naszej armii i jej uzbrojenia
Za finansowanie banderowskiej skorumpowanej ukrainy z pieniędzy, z naszych podatków, bo rząd nie ma żadnych pieniędzy
Za finansowanie pobytu ukraińców w Polsce
Za nie odesłanie z Polski na front ukraińców którzy są zdolni do walki
Za ogólne wspieranie ukrainy w zamian za nic, bez żadnych warunków i za darmo
Za tuszowanie przestępstw popełnionych w Polsce przez ukraińców, policja nie podaje jakiej to narodowości.
Za zatrudnianie ukraińców w polskich urzędach i zmuszanie polskich pracowników do nauki języka ukraińskiego
Za próbę tworzenia z języka ukraińskiego drugiego języka urzędowego w Polsce, hańba!!!



Zmotywowałeś mnie tym wpisem aby po raz trzeci zagłosować na PiS - Dzięki za ten wpis , ostatnie zdanie to " majstersztyk tworzony pod nadzorem TVN .

Ale jednym słowem nigdzie nie zaprzeczyłeś lub nie zarzuciłeś kłamstwa. To już pewien sukces.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowa Karagana niezalogowany
20 maja 2023r. o 19:56
A co Pan na to, Panie Lucjanie?
https://wiadomosci.wp.pl/kijow-oburzony-slowami-z-polski-nieakceptowalne-i-niefortunne-6900001505414016a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza