Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Oliwkowa Wierzba niezalogowany
19 października 2023r. o 6:39
Zadzwoniłem do byłej małżonki twardej PiSicy z gratulacjami zwycięstwa w wyborach i pytaniem czy Morawiecki stanie na czele nowego rządu ?
Odpowiedziała mi spi-erd-alaj.
Skąd w niej ta agresja ,zastanawiam się co ją zdenerwowało ?.
Na koniec zapewniłem ją,że wszystko będzie dobrze... i D.Tusk ogarnie to bagno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Tawuła niezalogowany
19 października 2023r. o 6:48
Tak zobaczcie te 100 konkretów Tuska, ja świnia niebo. Kochane lemingi. Wy naprawdę w to jeszcze wierzycie. Pobudka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska niezalogowany
19 października 2023r. o 7:30
~~Jasnopomarańczowa Tawuła napisał(a): Tak zobaczcie te 100 konkretów Tuska, ja świnia niebo. Kochane lemingi. Wy naprawdę w to jeszcze wierzycie. Pobudka!


No właśnie 4 dni po wyborach i nic . A rządzi od 2015roku
„Sejm lub Senat wyraża zgodę na pociągnięcie posła lub senatora do odpowiedzialności karnej w drodze uchwały podjętej bezwzględną większością głosów ustawowej liczby posłów lub senatorów.” Do uprzejmej wiadomości: Cieszyński, Morawiecki, Zero ,Sasin, Mejza,…

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowa Borówka niezalogowany
19 października 2023r. o 8:06
"po 15 października ceny paliw na stacjach Orlen nie wzrosną". – Prowadzimy politykę stabilnych cen paliw, bez gwałtownych wahań kosztów zakupu benzyny i oleju napędowego przez naszych klientów. Nie możemy pozwolić, by nieodpowiedzialne, motywowane kalendarzem wyborczym, wypowiedzi niektórych polityków, doprowadziły do paniki i destabilizacji rynku – oświadczył Obajtek.

nie wzrosły? ....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PO ile to niezalogowany
19 października 2023r. o 11:55
Póki co pracownicy handlu w szoku, dotarło do nich że będą rębać w każdą niedzielę,i bardzo dobrze, wcale mi was nie szkoda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Borówka niezalogowany
19 października 2023r. o 12:01
Polak ,polaka nigdy nie szkoduje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
19 października 2023r. o 16:11
~~PO ile to napisał(a): Póki co pracownicy handlu w szoku, dotarło do nich że będą rębać w każdą niedzielę,i bardzo dobrze, wcale mi was nie szkoda


Solidarność nie pozwoli na pracę w niedzielę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sołtyska z Ocic niezalogowany
19 października 2023r. o 16:17
Plantator Lucjan na pewno się z tym zgodzi. Albo i nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza